Sügavsuvine Täiskuuteenistus©

-
Kuldsed Koodid*
Kes siis saab geneetilise tervenemise osaliseks nendest biljonitest siin planeedil? Need, kes hoiavad armastust südames, need, kes väldivad Saatana altari kummardamist; need, kes hoolivad haavatutest; need, kes on teiste tervenemise eest seisnud; need, kel on kurnavad seisundid; need, kes soovivad elu planeedil taastada ja säilitada selle loomulikus algses majesteetlikuses. Jupiteri suurejooneline kuldne valgus toob leevendust nende koodidele ja rakkudele sellisel viisil, et me taastudes kasvame uude tervise ja vaimse vibratsiooni tasanditesse särama. Ja see toimub juba selle täiskuu tundidel:
N 02.07.2015 05:20
"Ärge hetkeksi unustage, et õiglus on läbiv energia, mis tihti avaldub tavamõtlemisevälises plaanis."
Geneetilise koodi piirangud ja suguvõsa needused on kui nn "karma"**, mis  teadupoolest on salvestatud  teadvuse kristallvõres. 
Selle karmaenergia vabastamine igapäeva rõõmudeks toimub Petlemma tähe energias**** täiskuuteenistusel N 02.07.2015 05:20. 
Tulemusena tekivad võimalused oma sügavate olemuslike vajaduste rahuldamiseks. 
Lõpeb orjapõli. 

Sellel postitusel on 3 vastust

NB! Kus on kirjas, et 10 osalejat jäi välja?

Ma ütlesin, et afirmatsioone pole vaja kasutada. Sest see takistab vajalike asjade tajumist.

Oma elus on vaja tajuda muutusi, et edasi minna. Mitte kogu aeg keskenduda ühe ja sama asja korrutamisele.
Nagu hästi väljaõpetatud papagoi.
Puuris. (MAGISSALT, 4. juuli 2015)
Saatusliku Petlemma tähe sära kasvas juunis, saavutades supernoova väe 30.06, napilt enne juuli täiskuud. Samamoodi toimus juuni teenistuste käigus järk-järgult ettevalmistus viimaseks sügavaks suviseks täiskuuteenistuseks.

Sügavsuvine täiskuuteenistus on pöördelise tähendusega neile, kes mõistavad oma vaimse olemuse maagiat ning jälgivad oma vaimse maagia sügavamat vabanemist ning avaldumist igas elu hetkes praeguses uues ajas.* Maiade kalender sai läbi 21.12.12. Petlemma täht, mis eelmisel korral säras Jeesuse sünni ajal, kinnitab uue hapra, kuid kõikeläbiva naisenergia fenomeni kindlat ja jõulist avaldumist.
Materiaalses maailmas, planeedil Maa, kaasneb sellega vältimatu geneetilise koodi muutumine neil, kes on vaimkehastused. See käivitab omakorda rakutasandi muutumise. Meie keskkond, suhted, olukorrad saavad praegu kindla uue alguse. Need algused on vaja kannatlikult ja hoolivalt, täie teadlikkusega ellu tuua, kasutades vaimset maagiat.
Vaimset maagiat on kõik osalejad kunagi igapäevaeludes kasutanud. Et seda meelde tuletada, soovitan lugeda "Magdaleena käsikirja". Seal on üks peatükk, mis seletab vaimse maagia tehnikat.

Edasi. Kõik osalejad leiavad endale omase iidse jumalanna kuju, kui nad süvenevad mütoloogiasse vastavate ajalooliste raamatute lugemise, filmide läbi. On antud koduseks ülesandeks leida enda vibratsiooniga sobiv jumalanna või ajaloolise naisvalitseja kuju kolme kuu jooksul. Sel suvel.
Mina samastusin aastaid tagasi Afroditega - kes tuli laintevahust Küprose rannale ning kehtestas ennast kui armastuse jumalanna... kuid selle tunnetuseni jõudmine on pikem lugu. Samuti olen ma sarnase energeetikaga ühe briti kuningannaga - Annaga - kellest sattusin kunagi filmi nägema. Mis käivitas minus rea vabastavaid äratundmisi ja mõistmist oma olemuse kohta.

~

Sügavsuvine Täiskuuteenistus© algas juba 28.06 ning kestis tõusude ja mõõnadega, lõppedes 24 tundi peale täiskuu tippu.
Minu jaoks oli see kurnavaim teenistus, seda ka füüsilisel tasandil. Mis viitab kõikide kindlatele muutustele peenetest vaimtasanditest geeni- ja rakutasandeni välja.
Ühel päeval märkasin, et toon poest koju 2 kilo sidruneid. Iga päev söön kaks sidrunit kui apelsine: koorin, viilutan, söön. hea tunne on. Otsides põhjusi, miks mu keha seda tahab, leidsin artikli aluselise ja happelise olukorra tasakaalu kohta meie organismis. Vaata, kas see ka sind kõnetab.
Mõnel osalejal on organismi happelisusega pikka aega probleem olnud, ning sellest ka tervisehädad ja ülekaal.
Kuid praeguste muutuste ajal on kõigil vaja jälgida, milliseid muutusi algse geneetilise koodi taastamine rakutasandil ja kehas kaasa toob. Tasakaalustamata tase ja toitmatata rakkude töö tekitab mitte ainult seletamatut üldärevust, vaid pärsib tulemuslikku tervenemist igal tasandil, sh vaimtasand - mis on praegu olulisim - praegusel muutusteviljakal ajal. Ärgem unustagem, et virge ja tugev vaim tervendab mateeriat.
~
Edaspidi suve jooksul ootan põnevusega, millise jumalanna või ajaloolise naisfiguuriga olete tundnud/saate tundma sügavat resonantsi - hingepõhjani äratundmist ja sarnasust. Ärge olge tagasihoidlikud enda samastamisega. Tagasihoidlikkus ja häbelikkus pole enam ammu voorused. On aeg ära tabada oma sügav olemuslik väärtus ja taastada väärikus. Sois vabaneb keha pingete sümptomistest ja seisunditest.

Olge hoolikad oma kodu töödega, sest septembris ootab ees järjekordne Punane Täiskuu uute võimalustega. See on aeg, kus Kuutemplis igapäevaelus on selgelt ja püsivalt ilmnenud hoolivus ja armastus neile, kes seda vajavad, sest Kuu hakkab väljuma nende ilmnemist soosivast Vähi tähtkujust. Kus ta viibib kokku 9 kuud.

~
Tingimusteta rõõmu hetkedesse!

Magissa Gabrielle

Vahendan inimkehastuste taastamist nende algse mustriga.

* Kümme püsiosalejat (kolm neist jätsid ennast sellest teenistusest välja) praktiseerivad siiani maiade aja tehnikaid, mis pärsivad Kuuteenistuste taotluste avaldumist ja soovitud tulemuste saavutamist. See on kergemeelne suhtumine teenistustesse, see tähendab enda sügavasse pühasse olemusse.
Kuutempli habras, kuid kõikeläbiv energeetiline muster läheb vastuollu vanade tehnikate vibratsiooniga ning see tekitab hoopis väga halba enesetunnet. Kas on tekkinud soov, et annan igaühele kõneksolnutest eraldi märku, või teate ise kellele viidati?

Soovitan veel kord üle vaadata vana aja autorite nimed, et need raamatud ja tehnikad oma ruumist eraldada. Need nimed on avaldatud ühe juuniteenistuse kommentaarides. http://telose.ee/star/templiteenistus

Üks osaleja loeb teenistuste ajal (ja ka muul ajal) afirmatsioone, mis ei sobi tema olemusega ja selle väljendamisega.

Kas tead, et see oled Sina?

MG

Magdaleena Käsikiri: http://www.valgusesaar.com/?id=24&prodID=559

Artikkel: http://kehakeel.ee/2011/10/aluseline-ja-happeline-ehk-ph-tase-meie-kehas/ (MAGISSALT, 3. juuli 2015)
Täiskuuteenistust toimub Bethlehemma tähe kumas:

Jupiter ja Venus lähenesid taas esimest korda 2000 aasta jooksul säravaks supertäheks läänetaevas juunikuus. Jupiteri ja Veenuse konjuktsioon kujunes juunikuu jooksul ja

kulmineerub 30 juunil.

Konjuktsioon tähendab seda, kui kaks objekti taevas on üksteisele väga lähedal.

Vaata NASA allikat: http://endtimeheadlines.org/2015/06/star-of-bethlehem-jupiter-and-venus-converge-for-the-first-time-in-2000-years/ (MAGISSALT, 29. juuni 2015)

Lisa kommentaar

Email again: