Vanakuuteenistus©02.01 valgustab  eelmiste elude sügavusi

Taastumine oma tegelikku vormi, vaimsesse sagedusse, toob ellu heaolu - see on KÜLLUS.
Mina, Magissa Gabriella, tervendaja, interdimensionaalne meedium, kõrgajastu preestrinna, rääkides Vaimsest Hierarhiast, joondun mitte ainult sõnas, vaid ka ka teos selle hierarhia ettekirjutuste järgi.

Vaimsesse Hierarhiasse kuuluvate kehastuste positsioon, vastutus, kohustused ja õigused on määratud nende esimese kehatuse sünnihetkel ja on kandnud neid läbi kõikide kehastuste.

Mulle on omased need, kelle vibratsioon algab 150st, sobivaimad need kes vibreerivad vaimses sageduses üle 500. Vaimset sagedust on kohati võimalik tajuda kuni tuhandeni.

(Ma ei tea veel, mis on "vaimse vibratsiooni" mõõtühikud).

Lõplikult selgub igaühe olemus kevadiseks pööripäevaks. Vastuseks igaühe taotlusele.

Augustis on uued portaalid valla.

Mõned vaatavad, kuid ei näe; või kuulavad, ja ei kuule; ehk loevadki, kuid ei saa aru.

Loe veel korra see postitus läbi. Kas su sisemine pendel, ehe teadmine ja tunnetus on ärkamas?

~

Meenutagem, et iga samm senikasutamata dimensiooniinfo lõimimisel oma energiasüsteemiga siin viib lähemale täielikumale taastumisele, tervenemisele.


Kevadiseks pööripäevaks antakse võimalus teadvuse kristallvõre puhastada ja korrastada teenistusel laekuva uue dimensioonidevahelise olemusinfo järgi. Sealt edasi toimub uus joondumine siin planeedil. 


Üha selgemalt ilmneb, kes on manipulaatorid, kes tervendajad igal tasandil. Kõik vaimse hierarhia kehastused on tervendajad. 


Nad kujundavad terve elukeskonna läbi enda taastamise.


Taastumine oma tegelikku vormi, vaimsesse sagedusse, toob ellu heaolu - see on KÜLLUS.

~
Kalendriaasta esimene Kõrgajateenistus©02.01 süveneb taas eelmiste elude sügavustesse, et esile tuua sealt viimasedki asjad, mis kurnavad keha ja vaevavad hinge.
~

Eelmine
Pööripäeva hinguses* Supertäiskuuteenistus© toob vältimatud muutused 
Järgmine
10.01 03:30 Kuuloomise hõrk hetk

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  2. jaanuar 2016
  Kuigi tähistame uue aasta saabumist, pole kosmiline uusaasta veel saabunud.
  Uue aasta kosmiline ring algab 20.märtsil totaalselt uues ja teistmoodi energeetilises keskkonnas. Esoteerilise astroloogia seisukoha järgi on see siis, kui Päike siseneb Jäära majja. Alguse saab see aga 9.märtsil täieliku päikesevarjutuse tõukega.

  On huvitav võrrelda selle aasta esimest nädalat märtsi viimase nädalaga. Kumb neist on enam uue aasta alguse moodi? Kui võtate vaevaks seda jälgida, siis märkate elulist erinevust.

  Esoteerilised astroloogid tähistavad uut aastat märtsi viimasel nädalal.

  Meil on põhjust nendega ühineda, sest kevadiseks pööripäevaks on teadvuse kristallvõre vabanenud karmalistest piirangutest ja vabanemine elude orjastavast vaevast hakkab toimuma dramaatiliselt kiirenevas tempos.

  Kõik pööratakse peapeale :) ...

  Jälgi mängu eemalt ja/või osale Kuutempli üritustel, kus vabanemine ja taasumine avaldub su elus selgelt ja jõuliselt: http://telose.ee/star

  ~
  Allikas:

  Although the world has just celebrated the new year the true new year has yet to be reached. From an astrological perspective the new year always begins when the Sun enters the House of Aries. This will happen on March 20th amidst a completely different energetic environment. The cosmic new year will begin with the power and momentum of the March 9th total solar eclipse rushing us forward.
  I ask you all to compare the first week of January with the last week of March to see which feels more like the beginning of a new year. If you observe closely you should notice a dramatic difference. When it comes to advancing life in new and glorious ways there is nothing that compares to the power of the Aries Sun. Amari and I will always celebrate the cosmic new year in Aries. Will you join us?
  Much love from both of us,
  Astrologer Salvador Russo
  www.starseedastrology.com/#!starseedsms/c1ad8
 • MAGISSALT  •  4. jaanuar 2016
  Järgmine teenistus toimub P 10.01.2016 03:30. Ja see saab olema viimane lõunapoolkera kuumas hinguses teenistus, kus osalejate taotlustele ja ajakohastele vajadustele vastuseks toimub närvisüsteemi ja aju hääletaminse uute sageduste jaoks. Info selle kohta laekus pühapäeval kl 16 peale 32-tunnist teenistust. Sellega lõppes ka aasta esimene teenistus ja joondumine uuteks väljakutseteks.
  Palun tagasisidet, mida osalejad tundsid teenistuse ajal või pühapäeva pealelõunal.
  Võis tajuda erinevaid aistinguid pea piirkonnas. Ja ka päikesepõimikus ning selle peal läheduses asuvas salajases energiakeerises, kuhu on salvestatud eelmiste elude tarkused.
  See keeris oli deaktiveeritud eelmiste elude kahjustuste tõttu. Need kahjustused mõjutavad otseselt hüpotalamust, ajuosa, mis on kesknärvisüisüsteemi ja endokriinsüsteemi kõrgem keskus.
  Hüpotalamuse ülesanneteks on organismi homöostaasi, südametegevuse, ainevahetuse, soojusregulatsiooni, janu ja näljatunde, une, emotsioonide ning tundeelu reguleerimine. Hüpotalamus reguleerib ka puberteeti ja naistel rasedusega seonduvat. Hüpotalamus sünteesib ka närvirakkude kasvufaktorit.
  Hüpotalamus osaleb paljudes erinevates käitumisregulatsioonides.
  Inimestel seostatakse hüpotalamusega mitmeid haiguslikke seisundeid. Kuna hüpotalamus kontrollib ajuripatsi tööd, siis vahel käsitletakse nendega seotud haiguslikke seisundeid hüpotalamo-hüpofüsaarsete haiguslike seisunditena: nagu hüpofüsiit, hemokromatoos, Praderi-Willi sündroom, Russelli-Silveri sündroom jt.
  Põletikuga seotud seisundid: meningiit, sarkoidoos.
  Kliiniliste leidudega seotud:
  magediabeedi vormi central diabetes insipidus (antidiureetilise hormooni puudumine või alaproduktsioon)]
  hüperprolaktineemia
  kasvuhäired (vaegkasv lastel dwarfism, kasvuhormooni vabastajahormooni (GH-RH) vaegus)
  primaarne amenorröa e menstruatsioonipuudus perekondliku Kallmanni sündroomiga naistel (gonadotropiini-vabastajahormooni (GnRH) vähenenud komplekteerimine)
  sekundaarne hüpopituitarism
  varane murdeiga
  tsentraalne varane murdeiga.
  Kasvajatega seotud: mitmed kasvajalaadsed või kasvajad, nagu
  hüpofüüsiadenoom
  hüpotalamuse hamartoom
  Langerhansi histiotsütoos (maliigsete histiotsüütide metastaseerumine hüpotalamusse)
  sisesekretsiooninäärmete ebaselge või teadmata loomusega kasvaja - kraniofarüngeaaljuha.
  KOKKUVÕTTEKS: järgides Kuutempli teenistuse osalejate taotlusi ja vajadusi, samuti valmisolekut, oleme jõudnud haigussümptomite ja ebamugavate seisundite eemaldamisel sügavate algpõhjusteni. Need ulatuvad sünnieelsetesse aegadesse. Need mõjutavad närvisüsteemi ja ajutegevust ning kõike sellega seotut.
  See hoomamatu, kuid kurnavalt häiriv mõju igapäevasele heaolule saab algallikateni eemaldatud. Algab taastumine, millega kaasneb eheda vaimse vibratsiooni avaldumine igapäevaelus.
  See avaldub vabastavate tunnetena ja uute võimalustena.

Lisa kommentaar

Email again: