17.01 kasvava kuu teenistus

Jätkub hüpotalamuse ja kesknärvisüsteemi taastamine.
Vt http://telose.ee/star/10-01-03-30

Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info saada magissa.g@hot.ee.
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist.
Eelmine
10.01 03:30 Kuuloomise hõrk hetk
Järgmine
Täiskuuteenistus©24.01 - sünnieelsete suguvõsa kahjude heastamine

Kommentaarid

 • OSALEJA TAGASISIDE  •  18. jaanuar 2016
  Osaleja tagasiside: "Eile (pühapäeval) oli küll minuga midagi lahti. Arvasin, et olen haigeks jäänud aga kui täna hommikul sinu seansi kirjeldust lugesin, siis sain aru, et oli hoopis midagi muud.
  Eile tulin linnast kuskil lõuna paiku ja terve tee ma kõõksusin, et kas jõuan koju või pean auto kinni pidama, et oksendada. Sain ikka koju ja kohe tuli mul kõik mao sisu välja ja siis keerasin teise otsa ja tuli teine sisu ka välja ☺. Siis oli mul nii külm, et ronisin riietega voodisse ja magasin õhtuni. Siis tundsin, et mul oli vähemasti soe hakanud. Paar tundi suutsin üleval olla ja jäin kohe magama edasi. Ja alles öösel kuskil 3-e paiku tundsin, et nüüd on tervis endises korras. Magasin hommikuni ilusti välja."
 • MAGISSALT  •  18. jaanuar 2016
  Osalejate hüpotalamuse häälestamine tervesse mustrisse toimus pühapäeval 5,5 tunni jooksul alates 13.30. See andus tunda seletamatu unisusega, sest tervenemine on tõhusam, kui see toimub rahulikus olekus. Noorkuuteenistuse tulemusena tugevneb kesknärvisüsteem, immuunsüsteem, tasakaalustub hormoonide tegevus kehas vastavalt iga osaleja vajadustele. Need vajadused määrab igaühe algne olemuse muster, mis on nähtav ja kättesaadav teenistuse tervendavas ruumis/templis.
  Osalejate enesetunne paraneb, seletamatud ebamugavad seisundid asenduvad selge ja kirka enesetunnetusega.
  Täiskuuteenistus©24.01 toimib samadel tasanditel. Hüpotalamuse häired on tingitud eelmiste elude ja suguvõsa needustest. Nende tervendamiseks on praegu soodne aeg kuni kevadise pööripäevani.

Lisa kommentaar

Email again: