Draakoni aasta algus 10. veebruaril 

10.veebruaril kell 00.59 on Kuu loomine. Toimub teenistus-kaugseanss.

Päike jõudis oma taevasel teekonnal Veevalaja märki 20. jaanuaril kell 16.07.
Veevalaja on õhumärk, mis seotud suhtluse, sõpruse, kollektiivide ja koos tegutsemisega. Üksiku hundina on selles energias raske hakkama saada, aga kui su kõrval on samadele eesmärkidele suunatud kaaslased, on paljugi võimalik!
Maailma asjad pakuvad rohkem huvi ning tekib soov maailma muutmisse oma panus anda.
Pilk on tulevikku suunatud, algamas on julgete muutuste ja innovaatilise arengu aeg. Nüüd on lihtsam stambivabalt mõelda, probleemidele uue nurga alt läheneda ja kammitsevatest mustritest välja murda. Suureneb vajadus vabaduse ja sõltumatuse järele, on tahtmine piirangutest vabaneda ja asju uutmoodi teha. Pead tõstab seikluslust, originaalsed ideed viivad edasiviivate plaanideni.
/Eesti Horoskoop

10.veebruari esimesel tunnil kell 00.59  on  Kuu loomine. Algab Draakoni aasta. Toimub Kuuloometeenistus, mis on jätkuks 3.veebruaril teostunud Vanakuuteenistusele. See jõuline teenistus algas kohe peale reedest süvaravi ja kestis neli tundi. Teenistus oli osalejatele vabastava toimega. Selle käigus tõusid esile need takistused, mis pärsivad eesmärkide saavutamist eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise uuel teekonnal. Leevenesid pinged, mille põhjuseks olid erinevad musta maagia mõjutused läbi elude ja nendega kaasnenud seestunud energia. Leevenesid viha, hirmu ja süü pinged. Vabanesid eelmiste elude piirangud kuni vaimse sünnikanali juurteni.  

Jätkus  energeetiline ettevalmistus aprilli Nõidade saare rännakul osalejatele.

Endiselt on vaja hoida eesmärgid aktiivsed ning jälgida oma mõtet, sõna ja harjumusi. Hoiduda enda ja oma keskkonna reostamisest viha, kadeduse, hirmu,(enese)manipulatsioonide jms. Viibida hea energeetikaga kohtades. Vajadusel mediteerida või lugeda mantraid.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:seiskunud/seestunud energia,energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,eelmiste elude baasmustrite piirangud,energia ülevõtmise kahjud,spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,tervendamata südamehaavad,hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

©2024 Magissa
Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
Eelmine
Küünlapäevane Vanakuu
Järgmine
Draakoniaasta kasvav Kuu

Lisa kommentaar

Email again: