Draakoniaasta kasvav Kuu

16. veebruaril kell 17.00 liigub Kuu teise veerandisse. Toimub Kuuteenistus-kaugseanss.
2024. aastal toimus Kuu loomine Veevalajas 10. veebruaril kell 00.59. Sel hetkel algas draakoniaasta, mis lähtub mehelikust ja aktiivsest yang-printsiibist Draakoniaasta kestab kuni 29. 01.2025 – st järgmise Veevalaja märgi noorkuuni.

Draakoniaasta elemendiks on puu – see on viiest elemendist esimene. Puust saab suuremas tsüklis kõik alguse. Seeme läheb idanema, puu hakkab kasvama, üles poole, valguse suunas püüdlema, võrseid ajama ja võra kasvatama. Niisiis – aasta märksõnadeks on kasv ja areng.

Aasta värviks on roheline, ent puuelemendiga sobib kogu loodusvärvide kirev gamma.

Draakon on idamaade loomaringis ainuke, kes ei ole reaalselt eksisteeriv loom, vaid mütoloogiline olend. Tal on võime elada nii maal, õhus, vees kui ka tules. Ta on Hiina mütoloogias väga austatud, tark, uhke ja väärikas, kuningliku võimu sümbol.


Draakon tegeleb tähtsate asjade ja suuremate süsteemidega, üksikisiku heaolu on tema jaoks ebaoluline suure maailmapildi kõrval. Nii on ta inimese jaoks ühtaegu imetlust tekitav, ent samas ka hirmuäratav. Muudatused toimuvad kiirelt ja globaalselt. Kõik on pidevas liikumises, vana hävineb selleks, et uuele ruumi teha. Ära mitte mõtlegi, et sa suudad draakonit taltsutada – sul tuleb tema energiaga kohaneda. Pead tema tempos püsima ja kartmatult kaasa lendama. Kui see üle jõu käib, jääd ajast maha.

Draakon on julge ja jõuline, ta on kartmatu ning lendab kõrgelt ja meeletu kiirusega. Samas on ta võimeline vajadusel laskuma ning kindlalt kahe jalaga maale toetuma. Samasugust suhtumist eeldab selle aasta energia ka meilt. Soositud on julge pealehakkamine ja pürgimine kõrgete eesmärkide suunas. Iseseisvatele, loomingulistele ja samas ka praktilistele inimestele on draakon tugevaks toetajaks.

Draakonile meeldivad grandioossed projektid ja uhked pidustused – kui juba midagi ette võtta, siis teha seda maksimaalses mõõtmes! Elada tuleb sajaga, pingutades jõuliselt kõrgete eesmärkide nimel, ent ka suure mõnuga pidutsedes ja elu nautides.

Draakoniaasta on dünaamiline ja muudatusterohke, see on uuenemise, kasvu ja külluse aeg. Aeg annab erilisi võimalusi, aga nendest kinni haaramine on juba igaühe enda vastutus! Niisiis nõuab see aasta meilt tarkust, julget pealehakkamist ja aktiivset tegutsemist. Samuti on nüüd võimalik oma andeid rakendada. Ehk annab ellu viia ka sellised projektid, mille jaoks varem on julgust nappinud.

Sel aastal saad palju teha oma tuleviku heaks – on parim aeg ettevõtte asutamiseks, karjääriredelil tõusmiseks, aga ka abiellumiseks ja laste saamiseks.

Tempo on nii kiire, et ei ole aega pikalt kaalutleda ja planeerida, mingite taustauuringutega tegeleda või uusi teadmisi koguda. Analüüsimise aeg on möödas – kui sa seda jäneseaastal ei teinud, võid nüüd mõnevõrra ebakindel olla. Fakt on see, et sul on just nii palju ressursse, kui sul hetkel on ning nüüd tuleb hakata oma ressursse efektiivselt kasutama.

Kui oled pidevalt õppinud, ennast ja oma tegevust analüüsinud, pole sul karta kõige vähematki. Lihtsalt usalda iseennast ja usalda universumit! Sinu teadmised ja kogemused on alati ja igal pool sinuga kaasas. Kui sul tekib küsimus, siis lihtsalt kuula oma sisehäält ning saad oma „pagasist“ kätte just selle juhtlõnga, mida hetkel vajad. Kiirel ajal ei ole meil aega fakte kontrollida, aga intuitsiooni USALDADA saame alati, kiirelt ja tõhusalt.


Kuna draakoni energia on tohutult jõuline, siis võib selle üksinda kandmine inimolendile lihtsalt üle jõu käia – niisiis on vaja otsida teiste omasuguste seltsi, tegutseda koos mõttekaaslaste ja sõpradega, üksteist toetades ja innustades. Kollektiivi kuulumine ja koostöö tegemine ühiste eesmärkide poole püüdlemisel on ülimalt tähtis.


Ka juhul, kui draakoni pöörane energia sulle mingil hetkel liiga raskeks osutub ja avastad, et oled mingist rongist maha jäänud, tasub otsida selliste inimeste seltsi, kes suudavad sind toetada ja jõustada.
Nii oled pärast mõningast haavade lakkumist ja jõu kogumist taas võimeline oma lendu jätkama.

Tuleb arvestada, et kui võimalused on avarad, on ka riskid suured – vigade tegemine võib olla ohtlik. Valetamine, vassimine, tühipaljas eneseupitamine ja kitsarinnaline omakasupüüdlikkus saab avalikuks, draakon on võimeline selle eest julmalt karistama. Vanad võlad tõusevad taas tulipunkti, hästi varjatud saladused võivad avaneda. Info liikumine on avatud ja läbipaistev.

Rahaline seis on muutlik. Kogumiseks aeg ei sobi - raha peab olema pidevalt ringluses. Sissetuleku suurendamiseks saad kasutada varasemaid ressursse – nii teadmisi kui investeeringuid.

Suhetes paneb draakon meid proovile. On palju kokkupuuteid erinevate inimestega, mistõttu on mõningane oht, et suhted jäävad pealiskaudseks. Möödarääkimised ja konfliktid on kerged tekkima. Kui oled pikaajalises suhtes, on hea see ametlikult abielulepinguga vormistada. Draakon soosib ka pere juurdekasvu. Pikaajalised suhted, milles on maad võtnud väsimus ja rutiin, võivad sel aastal katkeda. Ent igasugused lõpetamised ei suju sel aastal kuigi kergelt – leinaprotsess kipub venima jääma, praegusi lõppe võid veel mitme aasta pärast kurbuse ja kahetsusega meenutada.

Tervise hoidmine on tähtis, kuna kiire tempoga kaasneb ka ülepingutuse oht. Vaimne pinge ja depressioon on kergemad tekkima. Haigused võivad kulgeda kiirelt ja intensiivselt, mis tähendab, et ei saa tervenemise osas heale õnnele lootma jääda. Kui tunned end halvasti, võta asja tõsiselt, mine kohe arsti juurde kontrolli või otsi abi headelt alternatiivravi spetsialistidelt. Sinu keha on su hinge kodu – hoia teda hästi, märka signaale, mida keha sulle saadab!

Ja veel üks oluline asi: arvesta, et VAPRUS EI OLE HIRMU PUUDUMINE; VAID TEGUTSEMINE HIRMUST HOOLIMATA! Sel aastal pole hea oma nõrku külgi välja näidata. Rasketest teemadest rääkimiseks otsi õiged inimesed, kellega koos olles saad end vabaks lasta ja ka oma nõrkust näidata. Suure maailma näitelaval ole aga kartmatu, kõrgete eesmärkide poole pürgiv kangelane!
/eestihoroskoop.ee

10.veebruari esimesel tunnil kell 00.59 toimus Kuuloometeenistus. See rahustav teenistus algas kohe peale reedest süvaravi ja kestis neli tundi. Teenistus oli osalejatele sügavalt lõõgastava toimega. Selle käigus leevenesid need pinged, mis pärsivad eesmärkide saavutamist eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise uuel teekonnal. Pingete põhjuseks olid erinevad musta maagia mõjutused läbi elude ja nendega kaasnenud seestunud energia. Leevenesid viha, hirmu ja süü pinged. Vabanesid eelmiste elude piirangud kuni vaimse sünnikanali juurteni.  

Jätkus energeetiline ettevalmistus aprilli Nõidade saare rännakul osalejatele.

Järgmine, Kasvava Kuu teenistus toimub 16.veebruari õhtul enne süvaravi.

Endiselt on vaja hoida eesmärgid aktiivsed ning jälgida oma mõtet, sõna ja harjumusi. Hoiduda enda ja oma keskkonna reostamisest viha, kadeduse, hirmu,(enese)manipulatsioonide jms. Viibida hea energeetikaga kohtades. Vajadusel mediteerida või lugeda mantraid.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:seiskunud/seestunud energia,energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,eelmiste elude baasmustrite piirangud,energia ülevõtmise kahjud,spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,tervendamata südamehaavad,hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

©2024 Magissa
Ole hoitud!
Eelmine
Draakoni aasta algus 10. veebruaril 
Järgmine
24. veebruari Täiskuu 

Lisa kommentaar

Email again: