Noorkuuteenistus© Jaanipäeval

Noorkuu: K 24.06.2015 14:02 
Jaanipäeva teenistusel jätkub meie elude nende piirangute põletamine, mis takistavad  hoolivuse, empaatia ja armastuse avaldumist igapäevahetkedes. 
Hoolimatuse allikad on eelmistes eludes - ja sinna me suvise pööripäeva maagilisel ajal sukeldumegi.

Kuu kulgeb Vähis kuni septembri kuuloomiseni. Vähi tähtkuju mõju toetab iidsete karmaliste asjade puhastamist teadvuse kristallvõrest.   Teenistuse käigus vabanedes muutuvad need vanad takistavad asjad meie elu uuteks võimalusteks. Enneolematuteks võimalusteks vaimse hierarhia seaduste kohase õigluse ja galaktilise armastuse sagedusel. 
Suvine pööripäev, täis maagiat, aitab meil kiiresti jõuda magusate vabanemiskogemusteni.

Noorkuuteenistusel osalemine algab tavapäraselt vastavalt valikule panusest 12/42/120 Südamekontole vm*.  
Teenistusel on vabastav toime kohtadele ja lähedastele salakingitusena. 
Email again:
*Osalus maagilises pööripäevateenistuses tekib nii makse- kui sularahapanusega.

Eelmine
Rännak Nõidade Saarele
Järgmine
Sügavsuvine Täiskuuteenistus©

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  25. juuni 2015
  Noorkuuteenistus kui kasvava kuu teenistus toimus põhiosas pööripäeval (21.06) ja sellele eelsel ning järgneval päeval(.

  Väga palju toetas päikese intensiivne energia nende piirangute vabastamisel, mille allikad olid teistes eludes. Need allikad olid seotud sündmustega, mida me praeguses elus oskame endale teadvustada, kui julgeme. Igaühel on need kogemused erinevad. Lubage need vanad ajad oma elu toetama. Meenutama, kes te tegelikult olete.

  23. ja 24. juunil ei toimunud Kuutemplis midagi. Kes oskavad märgata ennast, need kasutasid vabanenud energia enda nautimiseks läbi suvise looduse ja selles avalduvate ürgelementide: vesi, tuli, õhk, maa (taimed).

  Kolmandik osalejatest pööras endale selja, langedes Saatana altari ahvatluste mõju alla, Liialdused alkoholis ja suhtlemises viis nad endast eemale.

  Teenistus lõppes vabastavate kohandustega neljapäeva hommikul ja ka peale lõunat.

  Austagem ennast ja kummardagem enda särava olemuse poole. Vabanegem klammerdumisest ja enesemanipulatsioonide kummardamisest.

  Korda mõtet, saad teo; korda tegu, saad harjumuse; korda harjumust, kujuneb iseloom.

  Endaga peab tööd tegema selleks, et voolus püsida. Millisesse voolu sa satud, sõltub sellest, millise iseloomu sa endale kujundad.

  Hoolivus ja empaatia algab tähelepanust enda suhtes. Teadvuse kristallvõre puhastumine iidsetest takistustest annab teile selleks kõik võimalused.

  Mõnikord see pole kerge, kuid tähtede galaktilised mängud toetavad meid jätkuvalt selles ponnistuses.

  Vaadakem tähtede poole!

Lisa kommentaar

Email again: