Volbriöö järgne Vanakuu 1. mail (14.27)

Volbriöö järgne Vanakuuteenistus 1.mail leevendab täiskuu ajal tekkinud pingeid. Fookus on tuleviku kujundamisel - kohanemisel uue energiamustriga.
24.aprilli Täiskuuteenistus kestis 8 tundi ja lõppes kell 5 varahommikul. Täiskuu tipp oli kell 2.48. Selle teenistusega lõppes Nõidade saare rännakul osalejate energeetiline korrastamine.
Teenistus teostus kahes etapis. Esimene etapp kestis viis tundi. Selle jooksul toimus osalejate peentasandite joondamine ja tasakaalustamine. Seal vabanesid pinged, mille allikaks läbi aegade teostatud energeetilised manipulatsioonid, sh mmk-d, satanistlikud, energia ülevõtmised, nõukaaegsed, ja ka seestunud energia ning vaimse sünnikanali kahjud. Eriti intensiivselt avaldusid eelmiste elude, nõuka ja vaimse sünnikanali aegsed energeetilised kahjud ja ka kodeeringud keha lähedastel energialiinidel.
Öise Täiskuuteenistuse teine etapp kestis kolm tundi. Selle jooksul liikus peentasanditel vabanenud, koondatud ja tasakaalustatud energia keha rakkudesse ja meridiaanidesse, käivitades sügava toimega tervenemise. See mõju kestis aktiivselt viis päeva.


Oodatud kriitiline punkt arenguteljel (8.04.) käivitas uued protsessid. Uues seisundis on Maa energiasammastik, laienenud on loomulike väekohtade geomeetria ja omavaheline ühendus, mis kindlustab loomuliku energiavahetuse Maa orgaanilises energiavõrgustikus. Päike läks kuueaastasesse vesinik-heelium transformatsiooniprotsessi, mis mõjutab kogu elu meie planeedil ja palju muud huvitavat on toimumas.
/J.Jääts

Volbriöö järgne Vanakuuteenistus 1.mail leevendab täiskuu ajal tekkinud pingeid. Fookus on tuleviku kujundamisel - kohanemisel uue energiamustriga.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:
vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.
**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.


Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2024 Magissa
Ole hoitud!

Eelmine
Täiskuu 24. aprillil, 02.48
Järgmine
8. mai Kuu loomine, 06.21

Lisa kommentaar

Email again: