13.07.2022 21:38 Täiskuu

Eelmine teenistus
7.07 Kasvava Kuu teenistus kestis kaheksa tundi ja lõppes kl 10 hommikul. Vastavalt osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele toimus energeetiliste pingete vabastamine läbivalt peentasanditelt kuni rakutuumadeni. Sellega kaasnes üldine joondumine ja tasakaalustumine ning geneetilise koodi aktiveerumine. Teenistuse tulemusena virgus rakumälu, mis käivitab tervenemise, aga võib ka kaasa tuua mälestusi eelneva(te) elu(de) hetkedest, kus oli vaja teha valik või sai tehtud valik, mis pööras elutee suunda. Kui need hetked meenuvad praegu, on soovitav mõtiskleda selle üle, kuidas oleks elu kujunenud teise valiku puhul.

Järgmine, Täiskuuteenistus toimub 13.juulil. Täiskuu on kl 21.38.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
07.07.2022 05:14 kasvav kuu
Järgmine
20.07.2022 17:18 Kahanev kuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  16. juuli 2022
  Siiani mõjutab meid 13. juuli täiskuu Kaljukitses, mis astroloogide sõnul laseb leida tasakaalu töö- ja eraelu vahel ning vähendab stressi ja ärevust.
  Kaljukitse täiskuu aitab sul elu ohjad kenasti taas enda kätte võtta ja asjad toimima saada. Nüüd leiad viise, kuidas puhata ja lõõgastuda, kohtuda sõpradega ning käia üritustel nii, et selle kõige juures suudad ka oma elu maisema poole kenasti toimimas hoida. Samas Kaljukitse Kuu muudab inimesed enda ja teiste suhtes nõudlikuks ja kohusetundlikuks.
  Stress ja ärevus oli kujunenud möödunud kuude jooksul, mil toimusid olulised planeetide joondumised (12.aprillil), andes käesolevale aasale hommiku tähenduse. See on ilus uue alguse aeg, kus toimub eeloleva elu loomine. Nüüd on tähtsam kui kunagi varem vabastada ennast takistustest kulgemaks üha kindlamalt vaimsel teekonnal.
  13.juuli Supertäiskuuteenistus oli pöördeline, eemaldades viimaste kuude jooksul esile kerkinud pingete kihi selleks, et liikuda edasi kõrgemale sagedusele. Teenistus toimus kuus tundi ja lõppes südaööks. Teenistuse jooksul eemaldus osalejate energiaväljast kiht stressi ja ärevuse sügavaid algpõhjuseid: nõuka aegsed ja eelmiste elude piirangud kuni vaimse sünnikanali kahjudeni. Toimus üldine tasakaalustumine. Virgutust said liigesed (eriti põlved), luud, hambad, nahk, juuksed ja sapipõis. Võib tekkida tundlikkus naha pinnal ja hammastes, kuna teenistuse toime oli läbiv. Tuleb hoiduda külmetusest ja niiskusest.
  Kuigi on soov, et universumi toetusel tekivad üleöö nähtamatud tiivad, siis tegelikkuses tähendab uue elu loomine järjekindlalt tööd ja pühendumist, nagu igas loomeprotsessis.

  Järgmine, Vanakuuteenistus toimub 20.juulil. Kuu liigub viimasesse veerandisse kl.17.18.
  Teenistuse ajal toimub nende "deemonite" eemaldamine, mis takistavad uue elu loomeprotsessi.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: