Aastavahetuse teenistused

Aastavahetuse teenistused toimusid 27.12.23 Täiskuu) ja 04.01.24 (Vanakuu). Aasta esimene Kuu loomine oli 11.jaanuaril.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahukontole.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne
**Piirangud ja blokeeringud:seiskunud/seestunud energia,energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,eelmiste elude baasmustrite piirangud,energia ülevõtmise kahjud,spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,tervendamata südamehaavad,hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,jt nimetamata piirangud ja blokeeringud
Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

Aastavahetuse teenistuste jooksul eemaldusid takistused eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise teekonnal. Nende tundide jooksul leevenesid pinged, mille põhjuseks olid erinevad musta maagia mõjutused läbi elude (osalised ja täielikud kombod ning ülevõtmised) ja nendega kaasnenud seestunud energia ning psüühiliste vastuolu pinged. Vabanesid eelmiste elude piirangud. See tõstis elujõudu ning annab võimalusi elus edasi minna.  
Igapäevaselt on vaja hoida eesmärgid aktiivsed ning jälgida oma mõtet, sõna ja harjumusi. Hoiduda enda ja oma keskkonna reostamisest viha, kadeduse, hirmu, (enese)manipulatsioonide jms. Viibida hea energeetikaga kohtades. Vajadusel mediteerida või lugeda mantraid.

Järgmine, Kasvava Kuu teenistus toimub 18. jaanuaril (05.52).

Ole hoitud!
magissameedia@gmail.com©2023 Magissa


Eelmine
Talvise Pööripäeva teenistused 19. ja 27.detsembril 
Järgmine
25. jaan 2024, 19.54 Täiskuu

Lisa kommentaar

Email again: