Kuuloometeenistus

08.08.2021 16:50
Eelmine teenistus
Vanakuuteenistus algas kolm tundi enne Kuu liikumist viimasesse faasi ja kestis kuus tundi.
Täiskuu energias alanud Vanakuuteenistus oli tugevalt vabastava toimega. Vanakuuteenistus eristus kolmeks faasis, millest esimene kestis kolm tundi, teine tund aega ja viimane kaks tundi. Viimase faasi ajal toimus vabanemine nõuka aegsetest energiakahjudest. Need olid püsinud keeruliste kombinatsioonidena peentasanditel, takistades osalejate olemusenergia liikumist. Need takistused olid aja jooksul kujunenud massiivseteks psüühilisteks vastuoludeks. Vastuolude pingete leevendamine toimus teenistuse teise faasi ajal. Psüühilised vastuolud omakorda avaldusid 2 ja 6 meridiaanide paari ummistustena. Meridiaanide pinge eemaldus kuuteenistuse esimese faasi ajal.
Vanakuuteenistuse tulemusena toimus osalejate olemuse kõikide tasandite joondumine - keha, hinge ja vaimu joondumine. See ühendus tagab tervenemise, selguse valikute tegemisel ning elujõud tõuseb. Eelolevatel kuudel on heaolu ja tervise võtmeks kõrgeim võimalik olemuslik sagedus.

Järgmine, Kuuloometeenistus  08.08.2021 16:50 paneb aluse eeloleva sügise heaolule vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.

Kuuteenistused tagavad osalejatele energeetilise kaitse sellest hetkest, kui on kinnitatud osalus kuuteenistus(t)est Südamerahu kontol, või mõnel muul viisil.
Eelmine
31.07.2021 16:16 Vanakuu
Järgmine
15.08.2021 18:19

Kommentaarid

 • Anne  •  7. august 2021
  Soovin osaleda Kuuloometeenistusel 08.08.2021
 • Magissa  •  9. august 2021
  Kuuloometeenistus algas 8.8 kuu loomise hetkel ja kestis 7 tundi. Kuuloometeenistuse lõppemisega oli läbi ka kuu aega kestnud portaalid. See tähendab, et planeedi intensiivne sageduse tõusmine sai läbi ja edaspidi toimub tasakaalustamine ja joondumine uutesse energiatesse. See on läbiv - peentasanditel kuni rakutuumadeni. See hõlmab muutusi nii vaimsel, hingelisel kui füüsilisel tasandil. Mõnedel kujuneb see sujuvalt ja mänguliselt. Paljudele aga toob kaasa väljakutseid ja masendust. Kuidas kujuneb, sõltub igaühe teadlikkusest ja võimest paindlikult toime tulla vältimatute muutustega. Igaks juhuks kordan üle, et kõik mis toimub ja toimuma hakkab, on määratud planetaarse energia muutumisega. Maa kehastusi mõjutavad universumi energiamängud.
  Kuuloometeenistuse toime oli suunatud osalejate vabastamisele nendest blokeeringutest, mis takistavad harjumist uute energiatega. Igale osalejale mõjus kuuteenistus erinevalt vastavalt tema kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele.
  Seitsme tunni jooksul avaldusid järgmised blokeeringut ja piirangud:
  Vanad seni ravimata südamehaavad, mis on tekkinud elu jooksul, kuid algpõhjused ulatuvad eelmisesse eludesse, ja ka vaimse sünnikanali läbimise aega.
  Musta maagia mõjutusel tekkinud energiakahjud, mis olid tekitanud 2, 5 ja 7 energiakanalite paari ummistused. See avaldus ka seiskunud (seestunud) energiana nii peentasanditel kui keha rakkudes.
  Nõuka aegsed energeetilised manipulatsioonid.
  Eelmiste elude kahjud.
  Vaimse sünnikanali kahjud.
  Kokkuvõtvalt: Kuuloometeenistuse jooksul vabanes osalejate elujõud nimetatud piirangutest ja tõusis märgatavalt. Esmaspäeva hommikul võis tunda kerget rammestust või lausa väsimust, sest toime oli läbiv ja intensiivne. Hea, kui oli võimalik pikalt magada. Kuid paari päeva jooksul vaja puhkamisele ja taastumisele tähelepanu pöörata.

  Järgmine, Kasvava kuu teenistus toob kaasa vabanemise nädala jooksul esilekerkivatest sügavatest takistustest ja seisunditest. Põhjuseks Maa muutunud vibratsioon ja magnetjooned. Magnettormid on igapäevane nähtus ja mõjutavad enim neid, kel sügavad lahendamata kahjustused.

Lisa kommentaar

Email again: