Suve esimene Kuu loomine

Kuuloometeenistuse paiku on sobiv aeg teadlikult ümber häälestuda uutesse energiatesse ning põletada lõplikult kõik ebavajalik. See aitab tajuda ja luua eelolevat reaalsust vastavalt oma olemuslikele vajadustele. Keskenduda võib ka ego ümberkujundamidele sellisel viisil, et ego toetab tervenemist ja elujõu tõusu vastavalt vaimsetele seadustele.
Kuu loomine on 29.juunil kl 5:52.
Suvise pööripäeva paiku on päevad ühepikkused – päike on pesas. Esivanemad on seda aega kutsunud suurteks päevadeks, suviseks päevapesaks, leedoks ning uuemal ajal jaaniajaks.
Pööripäevast kuni leedolaupäevani taevaharjal pesas istuv päike täidab kõik elava erilise väega ja paneb inimesed rõõmsalt püha pidama.
Leedo on elurõõmu ja jõu kogumise aeg. Paljugi, mis praegu ette võetakse, on seotud sellega, et päikese ja kõige elava jõud on parasjagu väga suur.*

Eelmine, Suvise Pööripäeva Vanakuuteenistus algas 21.06.2022 06:11, hetkel mil Kuu liikus viimasesse veerandisse. Suvi algas 12:15. Vanakuuteenistuse toime leevendas nädala jooksul esile kerkinud pingeid, mille juurpõhjusteks on elu(de) jooksul kuhjunud blokeeringute sügavaim, seni kättesaamatu kiht. Vanakuuteenistus kestis kümme tundi.

Järgmine, suve esimene teenistus toimub 29.juunil kl 5:52 Kuu loomise hapras energias ning mõjub rahustavalt, meditatiivselt. Kuuloometeenistuse paiku on sobiv aeg teadlikult ümber häälestuda uutesse energiatesse ning põletada lõplikult kõik ebavajalik. See aitab tajuda ja luua eelolevat reaalsust vastavalt oma olemuslikele vajadustele. Selleks võib olla ka ego ümberkujundamine sellisel viisil, et ego toetab tervenemist ja elujõu tõusu vastavalt vaimsetele seadustele.

©2022 Magissa  *Siin on kümme toimingut, mida võiksid pööripäeval kindlasti teha:

1. Ärka vara ja tervita Päikest. Võta endale piiavalt aega, et saaksid nautida 10 minutit rahulikku olemist. Leba voodis, naudi aknast vaadet või mine terrassile ja tunneta, kuidas su keha ärkab koos Päikesega.

2. Ole kontaktis Maaga. Mine täna kindlasti loodusesse, võimalusel jaluta paljajalu maapinnal, kasta varbad merevette, tunne kuidas rohi ja muld on su taldade all. Nuusuta lilli, kallista puid või vaata pilvede käiku üle taevalae. Oluline on, et tunnetaksid oma ühtsust Maaga ja loodusega.

3. Puhasta oma kodu energeetiliselt. Ava aknad ja lase värske tuuleõhk tuppa. Too vaasi lilli ja oksi. Süüta küünlad (suvisel pööripäeval sobivad kollased, kuldsed ja oranžid küünlad) ja põleta viirukit.

4. Laula, tantsi või kuula endale meeldivat lõõgastavat muusikat, olgu see siis mantrad või mõni su lemmiklaul, mis tuju parandab ja energiat annab.

5. Mediteeri ja visualiseeri. Suvine pööriaeg on suurepärane selleks, et võtta kontakti kõrgemate universumi jõududega. Kui sul on unistusi või soove, siis just nüüd on hea aeg neist universumile teada anda. Võid oma soovi ka paberile kirja panna ning selle paberi siis küünlast põletada ja tuha tuulel kanda lasta.

6. Tee lõket või põleta küünlaid. Suvine pööripäev on Päikese jõu tähistamiseks ning parim, kuidas sa seda pühitseda saad, on läbi tule energia.

7. Külasta mõnd Eestimaa väepaika. Eestis on palju positiivse ja väeka energeetikaga paiku. Vali välja mõni, mis asub sinu kodukoha lähedal ja käi seal ära. Vaata väepaikade kohta lisa SIIT.

8. Ole aktiivne ja pane oma energiad liikuma. Tee sporti, tantsi, käi massaažis või mõnes teraapias, proovi sütelkõndi või šamaanirännakut. Vali enda jaoks midagi, mis sinu keha ja vaimu rutiinist lahti raputab ja naudi seda kogu hingest.

9. Tee pööripäevarituaali. Armastuse ja kire kasvatamiseks korja pööripäeval 7 sorti taimi ja tee neist kimbuke, mille ümber paned kollase paela. Eriti suure armuväega on kollased lilled. Jaanilaupäeval võta kimp lõkke äärde kaasa ja täpselt keskööl viska see tulle, lausudes: „Tuli, tuli, elu kuld, anna mulle armutuld.“

10. Ennusta ilma. On usutud, et kui pööripäeval Päike paistab ja on soe ilm, siis tuleb ka hea ja ilus suvi.
Eelmine
Täiskuu  14.juunil 14:52
Järgmine
07.07.2022 05:14 kasvav kuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  2. juuli 2022
  Suve esimene teenistus toimus 29.juunil Kuu loomise ( 5:52) hapras energias ning mõjus rahustavalt, meditatiivselt eriti neile osalejatele, kes on keskendunud oma olemusenergia taastamisele vastavalt selle vajadustele, omavad selleks valmisolekut ja teadlikke kavatsusi.
  Kuuloometeenistus kestis 10 tundi ja lõppes kl 10 paiku.
  Kuu loomise paiku on sobiv aeg teadlikult ümber häälestuda uutesse energiatesse ning põletada lõplikult kõik ebavajalik. See aitab tajuda ja luua eelolevat reaalsust vastavalt oma olemuslikele vajadustele. Selleks võib olla ka ego ümberkujundamine sellisel viisil, et ego toetab tervenemist ja elujõu tõusu vastavalt vaimsetele seadustele.
  Kuuloometeenistuse toime vabastas osalejad vaimsete tasandite seestunud energiatest. Energia seiskumise põhjuseks olid eelmiste elude baasmustrid, energia ülevõtmise kahjud, nõuka aegsed energeetilised piirangud ja vaimse sünnikanali kahjud. Põhjused said korrigeeritud, toimus vaimsete tasandite joondamine ja tasakaalustamine. See ergastab tunnetust oma olemuslike vajaduste osas ning toetab eesmärkide seadmist praeguses muutuvas ajas. Soodne aeg unistamiseks on kuni 7.07, mil kuu liigub teise veerandisse kl 5:14.

  7.juuli hommikul toimub Kasvava kuu teenistus vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
  Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: