10.01 03:30 Kuuloomise hõrk hetk

Kuuloometeenistus©10.01 saab olema teenistus, kus osalejate taotlustele ja ajakohastele vajadustele vastuseks toimub närvisüsteemi ja aju hääletamine uute alguste jaoks.  
See on viimane nende reas, mida kannab lõunapoolkera võimas kuum hingus.

Järgmine teenistus toimub P 10.01.2016 03:30. Info selle kohta laekus eelneval pühapäeval 3.01 kl 16 peale 32-tunnist Vanakuuteenistust©02.01. 


Meenuta, kuidas tundsid sina ennast pühapäeva pärastlõunal?


Sest ...


... võis tajuda erinevaid aistinguid pea piirkonnas. Ja ka päikesepõimikus ning selle peal läheduses asuvas salajases energiakeerises, kuhu on salvestatud eelmiste elude tarkused. 

See keeris oli deaktiveeritud eelmiste elude kahjustuste tõttu. Need kahjustused mõjutavad otseselt hüpotalamust, ajuosa, mis on kesknärvisüisüsteemi ja endokriinsüsteemi kõrgem keskus.
Hüpotalamuse ülesanneteks on organismi homöostaasi, südametegevuse, ainevahetuse, soojusregulatsiooni, janu ja näljatunde, une, emotsioonide ning tundeelu reguleerimine. Hüpotalamus reguleerib ka puberteeti ja naistel rasedusega seonduvat. Hüpotalamus sünteesib ka närvirakkude kasvufaktorit.
Hüpotalamus osaleb paljudes erinevates käitumisregulatsioonides.

Inimestel seostatakse hüpotalamusega mitmeid haiguslikke seisundeid. Kuna hüpotalamus kontrollib ajuripatsi tööd, siis vahel käsitletakse nendega seotud haiguslikke seisundeid hüpotalamo-hüpofüsaarsete haiguslike seisunditena: nagu hüpofüsiit, hemokromatoos, Praderi-Willi sündroom, Russelli-Silveri sündroom jt.
Põletikuga seotud seisundid: meningiit, sarkoidoos.
Kliiniliste leidudega seotud:
magediabeedi vormi central diabetes insipidus (antidiureetilise hormooni puudumine või alaproduktsioon)]
hüperprolaktineemia
kasvuhäired (vaegkasv lastel dwarfism, kasvuhormooni vabastajahormooni (GH-RH) vaegus)
primaarne amenorröa e menstruatsioonipuudus perekondliku Kallmanni sündroomiga naistel (gonadotropiini-vabastajahormooni (GnRH) vähenenud komplekteerimine)
sekundaarne hüpopituitarism
varane murdeiga
tsentraalne varane murdeiga.

Kasvajatega seotud: mitmed kasvajalaadsed või kasvajad, nagu
hüpofüüsiadenoom
hüpotalamuse hamartoom
Langerhansi histiotsütoos (maliigsete histiotsüütide metastaseerumine hüpotalamusse)
sisesekretsiooninäärmete ebaselge või teadmata loomusega kasvaja - kraniofarüngeaaljuha.


Järgides Sinu taotlusi ja vajadusi, samuti valmisolekut, oleme jõudnud haigussümptomite ja ebamugavate seisundite eemaldamisel sügavate algpõhjusteni. Need ulatuvad sünnieelsetesse aegadesse. Need mõjutavad närvisüsteemi ja ajutegevust ning kõike sellega seotut.

See hoomamatu, kuid kurnavalt häiriv mõju igapäevasele heaolule saab kuuloome hapras läbivas energias algallikateni eemaldatud. Algab taastumine, millega kaasneb eheda vaimse vibratsiooni avaldumine igapäevaelus.

See avaldub vabastavate tunnetena ja uute võimalustena.


Kui tunned, et on õige aeg, võib jätkata või alustada taastavate teenistustega praegu.

~


Eelmine
Vanakuuteenistus©02.01 valgustab  eelmiste elude sügavusi
Järgmine
17.01 kasvava kuu teenistus

Kommentaarid

  • OSALEJAD via Magissa  •  5. jaanuar 2016
    Mis toimus eelmisel pühapäeval 02.01: "Selle teenistuse©02.01 ajal tundsin lühiajalist peavalu, väsimust. Teenistuse ajal ja järgneval päeval tundsin rohket seksuaalenergiat. Rinna piirkonnas on mingi vibratsioon (mida ei oska hästi kirjeldada) " * " Oli tiba pearinglust kella 15:00-16:30. Ise seostasin seda uue kogemusega - moxatada selga ja siis venitada. " * "Pealelõunal oli kord jõuetus,pärast magamist oli hea. Eriti rõõmus olin järgmisel hommikul. " * " Kummalisel kombel olen viimasel ajal lausa unekott, olen täitsa üllatunud. Laupäeval magasin jälle nagu titt, rahulikult ja sügavalt ja kaua, kella kümneni. Ärgates oli hea ja rahulik, toimetasin igapäevaseid toimetusi, tundsin vasakul alaseljas ja kuskil päikesepõimiku lähedal pisteid ... Vasakul kukla piirkonnas oli tuima valu ja otsmiku piirkonnas oli pisteid . Ja kuskil peale viit tundsin väsimust, kuna ka selg veidi valutas viskasin pikali ja nii ma siis "pikutasin" kaks tundi. Peale seda oli seljavalu kadunud, peas oli endiselt tunda valupisteid. Pühapäeval ärkasin varakult, alles oli valutunne kuklas, vasakul pool, siiski oluliselt vähemaks jäänud kui eelmine päev. Üksikuid pisteid oli tunda otsmikul. Päev läks oma rada, üldine enesetunne oli hea ja kuskil kella kuue ajal olid valud kadunud . Alles on varasemast sisemise rahu ja õnnetunne, miski eriti ei häiri, teatud asju vaatlen justkui kõrvalt on jõudu ja tahet midagi teha olla, minna....see on vabastav tunne. Olen osalenud teenistustel juba ligi kaks aastat :)"
  • MAGISSALT  •  10. jaanuar 2016
    Kuuloometeenistus toimus 24 tunni kestel alates kuu loomise hetkest. Mõjutatud ja tervendatud said kõik hüpotalaamuse funktsioonid vastavalt iga osaleja vajadusele. Võis tekkida uimasust ja iiveldust. Kui see üle läheb, on vanad vead parandatud ja enesetunne värskem. Toimuvad muutused suhetes ja keskkonnas edaspidi. Järgmine teenistus on 17.01.

Lisa kommentaar

Email again: