Energiavampiiridest puhastamine Kaduneljapäeval 24.10 kl 00.57. Kuuloometeenistus

24.oktoobril on haruldane päikesevarjutus, mis  võib vabastada kergenduse olemuse ja jätta maha tasu**.

Kuuloometeenistus samal päeval on olemusenergia vabastamiseks teistest inimestest kui energiavampiiridest ja selle seisundi algpõhjuste eemaldamiseks.  
Teiste inimeste, tihti lähedaste kandmine oma energeetikas on üha kurnavam ja lõpeb fataalselt läbi raskete haiguste. 
Vaimsete seaduste järgi on see oma energia kuritarvitamine, mis ei saa praegusel naisajastul kõrgemat toetust. 
 
Teenistuse tulemusena vabaned, suunad selle vaba jõu enda tervenemisse, keha hakkab ennast ise tervendama. Avastad oma mustri, mille järgi joondumine saab igapäevast piiramatut toetust. 
 
Osaluse kinnitamine kuni kl 00.57 Kaduneljapäevajärgsel ööl 24.oktoobril panusega 10€ Südamerahu kontole*. 
Kuidas ennast ette valmistada: http://telose.ee/sinu-arvamus/teenistuse-protokoll 

* Kuidas oma osalus kinnitada: http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik 

Info varasemate Kuuloometeenistuste kohta: http://telose.ee/sinu-arvamus/kuuloomese 


Teretulemast Templisse,  

mis loodud kõikeläbiva tervendava energiamustri kujundina sisenejaid toetama  esimestes vabades hingetõmmetes uues maailmas. 
 
Magissa, 

teenistuses. ** 24.oktoober – selle kuu teine varjutus, sel korral päikesevarjutus 0° Skorpionis

Esimese varjutuse ajal, 8.oktoobril olid mõned esile kerkinud sündmused seoses Ebola viirusega, majandusega aga kindlasti ka paljude inimeste isiklikes eludes. See varjutus oli Jäära märgi keskel, 15° ja täis Jäära jõudu, ühenduses oli veel Uraan – üllatuste ja elektri planeet. Selle varjutuse mõjud tegutsevad veel, selline jõud ei rauge nii kiirelt. Varjutus toimus partnerluse ja mina ise teljel, nendes valdkondades võis varjust midagi nähtavale ilmuda.

Varjutustel on oma süsteem, nad tulevad alati paaris, sodiaagi vastasmärkides ja liikumissuund vastupidine planeetidele. Hetkel on toimumas 2 paari varjutusi. Kaalude-Jäära oma on täies hoos ja ei lõpeta enne 2016 kevadet. Lähenev varjutus aga üle Sõnni-Skorpioni telje on viimane, uuesti umbes üheksa aasta pärast. Märkimisväärne on selle asukoht - 0° Skorpionis, üks võimsamaid ja müstilisemaid asukohti terves sodiaagiringis.

Üks lihtsamaid sõnumeid varjutustelt on nende vastasmärkide omavaheline ühendamine. Mida ütleb meile Sõnni ja Skorpioni telg? Kindlasti võib ära märkida raha, kuid nendes fikseeritud sodiaagimärkides on veel palju enamat: emotsionaalne ja füüsiline jõud; tahtejõud; ori ja isand; hinge sügavaimad soovid, tahtmised ja vajadused; nälg ja küllastatus.

Sõnni-Skorpioni varjutuste seeriad algasid Novembris 2012, päikesevarjutusega Skorpionis 21°. Saturn oli olnud Skorpionis umbes kuu, olles sel ajal 4° juures ja liikudes suhteliselt kiiresti. Nii, et see oli Skorpioni faasi algus ühiskonna jaoks.

Saturn veedab umbes 2,5 aastat igas märgis, 29 aastat kulub terve sodiaaringi tegemiseks.

Täna, 2 aastat hiljem, Saturn on teel välja Skorpionist ja nii on ka varjutused, kuid vastas portaalides. Saturn liigub Amburisse selle aasta detsembris.

Varjutused liiguvad tagurpidi sodiaagis, seega Sõnni-Skorpioni teljest liikumine Jäära-Kaalude telge ja edasi Kalade-Neitse teljele, mis algab järgmisel aastal. Sellepärast varjutused tavaliselt tulevad paaris, iga 6 kuu tagant.

Saabuva varjutuse ajal on kasulik mediteerida selle õppetunni üle, mis Saturni teekond Skorpionis on sulle tähendanud. Seda silmas pidades, sul võib tekkida tahtmine heita pilguheit nendele aegadele ja sündmustele: 
November 2012; Mai ja November 2013 ja Mai 2014. 
Mis meenub ja mida pead oma peamiseks õppetunniks viimase 2,5 aasta jooksul? See õppetund ei ole tulnud ilmselt kergelt aga tulemusi otsi iseendast ja ümber toimuvast. Kas oled rahul? Iga asi juhtub põhjusega ja tulemuseks on areng. Sünnikaart võib siin abiks olla, mis maja valitseb Skorpion sinu kaardis, mis planeedid selle märgi sisse jäävad.

Skorpion, fikseeritud veemärk s.o jää, Saturn on kivi ja varjutused on pimeduse jõud (ka alateadvus). Sellised transiidid võivad ka tugevad mehed nutma ajada. Saturni liikumine Skorpionis on nõudnud transformatsioone sinu elu teatud valdkondades. Sa võid olla väga näljane millegi järel – mille?

Selle nädala varjutus on üks osa ilusast stelliumist, ühenduses Päikese-Kuu-Veenusega 0° Skorpionis, tarkuse asteroid Pallas 1° Skorpionis. Pshühholoogiliselt sügavaim osa meie psüühikas, kollektiivses ja personaalses. Kahtlemata on tegu naiselike jõududega, armastuse ja graatsiaga ning mõistusega.

Varjutusele annab jõudu trigoon Neptuunilt, 4° Kalades (Heiron asus samas kohas 2012). Neptuun parimas vormis on taevalik valgus ja armastus, alistumine ja tervenemine. Neptuun ja Heiron on teinud koostööd Kalades, tuues kiireid muutusi ammustes haavades. See oleks nii nagu Heiron, sõjaväe kirurg, on läbinud oma valve nii: ajades ära infektsiooni, korrastades luid, avanud vanu haavu, andnud tugevat rohtu ja Neptuun on järgnenud ning pesnud haava puhtaks, vahetanud sidemed, öelnud mõned palved ja sidunud haava kinni.

Varjutus on millegi algus ja millegi lõpp, kuid eriti saabuv varjutus oma positsiooni tõttu, otse Skorpioni väravas. Esiuks psüühesse on avatud, pimeduse uks on avatud, varjutus ju hetkeks „kaotab“ Päikese – meie valgusallika.

Alkeemiline abielu Päikese ja Kuu vahel leiab aset igal Kuu loomisel.

Päike, ainus maskuliinne planeet stelliumis, on ümbritsetud armastusest ja emotsionaalsest jõust, on Veenuse ja Kuu õrnas embuses, kaitstud asteroid Pallase särava aru poolt. Päikese maskuliinne printsiip on ego, isiksuse aktiivne osa, kangelane. Nüüd, selle varjutuse ajal on see kangelane hetkeks Kuu poolt „alla maetud“, Yin tema Yangile.

Usalda, palveta, armasta.

Hingeline trigoon Neptuunilt võib tähendada, et Skorpioni faasi lõpp võib olla pehmem kui seda oli algus. Ning mis veel, kui Saturn väljub märgist, jätab ta sageli maha tasu, kui sa oled teinud kogu vajaliku töö. Tundub, et see varjutus võib vabastada selle kergenduse olemuse.

Autor: Christina Rodenbeck (The Oxford Astrologer)

Eelmine
Noorkuu 1.10: iidsetest needustest ja manipulatsioonidest vabastamine
Järgmine
Armastusest

Kommentaarid

 • Elve  •  22. oktoober 2014
  Osalen 24.10 seansil. Aitäh!
 • Lea  •  23. oktoober 2014
  Osalen 24.10 seansil. Aitäh!
 • Silva  •  23. oktoober 2014
  Osaleb 24.10 seansil, panus tehtud. Aitäh!
 • E.Z  •  23. oktoober 2014
  Osalen 24.10 seansil. Tänud
 • Piret  •  23. oktoober 2014
  Osalen seansil 24.10 ,panus tehtud . Tänan
 • Kaja  •  23. oktoober 2014
  Osalen seansil.24.10.2014.Tänan
 • MAGISSALT  •  24. oktoober 2014
  Kuuloometeenistus teostus 24.10 kl 13-14.

  See oli äärmiselt intensiivne, ja keeruline läbi viia. See tõi üles väga sügavaid ja ka musta maagiaga kaitstud kihte. See teostus indiaanlaste higitelgi sarnases keskkonnas, mis aitas mul säilitada tasakaalu ja viia endast välja need toksiinid, mis vallandusid.

  Seekord olid vampiiride eemaldamise teenistuse takistused mulle teostatud musta maagia meistrite poolt. Eeldatavasti on ka osalejate seas neid, kes musta maagia ohvrid.

  Kuigi ma soovitan shin-do`d ja energiameridiaanide vabastamist koputamise abil, peab olema väga ettevaatlik nende suhtes, kes väidavad, et töötavad hiina meditsiini alusel energiameridaanidega. Neid punkte eriliselt mõjutades saab ju ka palju kahju teha ja ohvritega manipuleerida.

  Kas kellelgi on olnud või kahtlustasid kirjeldatud manipulatsioone? Kas teenistuse ajal tekkis iiveldus ja peapööritus, või mingil muul ajal?
 • Tiina  •  26. oktoober 2014
  Olen eelmisest sügisest manipulatsioone tundnud,eriti hulluks läks kevadel,enesetunnet ei tea,sest igal ööl oli paha.
 • Tiina  •  28. oktoober 2014
  Saatsin Ervinile kirja.mille ta võttis Indiasse kaasa ja mingi guruga saatsid mulle energiat.
 • MAGISSALT  •  28. oktoober 2014
  Mingi suvaline guru saadab energiat ja kõik ongi korras? Miks hindudel silmad säravad kogu selle sitapüti otsas, kus nad elavad? Nende kastisüsteem ja usufilosoofia moodustavad neid toitva egregori. See egregor omakorda toitub ennast sellele egregorile andnud lihtsameelsetest.
 • Tiina  •  28. oktoober 2014
  Ma ei teadnud,et kirja teistele usaldab.Ma usaldasin teda ennast siis.

Lisa kommentaar

Email again: