07.07.2022 05:14 kasvav kuu

7.juuli hommikul toimub Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Eelmine teenistus
Suve esimene teenistus toimus 29.juunil Kuu loomise ( 5:52) hapras energias ning mõjus rahustavalt, meditatiivselt eriti neile osalejatele, kes on keskendunud oma olemusenergia taastamisele vastavalt selle vajadustele, omavad selleks valmisolekut ja teadlikke kavatsusi.
Kuuloometeenistus kestis 10 tundi ja lõppes kl 10 paiku.
Kuu loomise paiku on sobiv aeg teadlikult ümber häälestuda uutesse energiatesse ning põletada lõplikult kõik ebavajalik. See aitab tajuda ja luua eelolevat reaalsust vastavalt oma olemuslikele vajadustele. Selleks võib olla ka ego ümberkujundamine sellisel viisil, et ego toetab tervenemist ja elujõu tõusu vastavalt vaimsetele seadustele.
Kuuloometeenistuse toime vabastas osalejad vaimsete tasandite seestunud energiatest. Energia seiskumise põhjuseks olid eelmiste elude baasmustrite ja energia ülevõtmiste kahjud, nõuka aegsed energeetilised piirangud ja vaimse sünnikanali kahjud. Põhjused said korrigeeritud, toimus vaimsete tasandite joondamine ja tasakaalustamine. See ergastab tunnetust oma olemuslike vajaduste osas ning toetab eesmärkide seadmist praeguses muutuvas ajas. Soodne aeg unistamiseks on kuni 7.07, mil kuu liigub teise veerandisse kl 5:14.

7.juuli hommikul toimub Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja  kavatsustele.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
Suve esimene Kuu loomine
Järgmine
13.07.2022 21:38 Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  8. juuli 2022
  7.07 Vanakuuteenistus kestis kaheksa tundi ja lõppes kl 10 hommikul. Vastavalt osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele toimus energeetiliste pingete vabastamine läbivalt peentasanditelt kuni rakutuumadeni. Sellega kaasnes üldine joondumine ja tasakaalustumine ning geneetilise koodi aktiveerumine. Vanakuuteenistuse tulemusena virgus rakumälu, mis käivitab tervenemise, aga võib ka kaasa tuua mälestusi eelneva(te) elu(de) hetkedest, kus oli vaja teha valik või sai tehtud valik, mis pööras elutee suunda. Kui need hetked meenuvad praegu, on soovitav mõtiskleda selle üle, kuidas oleks elu kujunenud teise valiku puhul.

  Järgmine, Täiskuuteenistus toimub 13.juulil. Täiskuu on kl 21.38.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
  Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: