15.08.2021 18:19

Kasvava kuu teenistus toob kaasa vabanemise nädala jooksul esile kerkivatest sügavatest takistustest ja seisunditest.
Magnettormid on igapäevane nähtus ja mõjutavad enim neid, kel sügavad lahendamata kahjustused.
Eelmine teenistus
Kuuloometeenistus algas 8.8 kuu loomise hetkel ja kestis 7 tundi. Kuuloometeenistuse lõppemisega said läbi ka kuu aega kestnud portaalid. See tähendab, et planeedi intensiivne sageduse tõusmine sai läbi ja edaspidi toimub tasakaalustamine ja joondumine uutesse energiatesse. See on läbiv - peentasanditel kuni rakutuumadeni. See hõlmab muutusi nii vaimsel, hingelisel kui füüsilisel tasandil. Mõnedel kujuneb see sujuvalt ja mänguliselt. Paljudele aga toob kaasa väljakutseid ja masendust. Kuidas kujuneb, sõltub igaühe teadlikkusest ja võimest paindlikult toime tulla vältimatute muutustega. Igaks juhuks kordan üle, et kõik mis toimub ja toimuma hakkab, on määratud planetaarse energia muutumisega. Maa kehastusi mõjutavad universumi energiamängud.
Kuuloometeenistuse toime oli suunatud osalejate vabastamisele nendest blokeeringutest, mis takistavad harjumist uute energiatega. Igale osalejale mõjus kuuteenistus erinevalt vastavalt tema kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele.
Seitsme tunni jooksul avaldusid järgmised blokeeringut ja piirangud:
Vanad seni ravimata südamehaavad, mis on tekkinud elu jooksul, kuid algpõhjused ulatuvad eelmisesse eludesse, ja ka vaimse sünnikanali läbimise aega.
Musta maagia mõjutusel tekkinud energiakahjud, mis olid tekitanud 2, 5 ja 7 energiakanalite paari ummistused. See avaldus ka seiskunud (seestunud) energiana nii peentasanditel kui keha rakkudes.
Nõuka aegsete energeetiliste manipulatsioonide kahjud.
Eelmiste elude kahjud.
Vaimse sünnikanali kahjud.
Kokkuvõtvalt: Kuuloometeenistuse jooksul vabanes osalejate elujõud nimetatud piirangutest ja tõusis märgatavalt. Esmaspäeva hommikul võis tunda kerget rammestust või lausa väsimust, sest toime oli läbiv ja intensiivne. Hea, kui oli võimalik pikalt magada. Kuid paari päeva jooksul vaja puhkamisele ja taastumisele tähelepanu pöörata.

Järgmine, Kasvava kuu teenistus toob kaasa vabanemise nädala jooksul esile kerkivatest sügavatest takistustest ja seisunditest. Põhjuseks Maa muutunud vibratsioon ja magnetjooned. Magnettormid on igapäevane nähtus ja mõjutavad enim neid, kel sügavad lahendamata kahjustused.

Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

©2021 Magissa


Eelmine
Kuuloometeenistus
Järgmine
P 22.08.2021 15:02 Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  17. august 2021
  15.augusti Kasvava kuu teenistus tõi kaasa vabanemise nädala jooksul esile kerkinud sügavatest takistustest ja seisunditest. Põhjuseks Maa muutuv vibratsioon ja magnetjooned. Magnettormid on augusti kestel igapäevane nähtus ja mõjutavad enim neid, kel sügavad lahendamata kahjustused.
  Kasvava kuu teenistus algas hetkel, kui Kuu liikus IV faasi kl 18.19 ja kestis üheksa tundi.
  Virgus 3 ja 6 meridiaanide paar (neeru-kusepõie ja mao-põrna), kus ummistuste põhjused ulatusid vaimsesse sünnikanalisse ja eelmistesse eludesse ning ka nõukaaegsetesse energeetilistesse kahjudesse. Oli tekkinud seestunud energiat nende energeetiliste blokeeringute tõttu, ja ka erinevate musta maagia kombinatsioonide ja satanistlike (MVO) kahjude tõttu.

  Pühapäevase kuuteenistuse tulemusena vabanesid osalejate energiaväljast need energeetilised blokeeringud, milleni seni pole tervendamise käigus jõudnud. See võib kaasa tuua muutuse tajudes ja tunnetuses. Energeetiline info liigub tõhusamalt ning aitab ümber hinnata seniseid väärtusi vastavalt oma elutee vajadustele. Elutee on kirjutatud igaühe olemuslikku, algupärasesse energiamustrisse, mis on igal kehastusel ainulaadne nagu näpujälg ja DNA. Virgunud energeetiline info toidab keha rakutasandeid selliselt, et algab tervenemine. Keha tervendab ennast ise. Seetõttu võib osalejatel tekkida ka erinevaid aistinguid kehas.

  Järgmine, 22.augusti Täiskuuteenistus täidab tühjad kohad uue toetava energiaga vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

  Osalemise soovi saab kinnitada siin: https://magissa.ee/registreerumine.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: