25. jaan 2024, 19.54 Täiskuu

Algab uus rännak.

Kuu öötaevas on kasvamas ja 25.jaanuaril on 2024 aasta esimene Täiskuu. Kuu liikus täiskuu eelsesse faasi 18.jaanuari hommikul kell 5.52. Siis algas teenistus-kaugseanss, mis kestis kolm tundi. Teenistus oli osalejatele sügavalt vabastava toimega. Eemaldusid lõplikult need takistused eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise teekonnal selles kihis, mille olid esile tõstnud sügisel seatud kavatsused. Leevenesid pinged, mille põhjuseks olid erinevad musta maagia mõjutused läbi elude (sh osalised ja täielikud kombod ning ülevõtmised) ja nendega kaasnenud seestunud energia ning psüühiliste vastuolude pinged. Vabanesid eelmiste elude piirangud kuni vaimse sünnikanali juurteni.  See taastab elujõu ning annab võimaluse edasi minna, teostada seatud eesmärke. Astuda järgmised sammud. 25.jaanuari Täiskuuteenistusega algab energeetiline ettevalmistus Nõidade saare rännakul osalejatele.

Endiselt on vaja hoida eesmärgid aktiivsed ning jälgida oma mõtet, sõna ja harjumusi. Hoiduda enda ja oma keskkonna reostamisest viha, kadeduse, hirmu, (enese)manipulatsioonide jms. Viibida hea energeetikaga kohtades. Vajadusel mediteerida või lugeda mantraid.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:seiskunud/seestunud energia,energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,eelmiste elude baasmustrite piirangud,energia ülevõtmise kahjud,spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,tervendamata südamehaavad,hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

©2024 Magissa
Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
Eelmine
Aastavahetuse teenistused
Järgmine
Küünlapäevane Vanakuu

Lisa kommentaar

Email again: