Suve esimene Noorkuu

L 01.07.2017 03:51 toimub Noorkuuteenistus.

Teenistuste tulemusena eemalduvad takistused tõe tunnetusel ja mõistmisel. Sest 9.juuni täiskuu käivitas perioodi, mis mõjutab jõuliselt erinevaid suhteid. Seetõttu on eelolevate kuude jooksul  toetatud kõik julged ja edasiviivad sammud, leidmaks uusi võimalusi ja väljundeid. Kui oled pikalt kogenud kurnavaid suhteid, on nüüd aeg keskenduda nende lahendamisele nii sisemiselt kui väliselt. Olulised ja pöördelised otsused ja valikud saavad taevaliku toetuse.
Eelmine, Pööripäeva Kuuloometeenistus toimus 24. juuni õhtul kl 8-st kuni südaööni. Selle teenistuse käiku mõjutas Päikese sisenemine Vähi tähtkujusse, aktiveerides peentasandites protsessid, mis viivad eeloleva poole aasta jooksul naiseliku väe tunnetamisele, eelmiste elude tarkuse avaldumisele, spirituaalsete teadmiste mõistmisele, senilahendamata ametlikele asjaajamistele ja litsentside taotlemisele, ümberasumistele teistesse riikidesse või välisreisidele, ja vaimsest teadlikkusest juhitud investeeringutele. Kuuloometeenistuse loetud tundide jooksul said osalejad tunda unisust ja segadust, kui peale keskööd oli võimalik tunnetada seda, kuidas peentasandites käivitatud protsessid mõjutasid keha rakutasandeid ja DNA-d.  Iga osaleja tundis seda omamoodi.

Võib mõtiskleda selle üle, millise või milliste ülalloetletud teemade osas just sinul on vaja lahendusi eeloeva poole aasta jooksul:
naiseliku väe tunnetamine,
eelmiste elude tarkuse avaldumine,
spirituaalsete teadmiste mõistmine,
senilahendamata ametlikele asjaajamised,
litsentside taotlemised,
ümberasumised teistesse riikidesse,
välisreisid,
vaimsest teadlikkusest juhitud investeeringud.

Neid elumuutusi toetab Päikese liikumine Vähis eeloleva poole aasta jooksul, nende sakraalsete, iidsete elude toetusel käivitatud elumuutuste jõustamine jätkub eelolevate teenistuste ajal.  

~ Noorkuuteenistusel©1.07 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või
42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust).

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min peale 12 teenistuse  läbimist.
Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

****

Sinu Südamerahu konto:
Eelmine
Kuu loomine suvise pööripäeva maagias
Järgmine
Täiskuuteenistus

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  4. juuli 2017
  Suve esimene Noorkuuteenistus käivitus 20 tundi peale seda, kui Kuu kulges 4. faasi.

  Noorkuuteenistus toimus öösel vastu pühapäeva.

  Kuue tunni jooksul toimus raskete energiakogumite eemaldamine osalejate energiasüsteemist. Need energiakogumid/vaimolendid polnud surnud hingede energia, need olid kaasa toodud teistest eludest. Nendel kogumitel oli teadvus, ja sellega nad mõjutasid oma valikutega selle inimese elukvaliteeti, kelle energiasüsteemi nad olid asunud. Oma teadvustatud valikutega, mis polnud kooskõlas nende olevuste kandjate olemuslike vajadustega, kurnasid energiakogumid oma kandjaid, sundides "enda omanikke" tegema tarbetuid valikuid.
  Need energiakogumid asusid energiasüsteemis nendes kohtades, kust olid hingeosad lahkunud või maha müüdud.

  Energiakogumite/vaimolendite eemaldamisega kaasnes Noorkuuteenistuse ajal

  1. hormonaal-, närvi- ja endokriinsüsteemi (sh südamevatsakese) virgutamine.
  2. hingeosade naasmine, millega tuli kaasa ammu unustatud infot, mida osalejad lähiajal tajuvad. Aktiveerub rakumälu.
  3. geneetilise koodi ülekirjutamine. Seletuseks: eelmiste elude DNA eksperimentidega kaasnesidki energiasüsteemi "augud".

  See Noorkuuteenistus oli enneolematult keeruline ja kurnav teenistus, mis mõjutas ühel või teisel moel osalejate väljakujunenud tasakaalu nii füüsilises, vaimses kui energeetilises plaanis.

  Noorkuuteenistus, nagu kõik kuutempli teenistused, kujunes vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule. Teenistuste käiku mõjutavad taevased väed, tähtede seisud. Kuu loomine ajal, kui Päike suundus Vähi tähtkujusse suvise pööripäeva ajal, andis impulsi naiselikku väe võimendumiseks eeloleva poole aasta jooksul. On oluline teadvustada, et meesenergia ajastul, mis lõppes 2012, oli naiselikku väge erineval viisil kahjustatud läbi sajandite ja elude.

  ​Esoteeriliste astroloogide järgi Kuu ​liikumine Vähi​ tähtkujus​ mõju​tab​​ eeloleva poole aasta jooksul
  eelmiste elude tarkus​t​e avaldumist,
  seaduste​ tundmist​,
  ​ehedale maailmatunnetusele rajatud ​väärtushinnangute ja filosoofia​ kujunemist,
  akadeemis​t progressi,
  spirituaalsete teadmiste õpetus​i,
  poliitilis​i debatt​e,
  ametlik​k​e asjaajamis​i ja litsentside​ kinnitamist,​
  kaugema​id ümberasumis​i,
  välisreise,
  vaimsest teadlikkusest juhitud investeeringu​id.

  Athena​, seaduse​ jumal​anna tarkuse energia on alanud Vähi tsüklis määrav.

  Alati, kui Päike läbib Vähi tähtkuju, eostub uus elu planeedil. Nii ka nüüd, suvise pööripäeva​järgsel ajal.

  Iidsel ajal Egiptuses oli see aeg püha aeg​. Vaimse alkeemia​/valge maagia​ järgi on see aeg, kus need, kes selle ära on teeninud, saavad esivanemate õnnistuse läbi iidse tarkuse turvalisuse, teadlikkuse ja valgustumise osaliseks. DNA ülekirjutamine on eriti intensiivne neil aegadel. On võimalik tajuda ja kasutada seda uut äratavat impulssi rakkudes selleks, et juhtida oma tundeid, määrata oma keskkonda, saavutada oma eesmärgid. See on aeg olla valmis aegadetaguste tõugete laineks ja kasutada oma tajusid selleks, et saavutada uus turvalisus taevalike vägede toetusel.
  Vähi periood kestab pool aastat.

  Kuuteenistused kulgevad sujuvalt, aidates osalejaid jõuda iidse ja taevaliku toetuse lainele, vabastades pingeid ja eemaldades piiranguid.

  http://www.magissa.ee/star

Lisa kommentaar

Email again: