Noorkuu 1.10: iidsetest needustest ja manipulatsioonidest vabastamine

Needused, lubadused, vanded on teatud osavad energeetilised manipulatsioonid, mis on teostatud iidsetel aegadel ja mõjuvad selles elus. 

Vabastav seanss toimub 1.10. Kuu jõuab esimesse veerandisse kl 22.32. Vabastamine ja taastamine toimub kestab 24 tunni jooksul. 
Ettevalmistused osaleja olemusenergias algavad osaluse kinnitamisel Südamerahu kontole panusega 7 eurot, mida saab teha kuni kl 22.32 kolmapäeval..

Neile, kes on terved, tugevamad ja kehtestavad ennast oma algse olemuse mustri väes, pole mõju tunda või ei toimi üldse, vabanedes iseeneslikult. 

Kui energiasüsteemiga kui olemuslikku infot kandva väljaga on iidsetel aegadel manipuleeritud, toob see ellu alateadlikke korduvaid käitumis- ja mõttemustreid, mis kurnavad ja viivad eemale soovitud eesmärkidest ja hingerahust. Eriti kurbade tagajärgedega on need kahjud, mis teostatud naisväe keerisesse ja pärsivad rõõmusid. Just praegu soosivad tähed iidsetest baaspiirangutest vabanemist.

Terve energiasüsteem on tugeva tervise ja igapäevase tingimusteta rõõmu vundament.  
Kuufaasi vahetumise ööl (või 24 tunni jooksul), mis on  01.10.2014 kl 22.32, toimub taas iidsetest manipulastioonidest, vannetest, needustest kui energeetilistest manipulatsioonidest vabastav seanss. 

See seanss on neile, kes on valmis vabanema. Kes   märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. Kes on valmis ja julgevad vabaneva energia suunata uutesse algustesse, vaba elu kõrgematesse sagedustesse. Selle seansi eripäraks on, et vabastamisele tulevad piirangud, mis kaasa võetud kõrgtsivilisatsiooni eludest teistel planeetidel. Me hakkame jõudma oma eheda olemuseni, selleni, kes me tegelikult oleme.  
 
Noorkuuseansi ehk teadmustunnetuse teenistuse ajal aja toimub Maa sfäärides seni kasutult asuva energia  allalaadimine igale osalejale kättesaadavaks infoks ja igapäevaseks väeks. Iidsete manipulatsioonide piirangud vabanevad eksponentaalselt, muutudes vabaks lisaenergiaks juba vabanemise hetkel.  See seanss on neile, kes on valmis vabanema. Kes   märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. 

Kuufaasi vahetumisele eelneval ja järgneval ajal jälgige märke ja enesetunnet. Kui tunnete, et vajate puhlust, lõõgastuge koos või omaette.   

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel: seansi ajal pole ehk füüsilisel tasandil tuntav, kuid mõju avaldub edaspidi. Seetõttu on siis oluline jälgida, mida te oma elu hetkedes saate teistmoodi teha. Tekivad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.

Kaal hakkab langema kohe, kui energiasüsteem on toidetud Maa sfääridest ainuomase energiaga, mis ühtlasi vabastab organismi piirangutest. Energiasüsteemi "nälja" ja energiavoolu piirangute, blokeeringute tõttu ongi keha tõstnud kaalu, et puuduolevat kompenseerida. 

See iidsete piirangute ja Naisväe vabastamise seanss on üks meljasest kuufaasi seansside tsüklist. Ta toimib tõhusalt neile, kes on jäänud kinni naisväe väljendamisel või selle vastuvõtmisel. Kuna iidsed needused on olnud aluseks vanemate valikul selles kehastuses, on hea kaaluda, kas teeb head ka geneetilise koodi tervendamine täikuu ajal järgmisel nädalal. Edaspidi on võimalik oma energiasüsteem, kodu jm kohad vabastada ka liigsetsest võõrkogumitest, sh surnud hingedest,  ja energiavampiiridest. Jälgige endale sobivaid seansse kuufaaside vahetumise aegu http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik Järgmine teiste elude tervendamise seansid on  septembris.     

Teiste elude energia vabastamise seansist osalemise tagab PANUS 7€ Südamerahu kontole* .  

Seanssi võib teha (sala)kingitusena lähedastele, lemmikloomadele, gruppidele.  Kui on soov autot puhastada, siis auto on ka osaleja, mitte koht..    

Seanss toimib ka kohtade puhastamiseks, koha nimi on vaja seansile kaasamiseks nimetada (vaba).    

Seansi ajal toimunu kirjelduse avaldan uudise kommentaaris siinsamas. 
Tagasiside ja juhiste saamiseks jälgige siinseid uudiseid. 

   * Sinu Südamerahu konto:       SEB       

Selgitusse: Südamerahu 1.10 ja  osaleja(te) ees- ja perenimi  (võib saata ka e-postil magissa.g@hot.ee).

Ühe maksega võib edastada mitme osaleja panuse vastavalt osalejate arvule: perekond, meeskond, firma vms. 

Nt. 3-liikmeline perekond, kodu , suvila, vanematekodu - panus 21€ või 
 firma YUM` ja tema asukoht Pärnade allee 7 -  panus 7 €. 
~

Vaimsete seaduste järgi on teie ENERGEETILINE PANUS Südamekontole KUUseansi käivitamiseks ja toimimiseks. Ma olen teenistuses, kus ei ole tasu, on vaid osalejate energeetilised panused, energeetiline osalus. 

Kui soovite selgitusse nimetada lisaks osalejate Südamerahule, nimedele ja kohtadele veel midagi, siis nimetage seda õige nimega - energeetiline PANUS või OSALUS.

Ühised Kuuseansid on meie ühine asi ja looming, kus me kõik oleme võrdsed partnerid, igal oma kohustus, vastutus ja panus.
Sellise mõiste nagu "tasu" võib välistada edaspidi osaluse Kuuseanssidel jt algset väge taastavatel sessioonidel. 

Eelmine
Geneetilise koodi tervendamine 9.09 Supertäiskuuteenistusel
Järgmine
Energiavampiiridest puhastamine Kaduneljapäeval 24.10 kl 00.57. Kuuloometeenistus

Kommentaarid

 • E.M.  •  29. september 2014
  Osalen 1.10 . seansil . Aitäh.
 • Elve  •  30. september 2014
  Osalen 01.10 seansil. Aitäh.
 • Lea  •  30. september 2014
  Osalen 01.10 seansil.Aitäh!
 • kristel  •  1. oktoober 2014
  osaleme 01.10.2014 seansil,tänud.
 • MAGISSALT  •  2. oktoober 2014
  ~
  1.oktoobri noorkuuteenistuse lõppedes osalejatele edaspidiseid juhiseid ei tulnud, sest teenistus kulges väga sügavale ning puudutas osalejaid erineval moel.

  Tegelesime kõikvõimalike iidsete lubaduste, vannete, loitsude, mantrate, manade jms eemaldamisega. Kõik need manipulatsioonid olid seotud sügava hirmu ja häbiga, mis olid siiani peidus alateadvuse hämarates nurkades, oodates äratamist.

  See osa teenistusest käivitus vastu hommikut kl 4.04 ja kestis ligi 2 tundi. Kas nägite unedes või tundsite seda hommikul ärgates?

  Teine osa teenistusest algas neljapäeval kl 13.33 ja kestis samuti paar tundi. Siis tuli uut värsket infot ja energiat osalejatele kättesaadavaks, toimus uus joondumine, avanesid uued võimalused. Said nähtavaks ja eemaldatud õelad ja keerulised needused, mis olid osavalt programmeeritud, toimides ja juhtides meid läbi elude nagu teadvusega kogumid.

  Jälgige edaspidi, te vabanete siiani toiminud kummalistest takistustest oma elus.

  Samas võis see teenistus kaasa tuua ka ebamugavaid seisundeid, sest toimunu mõjutas endokriin- ja närvisüsteemi tasandeid.

  Ootan tagasisidet, kas-mida tunnete ja kas pigem vabanesite kui tundsite hirmu, häbi jms iidseid ebamugavusi, mis seansi ajal teemaks oli.

  ~
 • Karin  •  3. oktoober 2014
  Suur tänu, Magisse! Neljapäeva hommikul oli oluline aruandmise koosolek, olin valmis ebameeldivusteks. (Sest tavapäraselt igaaastaselt on olnud suhtumine ründav ja halvustav). Samas endas hirmu ega ebameeldivat tunnet ei olnud. Olin hommikul värske, energiline, teotahteline. Koosolek möödus väga meeldivalt ja konstruktiivselt ja toetavas õhkkonnas. Ka pealelõunasel ja õhtusel ajal tunnetasin pigem vabanemist ja positiivset energiat.
 • Karin  •  3. oktoober 2014
  Magissa, eelnevale lisaks veel - õhtul töölt tulles sõin vähe ja õhtul hilja ei olnud söömise vajadust, kõht oli piisavalt täis:)
  Ka täna tunnen, et päevasel ajal ei ole "näksimise" vajadust
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: