Sügavsuvine Täiskuuteenistus©

Kuldsed Koodid*
Kes siis saab geneetilise tervenemise osaliseks nendest biljonitest siin planeedil? Need, kes hoiavad armastust südames, need, kes väldivad Saatana altari kummardamist; need, kes hoolivad haavatutest; need, kes on teiste tervenemise eest seisnud; need, kel on kurnavad seisundid; need, kes soovivad elu planeedil taastada ja säilitada selle loomulikus algses majesteetlikuses. Jupiteri suurejooneline kuldne valgus toob leevendust nende koodidele ja rakkudele sellisel viisil, et me taastudes kasvame uude tervise ja vaimse vibratsiooni tasanditesse särama. Ja see toimub juba selle täiskuu tundidel:
N 02.07.2015 05:20
"Ärge hetkeksi unustage, et õiglus on läbiv energia, mis tihti avaldub tavamõtlemisevälises plaanis."
Geneetilise koodi piirangud ja suguvõsa needused on kui nn "karma"**, mis  teadupoolest on salvestatud  teadvuse kristallvõres. 
Selle karmaenergia vabastamine igapäeva rõõmudeks toimub Petlemma tähe energias**** täiskuuteenistusel N 02.07.2015 05:20. 
Tulemusena tekivad võimalused oma sügavate olemuslike vajaduste rahuldamiseks. 
Lõpeb orjapõli. 
Email again:
Osaluse võib kinnitada ka sularahapanusega. 
Kui soovite enam infot,  
Email again:
´ Südamerahu konto 
Seletus: Südamerahu 2.7/tsükkel/3xtsükkel 
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X 
SEB
Juuli täiskuu ajal Kaljukitses on oodata saatuslike rollimuutusi loomaks peenemaid vibratsioone turvalisuse, edu, reputatsiooni, usalduse, teenuste ja pereharmoonia tasandites. Planeedi rütm on muutumas, kuna Päike Vähis annab muutustele kõrgsagedusliku naisenerga väe.    Kuu tarkused avaldumas taas neile, kes on pühendunult kulgevad kuu 12 tsükli elumuutvates impulssides. Kuu täiskuuhetked teadagi keskenduvad kolmele: täitumisele, kulminatsioonile, ja väljunditele. See kolmikteema,  peegeldumas salajaste täiskuutundide galaktilistes joondumistes, avaldub meie surelike elude kogemustes ja esoteerilistes sisekaemustes.    2.juuli varahommikune täiskuu leiab aset 9 kraadi Kaljukitses, mis on teada kui kosmiline värav. Alkeemikud nimetavad seda Loovuse Allikaks. See portaal on geneetilise vabastavate muutuste käivitajaks planeedil. Pole ju saladuseks, et vaimse hierarhia orjastamine toimus geneetilise koodi kahjustamise läbi. Juuli täiskuu toetab algse geneetika elustamist üldiselt ja iga asjakohase indiviidi tasandil.  
On saadumas olulised täiskuutunnid meie eludes. 

Geneetiline tervenemine põhineb sellel, et kõik siin planeedil Maa teostub galaktiliste seaduste järgi. Lühidalt: tähtede seisust ajavoolus. Kes vaatab ja näeb, siis ilmneb, et iidsete tarkuste järgi Jupiter  Lõvis moodustab  150° aspekti Chiron Rx-le Vähis. Mis on elutervendav geene õnnistav joondumine.    Kuldsed Koodid: kes siis saab geneetilise tervenemise osaliseks nendest biljonitest siin planeedil? Need, kes hoiavad armastust südames, need, kes väldivad Saatana altari kummardamist; need, kes hoolivad haavatutest; need, kes on teiste tervenemise eest seisnud; need, kel on kurnavad seisundid; need, kes soovivad elu planeedil taastada ja säilitada selle loomulikus algses majesteetlikuses. Jupiteri suurejooneline kuldne valgus toob leevendust nende koodidele ja rakkudele sellisel viisil, et me taastudes kasvame uude tervise ja vaimse vibratsiooni tasanditesse särama. Ja see toimub juba selle täiskuutundidel 2.07.15.  

**   Marsi Karma avaldub järgmises. Lisaks seda täiskuuseisu määravale Jupiter/Chiron aspektile on näha, et Mars loob Saatuse Punktis koha, mis on 5° Kaaludes. need karma väed inspireerivad teenima, tervendama, nõustama ,koostööd tegema, jagama, investeerima ja püüdlema tavapärastest teadmistest edasi. Karmalised muutused teostuvad meie eludes selle täiskuu tundidel ja veel kestvalt kaks päeva. Jälgi uute võimaluste tekkimist  ja ära kõhkle õnnelikke juhuseid ning võimalusi ära kasutama. 

Kuningannade naasmine.

Teljed 9° Kaljukitse ja 9° Vähki viitavad algupärase iidse mineviku äratamist eludesse. Seda eelkõige iidsete naislegendide nagu Kleopatra, Nefertari, Joan de Arc, Püha Mary, ja isegi Printsess Diana näol. Nii mõnedki meist saavad eriliste minevikukogemuste osaliseks. Need suunavad lahendustele. Jälgi hoolega nende soove, töid ja õpetusi kuna nii mõnedki neist soovivad oma iidse olemuse ja elutöö legaliseerimist nüüd ja praegu.

Pluto Kiir

Paljud pered on kannatanud sellest ajast, kui Pluto sisenes Kaljukitse opositsioonis. Kannatused on kestnud aastast 2008, kui Pluto aktiveeris selles oma kiire. Sellest ajast on peredes olnud kohtuprotsesse ja viletsust ühes või teises vormis erinevatel tasanditel vastavalt iga vaimuvalgusele. Nende kestvate katsumuste ajal vajavad pered endiselt tugevdamist, ümberkorraldamist, kaitset, hoolt, elutarkust ja keskendumist.

See täiskuu toob perede nõrgad kohad taas tähelepanu alla. Need pered peaks laskma ennast kanda kindlas rahumeelses voolus ja võimalustes, mis just nüüd olemas on. Kuigi need pole just täiuslikud. Nii mõnedki uued rajad avanevad, mis lubavad kõrgemaid turvalisemaid elustandardeid nautimiseks. 
Neile, kes hindavad loomulikku elutarkust, on nüüd võimalus otsida vajalikke sõnumeid udust. .

Need pered peaksid keskenduma eesmärgile, mis tooksid head kõigile, tervele majale. Pidagem meeles, et pered, kes palvetavad koos - selle täiskuu ajal - , saavad koos õnnistatud ...

Täiskuu saabudes Päike ja Kuu läbivad 10 kraadis Vähis ja Kaljukitses, mis on suurejooneline näitaja mõlemale: loominguline vägi on laes ja taevalik. See inspireerib äri- ja isiklike tasandite loovatele muutustele seda enam, et aeg on mõjutatud Veenuse ja Juno - Taeva Kuninganna - poolt. Just see juuli täiskuuöö on viljakas neile, kes sead otsivad ja vajavad.

Perede naissuhted, eriti emade-tütarde suhted saavad uue fookuse. Pole mõtet kinni istuda vanas ajal, kui taevalikud väed suunavad meid seadma armastust ülimaks.

Musings

I'm running laps on Saturn's rings, I tread the path of ancient kings. When wisdom comes be sure she blings, her secrets slip and my heart sings. I love the poem be sure to know, I stream the words them make them flow. A quantum mind is sure to glow, the stars are guides in times of woe. Heaing tones and secret lights, I'm swimming through my mystic rites. I've had my share of sleepless nights, I've won my share of astral fights. Aphrodite's day so near, love will always conquer fear. God almighty, what a year, cosmic wisdom comes in clear!

Astrologer Salvador Russo

Kohandatud tõlge Magissa Gabriella
© Copyright 2015, Starseed Astrology. www.starseedastrology.com

~
On oluline teada, et 
aprilli punase täiskuu ajal kätteantud asjade lahendamine kestab jätkuvalt. Ja selle väematerjali läbitöötamiseks, et uue toitva vaimenergia sagedust oma igapäevaellu ja -tavadesse kinnistada, on jäänud veel toimetada eelolevateks kuudeks. Ja ka teenistusteks. 
Esoteeriliste astroloogida järgi on vaja teada, et 4. aprilli kolmadal neljast (4. toimub septembris)   haruldasel punase kuu nähtusel on sügav alateadlik, uske läbiv mõju inimkonnale. Ja igale ühele meist meie igas päevas. Ka Ilmutusraamatu järgi Kolmanda pitseri avamine 4. aprillil Punase Kuu ajal tähistab suurt vaimset verstapost maailmas. Sellega kaasneb ootamatute ja taevalikult inspireeritud ümberkujunduste käivitamine. Meie heatahtlik usk tulevikku kuulub galaktilise väe hooliva valitsemise alla.  Me oleme valitsejad. 

Müstilisel moel kirjeldab Ilmutusraamat, et üks Ratsur hoiab "tasakaalu mustal hobusel" peale kolmanda pitseri avamist. 4.04 Punase Kuu ajal oli Kaalud 14 kraadi, ja mõjutatud Kaksikute tähtkujust, mis omab teatud allegoorilist tähendust - kui portaalid enneolematutele tasanditele. Eelolevate sündmuste avaldumine sõltub meist endast, kuna mütoloogia järgi kolmanda Punase Kuu Ratsaniku ilmumine peab jääma saladuseks. Kuid tema saabumise tund ja teod on meile teada antud /vt Ilmutused 6: 5,6 järgi, loe enam http://www.ajamargid.com/materjalid/Ilmutusraamat.pdf/. Ja selle tõlgendamise järgi avaldub meie elus eeloleval aastal kuni 2016 aprillini järgmine.   

 

 

 Esoteeriline asytroloog salvator Russe ennustab järgmise neljakümne nelja teema ja ürituste manifesteerumist Maal ja meie eludes järgmise 12 kuu jooksul alates 4.aprilli Punasest täiskuust:  

Salapärast õigluse avaldumist paaride, partnerite ja kaksikute läbi;  illuminaatide võimu kiirendatud hävitamist;   laste ja õdede-vendade kontakt lähedastega;    äsjaloodud liitude võit kurjuse üle;    kaksikleekide püha abielu; majanduse elavdamisele aitavate rahvusvaheliste seaduste, lepingute ja poliitika  jõustamine; rahvusvaheliste humanitaarabiprojektide jõustamine;  taevalike uute ja vanade sõprussuhete loomine; armastavate suhete müstiline avaldumine mõttetasanditel;  elust kasvanud võimsad uued sotsiaalsed ühendused;    imelise rahu kehtestamine sõdivate poolte vahel;    hoidvate ja armastavate suhtete loomist koosluste vahel;  jne sh inimaju sügav areng;    iga  õigluse vaenlase  järeleandmatu vaimne töötlemine;  ja olemuslikud ainult Sulle toimivad lahendused vaimse gnosise ja vaimse sümbioosi tasanditel Vaimse Hierarhia ridades. 

Punase kuu varjutus 4.4.15 avaldub aasta jooksul kauaoodatud äkiliste muutustena. Eriti nende teemade plaanis, kuhu on hõlmatud ka lapsed.  Uued mentaalsed seisundid ja dialoogid avalduvad nii, nagu piiblis öeldud: parem ja vasak käsi ei pea teadma, mida kumbki teeb, sest nad toimivad ühise eesmärgi nimel. 

Ärge hetkeksi unustage, et õiglus on läbiv energia, mis tihti avaldub tavamõtlemisevälises plaanis.

Tekivad uued vaimsed kooslused nende algsest mõttest lähtuvalt (tunnetus oma positsioonist vaimses hierarhias). Ole avatud enda tegeliku olemuse tunnetamise kõikidele võimalustele. Ole osav suhtlema asjakohaste inimestega. Galaktilised väed juhivad meie ühinemist hoopis enneolematutel tasanditel.  

Suhete ümberkorraldamine. Edu määrab mitte sõna, vaid otsustavad teod. See Punane varjutus lahendab suhted, mida on mürgitanud düsfunktsionaalne mõtlemineja suhtlemine. Hing taastub, loobudes sõnasõjast.  

Järgi tunnetuslikke õigluse põhimõtteid.  

Praktilised nõuanded: loo kindlalt usaldust; ole oma suhtumises selge ja faktipõhine; panusta kvaliteetsuhetesse; eemalda oma elust kõik konfliktid; suuna tähelepanu laste tuleviku kindlustamisele; kujunda suhtlemisest kunst; puhasta suhete keskkond; tõasta oma kultuuritarbimises vibratsiooni; otsuste tegemisel lähtu õiglusest ja loogikast; loobu kõhkluseta valedest inimestest oma elus; sõlmi elust inspireeritud vastastikku kasulikke lepinguid; kaitse lapsi, kes ilmuvad su ellu; toeta neid, kes ei suuda oma õigluse eest seista; kasuta kõiki tehnoloogilisi võimalusi korruptsiooni avalikustamiseks; avalda loomingulisust kõikides suhetes; ole oma väljendustes selge; valitse kaasaegseid  kokkuleppeid; ole esimene, kes inspireerib lendama kõrgemale ja kaugemale; jälgi, et energiavahetus oleks võrdne; /.../ järgi number 2 maagiat; pea meeles, et teatud sõnakasutsu kannavab maagiat. 

/.../ 

Kanna heliodori teemantit selleks, et leida kontakt tõelise ja kandva armastusega.  

Edu sümbioosis - sarnase olemusliku baasiga ja üksteisest sõltuvad inimesed teevad koostööd. Üsna pea. Hoopis teisel tasandil koostöö valitseb planeeti peagi omal müstilisel teel.  

/.../  

Astrologer Salvador Russo 

© Copyright 2015, Starseed Astrology. This work may be cited and mirrored with, and only with, professional attribution. Include my name and website and you have my permission. If you liked this message you'll love Starseed SMS! Enjoy a constant stream of premium astrological insight that comes by text into your phone. Ascend through your months with my inspired guidance. To read testimonials and subscribe click here. Amari and I are ready to serve your life with our spiritual gifts!Consider our wide variety of spiritual and astrological counseling services by clicking here. 

Allikas: http://www.starseedastrology.com/#!Blood-Moon-In-Libra-The-Twin-Balances-Of-Revelation/c1i8f/551b292f0cf21d84af6b0e50

Lühendatud tõlge Magissalt

*** Nagu Kuul on neli faasi, nii ka Noorkuuteenistus on üks neljast teenistusest teenistuste tsüklis.   

 Tervikliku tsükli moodustavad neli teenistust:  

 1. noorkuuteenistus: põhiteema eelmised elud 12€,   2. täiskuuteenistus: põhiteema geneetiline kood 12€,  

3. vanakuuteenistus: põhiteema ürgsed piirangud, energeetilised pusad ehk poltergeistid, surnud hinged jms. 2€,    

4. kuuloometeenistus: põhiteema energiavampiirid 12€.

Terves tsüklis osalemise  (neljas nimetatud teenistuses) tagab panus 42€.      

Kui soovite muuta põhjalikult oma tervise- ja elukeskkonda, on soovitav panustada 120€ kolme kuu ehk 3 tsükli teenistustesse. Sellisel viisil 12 teenistusel osalemisega kaasneb tasuta individuaalkonsultatsioon, mille käigus saab lõplikult  viimistletud teile ainuomased võimalused kurnavate seisundite tervendavateks muutusteks. 

**** Jeesuse asemel on Täiskuu ajal sündimas uus fenomen.

Jeesus on päikesemärgilt mitte Kaljukits, vaid hoopis Kaksikud.
Astronoomia on täppisteadus ja planeetide asukohta on võimalik üsna täpselt määrata. See viitab sellele, et Petlemma tähte nähti suvel ja mitte talvel ning kogu jõululugu on väljamõeldis.
Austraalia astronoom Dave Reneke võttis taevakaardi tegemisel appi Matteuse evangeeliumis mainitud seigad ja lisas juurde tollased planeetide asukohad.
Uuring näitas, et Jeesus sündis 17. juunil aastal kaks eKr.
Täna, 30.juunil 2015 on Jupiteri ja Saturni konjunktsioon taas samas seisus.

elu24.postimees.ee/56502/astronoom-jeesus-sundis-juunis


Eelmine
Noorkuuteenistus© Jaanipäeval
Järgmine
Vaimne areng

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  29. juuni 2015
  Täiskuuteenistust toimub Bethlehemma tähe kumas:

  Jupiter ja Venus lähenesid taas esimest korda 2000 aasta jooksul säravaks supertäheks läänetaevas juunikuus. Jupiteri ja Veenuse konjuktsioon kujunes juunikuu jooksul ja

  kulmineerub 30 juunil.

  Konjuktsioon tähendab seda, kui kaks objekti taevas on üksteisele väga lähedal.

  Vaata NASA allikat: http://endtimeheadlines.org/2015/06/star-of-bethlehem-jupiter-and-venus-converge-for-the-first-time-in-2000-years/
 • MAGISSALT  •  3. juuli 2015
  Saatusliku Petlemma tähe sära kasvas juunis, saavutades supernoova väe 30.06, napilt enne juuli täiskuud. Samamoodi toimus juuni teenistuste käigus järk-järgult ettevalmistus viimaseks sügavaks suviseks täiskuuteenistuseks.

  Sügavsuvine täiskuuteenistus on pöördelise tähendusega neile, kes mõistavad oma vaimse olemuse maagiat ning jälgivad oma vaimse maagia sügavamat vabanemist ning avaldumist igas elu hetkes praeguses uues ajas.* Maiade kalender sai läbi 21.12.12. Petlemma täht, mis eelmisel korral säras Jeesuse sünni ajal, kinnitab uue hapra, kuid kõikeläbiva naisenergia fenomeni kindlat ja jõulist avaldumist.
  Materiaalses maailmas, planeedil Maa, kaasneb sellega vältimatu geneetilise koodi muutumine neil, kes on vaimkehastused. See käivitab omakorda rakutasandi muutumise. Meie keskkond, suhted, olukorrad saavad praegu kindla uue alguse. Need algused on vaja kannatlikult ja hoolivalt, täie teadlikkusega ellu tuua, kasutades vaimset maagiat.
  Vaimset maagiat on kõik osalejad kunagi igapäevaeludes kasutanud. Et seda meelde tuletada, soovitan lugeda "Magdaleena käsikirja". Seal on üks peatükk, mis seletab vaimse maagia tehnikat.

  Edasi. Kõik osalejad leiavad endale omase iidse jumalanna kuju, kui nad süvenevad mütoloogiasse vastavate ajalooliste raamatute lugemise, filmide läbi. On antud koduseks ülesandeks leida enda vibratsiooniga sobiv jumalanna või ajaloolise naisvalitseja kuju kolme kuu jooksul. Sel suvel.
  Mina samastusin aastaid tagasi Afroditega - kes tuli laintevahust Küprose rannale ning kehtestas ennast kui armastuse jumalanna... kuid selle tunnetuseni jõudmine on pikem lugu. Samuti olen ma sarnase energeetikaga ühe briti kuningannaga - Annaga - kellest sattusin kunagi filmi nägema. Mis käivitas minus rea vabastavaid äratundmisi ja mõistmist oma olemuse kohta.

  ~

  Sügavsuvine Täiskuuteenistus© algas juba 28.06 ning kestis tõusude ja mõõnadega, lõppedes 24 tundi peale täiskuu tippu.
  Minu jaoks oli see kurnavaim teenistus, seda ka füüsilisel tasandil. Mis viitab kõikide kindlatele muutustele peenetest vaimtasanditest geeni- ja rakutasandeni välja.
  Ühel päeval märkasin, et toon poest koju 2 kilo sidruneid. Iga päev söön kaks sidrunit kui apelsine: koorin, viilutan, söön. hea tunne on. Otsides põhjusi, miks mu keha seda tahab, leidsin artikli aluselise ja happelise olukorra tasakaalu kohta meie organismis. Vaata, kas see ka sind kõnetab.
  Mõnel osalejal on organismi happelisusega pikka aega probleem olnud, ning sellest ka tervisehädad ja ülekaal.
  Kuid praeguste muutuste ajal on kõigil vaja jälgida, milliseid muutusi algse geneetilise koodi taastamine rakutasandil ja kehas kaasa toob. Tasakaalustamata tase ja toitmatata rakkude töö tekitab mitte ainult seletamatut üldärevust, vaid pärsib tulemuslikku tervenemist igal tasandil, sh vaimtasand - mis on praegu olulisim - praegusel muutusteviljakal ajal. Ärgem unustagem, et virge ja tugev vaim tervendab mateeriat.
  ~
  Edaspidi suve jooksul ootan põnevusega, millise jumalanna või ajaloolise naisfiguuriga olete tundnud/saate tundma sügavat resonantsi - hingepõhjani äratundmist ja sarnasust. Ärge olge tagasihoidlikud enda samastamisega. Tagasihoidlikkus ja häbelikkus pole enam ammu voorused. On aeg ära tabada oma sügav olemuslik väärtus ja taastada väärikus. Sois vabaneb keha pingete sümptomistest ja seisunditest.

  Olge hoolikad oma kodu töödega, sest septembris ootab ees järjekordne Punane Täiskuu uute võimalustega. See on aeg, kus Kuutemplis igapäevaelus on selgelt ja püsivalt ilmnenud hoolivus ja armastus neile, kes seda vajavad, sest Kuu hakkab väljuma nende ilmnemist soosivast Vähi tähtkujust. Kus ta viibib kokku 9 kuud.

  ~
  Tingimusteta rõõmu hetkedesse!

  Magissa Gabrielle

  Vahendan inimkehastuste taastamist nende algse mustriga.

  * Kümme püsiosalejat (kolm neist jätsid ennast sellest teenistusest välja) praktiseerivad siiani maiade aja tehnikaid, mis pärsivad Kuuteenistuste taotluste avaldumist ja soovitud tulemuste saavutamist. See on kergemeelne suhtumine teenistustesse, see tähendab enda sügavasse pühasse olemusse.
  Kuutempli habras, kuid kõikeläbiv energeetiline muster läheb vastuollu vanade tehnikate vibratsiooniga ning see tekitab hoopis väga halba enesetunnet. Kas on tekkinud soov, et annan igaühele kõneksolnutest eraldi märku, või teate ise kellele viidati?

  Soovitan veel kord üle vaadata vana aja autorite nimed, et need raamatud ja tehnikad oma ruumist eraldada. Need nimed on avaldatud ühe juuniteenistuse kommentaarides. http://telose.ee/star/templiteenistus

  Üks osaleja loeb teenistuste ajal (ja ka muul ajal) afirmatsioone, mis ei sobi tema olemusega ja selle väljendamisega.

  Kas tead, et see oled Sina?

  MG

  Magdaleena Käsikiri: http://www.valgusesaar.com/?id=24&prodID=559

  Artikkel: http://kehakeel.ee/2011/10/aluseline-ja-happeline-ehk-ph-tase-meie-kehas/
 • MAGISSALT  •  4. juuli 2015
  NB! Kus on kirjas, et 10 osalejat jäi välja?

  Ma ütlesin, et afirmatsioone pole vaja kasutada. Sest see takistab vajalike asjade tajumist.

  Oma elus on vaja tajuda muutusi, et edasi minna. Mitte kogu aeg keskenduda ühe ja sama asja korrutamisele.
  Nagu hästi väljaõpetatud papagoi.
  Puuris.

Lisa kommentaar

Email again: