Kuu liigub II faasi 17.juulil kl 13.11

Toimub Kasvava kuu teenistus.  Kasvava kuu ajal virguvad rakud.
Eelmine teenistus
10.juuni Kuu loomine toimus varahommikul kl 4.16.
Kuuloometeenistus kestis sel ajal 5 tundi ja lõppes kl 8.16.

On hea teada, mida astroloogid ​räägivad: et 8.juulil algas Kitsekuu.
KITSEKUU 08.07.-07.08. on Pühvli aasta üks keerulisemaid kuid. Toimub kahe tugeva elemendi põrkumine, mis lämmatab tahte areneda ja tõstab esile mammona kultuse. Samas toimub sel kuul aasta üks tugevam põrkumine, mis võib viia põhiväärtuste, vundamendi lõhkumiseni. Pärast “maavärisemist” tuleb hakata uuesti oma elu looma, kuid seda juba võib olla teistel alustel ning põhimõtetel. Üldse räägitakse sel kuul palju rahast, kuid tundub, et see jääb pelgalt vahuks. Tundub, et sel kuul on murdepunkt. Kui sul juba on oma plaan, töö, tegevuskava olemas – siis pead rünnakule vastu. Kui aga elasid siiani pealiskaudselt, lootuste baasil, võib kukkumine päris kõrge olla. Kitsekuu on täis segadust ja rahutust ning energiad soosivad sel aastal peitu pugemist – tundub, et kõigest on villand, siin kätkeb ka oht – mitte üksiolemisele, vaid üksindusest tekkivale stressile, depressioonile. Liiga palju on toimumas ja liiga palju juhtumas ja võib olla ka muutumas, loodetavasti inimese enda poolt soovitud/loodud stsenaariumi järgi. Elementide vahelist vastasseisu tasub tasakaalustada ja selleks on parim element Tuli.

Kitsekuu alguse Kuuloometeenistusega algasid ettevalmistused sügisrännaku läbimiseks. Kuuloometeenistuse käigus osalejate peentasandid vabanesid asjakohastest blokeeringutest, tasakaalustusid ja joondusid vastavalt osalejate kavatsustele, vajadustele, valmisolekule.
Põhiteemaks teenistuse käigus oli vaimsete peentasandite joondumine selleks, et see peenmateeria toidab/kannab/suunab osalejate materiaalset maailma, nii füüsilist keha kui kõike mis meie ümber toimub, eeloleva kolme kuu jooksul. 

Järgmine seanss on Kasvava Kuu ajal 17.juulil. Kuu liigub II faasi kl 13.11. Kasvava kuu teenistuse ajal toimub rakutasandite jõustamine.

©2021 MagissaEelmine
10.juuli Kuu loomine
Järgmine
Südasuve Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  19. juuli 2021
  Kasvava Kuu teenistus kestis neli tundi: algas kuuloome energias ja kestis kaks tundi jõuliselt kasvavas kuuenergias. Kuu liikus II faasi laupäeval kl 13.11.
  Nelja tunni jooksul toimus osalejate rakutasandi virgutamine vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.
  Universumis on taas toimumas märkamatud, kuid läbivad ümberhäälestused, mis mõjutavad Maa magnetjooni ja selle läbi ka kehastusi. Planeedile on ankurdumas uusi, seni kogemata sagedusi. Need mõjuvad kehastuste olemuslikule energiale virgutavalt, tõstavad eluvibratsiooni. Kasvava kuu teenistuse toime toetas uute energiate ankurdumist, vabastades blokeeringuid rakutasandil. Rakutasanditel avaldusid musta maagia piirangutena osalised ja täielikud kombod, mille tekkimine ulatus teiste elude baasmustritesse ja vaimsesse sünnikanalisse. Oli ka energia täieliku ja osalise ülevõtmise kahjustusi ning seestunud energiat. Samuti nõukaaegsete energeetiliste mõjutuste jälgi.
  Kasvava kuu teenistus aitas kaasa üldistele energeetilistele ümberhäälestustele, valmistades osalejaid tõhusalt ette sügise väljakutseteks. Teenistuse tulemused annavad tunda edaspidi vabanemistundena, kuid praegu võib kehas tekkida tervenemise kriis, mis avaldub väsimusena, iiveldusena, peavaluga, närvivaludena, puhastumisega. Korralik puhkus, piisavalt vedelikku ja värsket toitu aitab sellest seisundist läbi tulla.

  Südasuvine täiskuu on L 24.07.2021 05:37. Täiskuuteenistus keskendub energiakanalite vabastamisele.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: