10.juuli Kuu loomine

Kuu loomise ajal kl 4.16 algavad ettevalmistused sügisrännakuks.
Eelmine teenistus
2.juuli kesköine Vanakuuteenistus mõjutas osalejate teadlikkust. Teadlikkus toetab väljumist kurnavatest mustritest. Vanakuuteenistuse ajal toimus töö peentasanditel vastavalt osalejate kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele.
Vanakuuteenistus algas 5 tundi enne seda, kui Kuu liikus viimasesse faasi (kl 00.11) ja kestis 7 tundi. Toimus osalejate peenhäälestus, mille mõju avaldub 2-3 kuu jooksul.

Järgmine, Kuuloometeenistus on  10.07.2021 04:16.
Algavad ettevalmistused sügisrännakuks.

©2021 Magissa
Eelmine
2. juuli Vanakuu
Järgmine
Kuu liigub II faasi 17.juulil kl 13.11

Kommentaarid

 • Magissa  •  10. juuli 2021
  10.juuni Kuu loomine toimus varahommikul kl 4.16.
  Kuuloometeenistus kestis sel ajal 5 tundi ja lõppes kl 8.16.

  On hea teada, mida astroloogid ​räägivad: et 8.juulil algas Kitsekuu.
  KITSEKUU 08.07.-07.08. on Pühvli aasta üks keerulisemaid kuid. Toimub kahe tugeva elemendi põrkumine, mis lämmatab tahte areneda ja tõstab esile mammona kultuse. Samas toimub sel kuul aasta üks tugevam põrkumine, mis võib viia põhiväärtuste, vundamendi lõhkumiseni. Pärast “maavärisemist” tuleb hakata uuesti oma elu looma, kuid seda juba võib olla teistel alustel ning põhimõtetel. Üldse räägitakse sel kuul palju rahast, kuid tundub, et see jääb pelgalt vahuks. Tundub, et sel kuul on murdepunkt. Kui sul juba on oma plaan, töö, tegevuskava olemas – siis pead rünnakule vastu. Kui aga elasid siiani pealiskaudselt, lootuste baasil, võib kukkumine päris kõrge olla. Kitsekuu on täis segadust ja rahutust ning energiad soosivad sel aastal peitu pugemist – tundub, et kõigest on villand, siin kätkeb ka oht – mitte üksiolemisele, vaid üksindusest tekkivale stressile, depressioonile. Liiga palju on toimumas ja liiga palju juhtumas ja võib olla ka muutumas, loodetavasti inimese enda poolt soovitud/loodud stsenaariumi järgi. Elementide vahelist vastasseisu tasub tasakaalustada ja selleks on parim element Tuli.

  Kitsekuu alguse Kuuloometeenistusega algasid ettevalmistused sügisrännaku läbimiseks. Kuuloometeenistuse käigus osalejate peentasandid vabanesid asjakohastest blokeeringutest, tasakaalustusid ja joondusid vastavalt osalejate kavatsustele, vajadustele, valmisolekule.
  Põhiteemaks teenistuse käigus oli vaimsete peentasandite joondumine selleks, et see peenmateeria toidab/kannab/suunab osalejate materiaalset maailma, nii füüsilist keha kui kõike mis meie ümber toimub, eeloleva kolme kuu jooksul.

  Järgmine kaugseanss on Kasvava Kuu ajal 17.juulil. Kuu liigub II faasi kl 13.11. Kasvava kuu teenistuse ajal toimub rakutasandite jõustamine.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: