Täiskuuteenistus©24.01 - sünnieelsete suguvõsa kahjude heastamine

Kristallselt võimas täiskuu on pühapäeval, 24.01.2016 kl 03:46.  Täiskuuteenistusel©24.01 on tervenemas taas hüpotalamuse häired, mis on tingitud eelmiste elude ja suguvõsa needustest. Nende tervendamiseks on praegu soodne aeg kuni kevadise pööripäevani.
Jätkub hüpotalamuse ja kesknärvisüsteemi taastamine. (vt http://telose.ee/star/10-01-03-30), kus osalejate taotlustele ja ajakohastele vajadustele vastuseks toimub närvisüsteemi ja aju hääletamine uute alguste jaoks.

Tulemusena tugevneb kesknärvisüsteem, immuunsüsteem, tasakaalustub hormoonide tegevus kehas vastavalt iga osaleja vajadustele. Need vajadused määrab igaühe algne olemuse muster, mis on nähtav ja kättesaadav teenistuse tervendavas ruumis/templis.
Osalejate enesetunne paraneb, seletamatud ebamugavad seisundid asenduvad selge ja kirka enesetunnetusega.

Info selle kohta laekus pühapäeval 3.01 kl 16 peale 32-tunnist Vanakuuteenistust©02.01. Meenuta, kuidas tundsid sina ennast selle pühapäeva pärastlõunal?

Sest ...

... võis tajuda erinevaid aistinguid pea piirkonnas. Ja ka päikesepõimikus ning selle peal läheduses asuvas salajases energiakeerises, kuhu on salvestatud eelmiste elude tarkused. See keeris oli deaktiveeritud eelmiste elude kahjustuste tõttu. Need kahjustused mõjutavad otseselt hüpotalamust, seda ajuosa, mis on kesknärvisüisüsteemi ja endokriinsüsteemi kõrgem keskus.

Hüpotalamuse ülesanneteks on organismi homöostaasi, südametegevuse, ainevahetuse, soojusregulatsiooni, janu ja näljatunde, une, emotsioonide ning tundeelu reguleerimine. Hüpotalamus reguleerib ka puberteeti ja naistel rasedusega seonduvat. Hüpotalamus sünteesib ka närvirakkude kasvufaktorit.Hüpotalamus osaleb paljudes erinevates käitumisregulatsioonides.

Hüpotalamusega seostatakse mitmeid haiguslikke seisundeid. (vt edasi telose.ee/star/10-01-03-30)

Järgides Sinu taotlusi ja vajadusi, samuti valmisolekut, oleme jõudnud haigussümptomite ja ebamugavate seisundite eemaldamisel sügavate algpõhjusteni. Need ulatuvad sünnieelsetesse aegadesse. Need mõjutavad närvisüsteemi ja ajutegevust ning kõike sellega seotut.See hoomamatu, kuid kurnavalt häiriv mõju igapäevasele heaolule saab kuuloome hapras läbivas energias algallikateni eemaldatud. Algab taastumine, millega kaasneb eheda vaimse vibratsiooni avaldumine igapäevaelus.See avaldub vabastavate tunnetena ja uute võimalustena.


Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info saada magissa.g@hot.ee.
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist.


Taustinfo:

Teenistuse teostus kujuneb vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule.

See tähendab üldist valmisolekut joonduda uue ajastu hapra, kuid läbiva uue peenenergiamustriga. Olles valmis oma elus vastu võtma uusi võimalusi igal tasandil: füüsilise, meele ja vaimu tasandil.

See tähendab ka taotlusi vabaneda piiravatest ja kurnavatest olukordadest, lahendada suhteid, tervendada keha.

On oluline teada, et mida selgem on taotlus, seda tõhusam on teenistuse toime.

On oluline ka teada, et taotlus on selge teadmine sellest, mida sa vajad. Ja ka teadmine, et see on sul juba olemas, kuid kuigi mõned asjad on vaja enne ära lahendada, midagi on vaja veel teada saada.

Teenistuse ajaks aktiveerin mina, Magissa, tervendaja ja interdimensionaalne meedium, tervendava ruumi osalejate energiaväljas, kandes seda just sellises häälestuses, nagu igale osalejale personaalselt vastavalt sende taotlustele vaja on. Selles ruumis toimub see, mida vajate kuna sellesse ruumi laekub igale osalejale ainuomaselt vajalik - seni puudunud - info teistest dimensioonidest ja maailmadest. (Varasem esoteeriline termin on teistest, eelmistest, ja ka järgnevatest eludest.)

Mina, Magissa, tervendaja ja interdimensionaalne meedium, tajun kõike, mis toimub teenistuse ajal, kuna tervendav ruum on loodud läbi minu tasandite. Need ulatuvad dimensioonidesse ja maailmadesse, kandes kogu infot mis ON.

Mina, Magissa, tervendaja ja interdimensionaalne meedium valitsen mõtet sellisel moel, et käivitan selleläbi vajalikke vabastamisi, tervendusi ja taastamisi. Vabanev energiajõud saab osalejatele tunnetatavaks teenistuse ajal; peale teenistust kättesaadavaks igapäevaelus nii teadmiste, märkidena kui elusituatsioonides.


Tere tulemast Templisse!
Eelmine
17.01 kasvava kuu teenistus
Järgmine
Ööl vastu esmaspäeva 01.02.2016 kl 05:28

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  25. jaanuar 2016
  Täiskuuteenistuse©24.01 tervendav tempel aktiveeriti Kuu kahanevas energias, 10 tundi peale täiskuutippu. Juba pühapäeval kella nelja paiku said need osalejad, kes valmis, tunda vabanemistunnet, õnnetunnet, kergust, imelisi elamusi. Toimus genetilise koodi tervenemine. Mis tähendab, et on võimalsu teha asju, mida ammu olete unistanud, kuid on olnud takistused; või avanevad uued ootamatud võimalused.

  Valmis olid need, kelle eelmiste elude varjatud "karma" oli senise praktika käigus kättesaadavaks muutunud.

  Sellega teenistus ei lõppenud, vaid jätkus. Korduvalt toimus DNA ülekirjutamine e tervenemine. See mõjutas kesknärvisüsteemi ja lümfisüsteemi, ühtlasi seljaaju. Võis tunda pinget lülisamba piirkonnas, turjal ja siseorganites. Võimalik on ka iiveldus.

  Selle käigus avalduvad ka teadmised, sisekaemused, elutarkus igapäevaelu otsuste langetamiseks. Seda nimeratakse tedlikkuseks, teadvuse avardumiseks.

  Olge teadlikult jälgimas mis toimub igapäevaelus.

  Kui tunnete ennast väsinuna, siis tarvitage üld- ja verdtugevdavaid toonikuid ja/või ravimteesid. On soovitv ka maksapuhastus läbi teha.

  Täiskuuteenistusel©24.01 pole veel lõppenud, ta jatkub 21. tundi praegu esmaspäeva hommikul kl 9.57. Toimub alateadvuse puhastamine, vabanev jõud mis aitab edaspidi kurnavaid mõtte- ja käitumismustreid korrigeerida.

  Täiendav tagasiside edaspidipeale teenistuse lõppu.
 • MAGISSALT  •  27. jaanuar 2016
  Täiskuuteenistus©24.01 lõppes kolmapäeva (27.01) hommikul kl.8. Teenistuse kestvus seekord oli 66 tundi.
  Osalejad, kes olid ette valmistatud oma organimsi kõrgemad talitlused häälestama algse, eelnevalt korrastatud peenmustri järgi, said leevenduse ja vabanemise aegsasti, juba pühapäeval kl 16 paiku või veidi hiljem.
  Teistel osalejatel jätkus seljaaju, endokriinsüsteemi, vereloome, hormonaalsüsteemi virgutamine, mis päädus hiljemalt kolmapäeva hommikul kl 8.
  Sel ajal või mõnel osalejal ka varem võis tunda pinget siseorganites ja nende piirkonnas, ka isegi iiveldust.
  Kordan soovitust virgutada ennast üldtugevdavate toonikute/teedega.
  Kes tunneb jätkuvat pinget kõhus, väsimust ja halba meeleolu, võib endale lubada maksapuhastumise kuuri.
  Suguvõsalt päritud geneetilise koodi viga (mis annavad tunda needustena jms) sai üle kirjutatud igaühe terve mudeli järgi. Rakumustrid muutuvad, samuti keskkond, suhted; tekivad uued ootamatud võimalused, ja ka oskused.
  Järgmise teenistuse©01.02 ajal aktiveerime osalejate tervendavaid võimeid läbi pendli kasutamise uue tehnika.
  Osalejad, varustage ennast meelepärase pendliga hiljemalt pühapäeva õhtuks.

Lisa kommentaar

Email again: