Täiskuuteenistus

P 09. juulil 2017 07:06 
Täiskuuteenistus, nagu kõik kuutempli teenistused, kujuneb vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule. Teenistuste käiku mõjutavad taevased väed, tähtede seisud. Kuu loomine ajal, kui Päike suundus Vähi tähtkujusse suvise pööripäeva ajal, andis impulsi naiselikku väe võimendumiseks eeloleva poole aasta jooksul. On oluline teadvustada, et meesenergia ajastul, mis lõppes 2012, oli naiselikku väge erineval viisil kahjustatud läbi sajandite ja elude. 

Eelmine, suve esimene Noorkuuteenistus toimus öösel vastu pühapäeva. Kuue tunni jooksul, vastavalt osalejate taotlustele, soovidele ja vajadustele, toimus raskete energiakogumite eemaldamine osalejate energiasüsteemist. Need energiakogumid/vaimolendid polnud surnud hingede energia, need olid kaasa toodud teistest eludest. Nendel kogumitel oli teadvus, ja sellega nad mõjutasid oma valikutega selle inimese elukvaliteeti, kelle energiasüsteemi nad olid asunud. Oma teadvustatud valikutega, mis polnud kooskõlas nende olevuste kandjate olemuslike vajadustega, kurnasid energiakogumid oma kandjaid, sundides "enda omanikke" tegema tarbetuid valikuid. 

Need energiakogumid asusid energiasüsteemis nendes kohtades, kust olid hingeosad lahkunud või maha müüdud.
Energiakogumite/vaimolendite eemaldamisega kaasnes Noorkuuteenistuse ajal
1. hormonaal-, närvi- ja endokriinsüsteemi (sh südamevatsakese) virgutamine.
2. hingeosade naasmine, millega tuli kaasa ammu unustatud  infot, mida osalejad lähiajal tajuvad. Aktiveerub rakumälu.
3. geneetilise koodi ülekirjutamine. Seletuseks: eelmiste elude DNA eksperimentidega kaasnesidki energiasüsteemi  "augud".
See Noorkuuteenistus  oli enneolematult keeruline ja kurnav teenistus, mis mõjutas ühel või teisel moel osalejate väljakujunenud tasakaalu nii füüsilises, vaimses kui energeetilises plaanis.
​Esoteeriliste astroloogide järgi Kuu ​liikumine Vähi​ tähtkujus​ mõju​tab​ ​ eeloleva poole aasta jooksul  eelmiste elude tarkus​t​ e avaldumist ,
seaduste​ tundmist​ ,
​ehedale maailmatunnetusele rajatud ​väärtushinnangute ja filosoofia​ kujunemist ,
akadeemis​t progressi,
spirituaalsete teadmiste õpetus​i ,
poliitilis​i debatt​e ,
ametlik​k​ e asjaajamis​i ja litsentside​ kinnitamist,​
kaugema​id ümberasumis​i ,
välisreise,
vaimsest teadlikkusest juhitud investeeringu​id .
Athena​, seaduse​  jumal​anna tarkuse mõju on alanud Vähi tsüklis määrav. 


Alati, kui Päike läbib Vähi tähtkuju, eostub uus elu planeedil. Nii ka nüüd, suvise pööripäeva​järgsel ajal.  
Iidsel ajal Egiptuses oli see aeg püha aeg​. Vaimse alkeemia​/valge maagia​  järgi on see aeg, kus need, kes selle ära on teeninud, saavad esivanemate õnnistuse läbi iidse tarkuse turvalisuse, teadlikkuse ja valgustumise osaliseks. DNA ülekirjutamine on eriti intensiivne neil aegadel. On võimalik tajuda ja kasutada seda uut äratavat impulssi rakkudes selleks, et juhtida oma tundeid, määrata oma keskkonda, saavutada oma eesmärgid. See on aeg olla valmis aegadetaguste tõugete laineks ja kasutada oma tajusid selleks, et saavutada uus turvalisus taevalike vägede toetusel.
Vähi periood kestab pool aastat.

Kuuteenistused kulgevad sujuvalt, aidates osalejaid jõuda iidse ja taevaliku toetuse lainele, vabastades pingeid ja eemaldades elu(sid)kestnud piiranguid.

Täiskuuteenistusel©09.07 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

****

Sinu Südamerahu konto:


Eelmine
Suve esimene Noorkuu
Järgmine
Haavatud Tervendaja Vanakuuteenistus

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  11. juuli 2017
  Täiskuuteenistus lõppes laupäeva õhtul kl 21 ja kesti 3 tundi.
  Suvise jõuga mõjuv teenistus oli keeruline ja kiirete pööretega. Lisaks ülalnimetatule mõjutas teenistust komeet Chironi* liikumine ja määras planeetide seis täiskuu tundidel.

  Seetõttu oli teenistus suunatud esilekerkinud enesesabotaaži algpõhjuste eemaldamisele. Enesebotaažoli kõigile osalejaile toonud kaasa ka energiavampiire, mille eemaldamine toimus sel teenistusel üle hulga aja.
  Jätkuvalt tuli kätte kurnavaid raskeid energiakogumeid, mis olid kujunendud sünkroonis alateadlike süümassiivide tekkimisega (eelmistes eludes).
  Osalejad võisid tunda teenistuse õhtul suuremat väsimust, iiveldust, peavalu neil hetkil, kui toimus enesesabotaazi erinevate algpõhjuste eemaldamine.

  On oluline keskenduda oma tegelikele vajadustele. Kui need on korra tunnetatud, vaja järgida seda mustrit, mis viib edu ja uute lahendusteni, sügava rahu ja tasakaaluni. Isegi kui see tundub mitte normaalne, teistmoodi kui siiani elu, suhted ja olukorrad toiminud on.
  Enesesabotaazi kütkest vabanemine eeldab ebamugavate kriiside läbimist. Sellele järgneb tervenemine.

  Chironi trajekoor (sügavalt peidetud haavade kui enesesabotaaži algpõhjuste esiletoomisel) on eriti intensiivne ajavahemikul 15.-25 juuli 2017.

  Järgmine teenistus on 16. juuli hilisõhtul.

  * Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, siseneb tagurpidi Kalade tähtkujusse!
  Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega.
  Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi.
  Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile.
  Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine.
  Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis.
  Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži.
  Põhiline Chiron Rx tervendav toime jääb perioodi 15. ja 21. juuli, mil Mars ja Päike mõjutavad Chironi."
  Astrologer Salvador Russo
  www.starseedastrology.com
  Tõlge Magissa
  ~
  Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
  Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
  Allikas https://cafeastrology.com/chiron.html

Lisa kommentaar

Email again: