P 03.12.2017 17:47 võimas pööripäevaeelne Täiskuu

Kuutemplis toimub teenistus, mis võtab takistused armastuse teelt.
Tegijateks on Chiron, Neptun kui Püha Vaimu planeet , Merkuur ja Saturn.

Eelolev Täiskuuteenistus toimib endiselt komeet Chironi retrogaadi mõju. Chiron on Kreeka mütoloogia järgi Haavatud Tervendaja, kes, võimetuna oma haavasid tervendama, oskas abi anda teistele. Chironi retrogaadi mõju toimib tõhusalt just tervendajatele, – ärge ajage neid/ennast segi tavaliste selgeltnägijate, ravitsejate, šamaanide, sensitiivide ja muidu manipulaatoritega, ka reptiilsete manipulaatorite poolt kanaldatud tehnikate nagu Accsess, Bars, EMF BT vahendajate jt jms-ga –, sest need, kes on oma olemuselt tervendajad, on läbi teiste elude enim kannatada saanud ja tehtud võimetuks ise ennast aidata. Võimetuks on nad tehtud needuste, loitsude, manadega, aga on ka ise lubadusi ja vandeid andnud sisuga: „mitte oma tervendavat väge enda ja OMA rahva hüvanguks kasutada“.

Keda olemuslikud tervendajad teenisid ja kes neid sundisid? Need olid, ja mõningatel juhtude on ka praegu Planeedi Maa okupantidest reptiil-manipulaatorid, kes valitsesid planeeti Pimeduse Ajastu sajandite jooksul, mis lõppes 2012 21.detsembril. Olgu mainitud, et selle kuupäevaga nad kuskile ei kadunud, kuid tajuvad, et nende aeg on läbi. Seetõttu, soovimata oma võimu kaotada, on nad üha osavamad manipuleerima.  Eriti osavad manipulaatorid on lisaks eelpoolnimetatud kanaldatud tehnikate levitajatele ka endised partorgid, KGB-sed jm parteiaktivistid, kes valdavad osavalt demagoogiat. 

Nad esitlevad ennast ka Uue Valguse Ajastu tõeliste preestrite ja preestrinnade – "tervendajatena" - , kuna valdaval enamusel valgusekandjatel, kes on ilusa hapra, kuid katalüsaatorina läbiva peenenergia tasanditega kehastused, on pimeduse loor veel ees ja äratundmine olematu. Oma tähelepanuga toidetakse valeprohveteid.  Reptiilsete (okupantide) energeetiline süsteem ei võimalda iseseisvalt peent armastuse sagedust saavutada ega ka selles vibratsioonis püsida, seetõttu nad räägivad palju armastuse jagamisest ja saatmisest. Kehastustel, kes Uue Ajastu vibratsiooni saavutamise ja hoidmise eest vastutavad, eriti tervendajatel, on ennast veel kurnav kehtestada. Kuid üha paremaks läheb ;)

Kuidas ära tunda, kellega sa kokku puutud, kes sinu ümber on OMA ja kes okupandi sageduses reptiil? Kelle sa oled sünnitanud? Kelle loengule või praktikasse sa lähed? Õpi endalt vastuseid saama. Küsi endalt, kas see inimene, olukord, suhe on minu algse sagedusega kooskõlas. Küsi:

„Kas see on minu algvibratsiooniga kooskõlas?“  

„Kas mul on seda kogemust vaja?“

Kui sa ennast armastad, siis lased sa endale osaks saada vaid asju, mis on armastuse sageduses. 

Komeet Chironi retrogaad algas juuli alguses ja kulgeb talvise pööripäevani, täpsemalt 25.detsembrini. Chironi retrogaadi mõju aitab Kuutempli teenistustes osalejaid vabastada iidsetest sügavatest energeetilisest manipulatsioonidest – needustest, loitsudest, vannetest, lubadustest ja nendega kaasnevatest haavadest –,  tuues need manipulatsioonid jõuliselt esile.

Chironi retrogaadi tõttu valdab paljusid neid kehastusi masendus ja depressioon, kellel on ilus suurepärane energeetiline süsteem. Olles printsessid/printsid, tunnevad nad ennast kärnkonnadena. Sisemine kompass - sisetunne - on rikkis. Külluse portaalid on nende ees kinni. Ja seda tänu senitajumata julmadele iidsetele energeetilistele manipulatsioonidele, mis planeedi okupantide – reptiilsete kehastuste poolt – neile peale surutud.

Just nüüd, aasta lõpus on soodus aeg neist kurnavatest energeetilistest ankrutest vabaneda. Ja mitte ainult Chironi toetava väe tõttu, vaid ka teiste oluliste planeetide liikumiste tõttu.

Täiskuuteenistuse tundidel liigub Neptun, mida tuntakse ka Püha Vaimu planeediks sellises joondumises, kus tema toetav mõju planeedil Maa annab intensiivselt tunda neile valguskandjatele, kes manipulatsioonidest vabad. Kuid kuna Neptuni liikumine aktiveerib kõrgemaid tajusid, on tekkinud suurepärane võimalus kuuteenistuste ajal eemaldada blokeeringuid peenemate tajude/teadlikkuse arendamisel kuni jaanuari alguseni. See on eriti hea võimalus unetutele, sest Neptun aitab viia kontakti oma kõrgemate aspektidega. Ja unetus polegi muud kui puudulik kontakt on kõrgemate aspektidega.

Kuid see pole veel kõik, millega taevased joondumised julgustavad meid edasi astuma küllusliku armastuse teel. Lisaks on Täsikuuteenistuse ajal toimumas Merkuuri ja Saturni konjuktsioon, mis on väga jõuline. Isegi nii jõuline, et mõnedki teadlikud kehastused on lubanud selle aja turvaliselt teki all veeta. Kui mis teeb planeetide joondumise mõju jõuliseks? See on nende joondumiste toime energeetiliste manipulatsioonide leidmiseks ja avaldamiseks. Neil, kelle energeetiline süsteem on manipulatsioonidest vaba, pole midagi karta, sest ehe sisetunne hoiab neid nende valikutes kaitstuna.

Olgu veel öeldud, et räägin nendest kehastustest, kelle energiasüsteem on läbivalt habras kristalliline nagu teemant, kui need ära puhastada. Need on need kehastused, kes ei vaja usku kivimitesse ja kristallidesse. Sest ega teemandid ei kaunista naisi – terve energiasüsteemiga naised on kui säravad kristallid, mis aitavad teemanditel särada.

Eelmine, Noorkuuteenistus kestis kaks tundi. Selle kahe tunni jooksul teostus kaks asja: üldine energeetiliste blokeeringute vabastamine süsteemist vastavalt iga osaleja seisundile/vajadustele ja abaluude vahelise energiakeerise vabastamine energiavampiiride energeetilistest manipulatsioonidest.

See oli Neptuni mõju, mis tõi esile kirjeldatud manipulatsioonid abaluude vahelises energiakeerises. Merkuuri, Saturni ja Chironi joondumised käivitasid teenistuse alguses toimunud ja poolteist tundi kestnud üldise energeetilise vabastamise.

Pühapäeva öösel vastu esmaspäeva toimunud Noorkuuteenistus mõjutab pikemas perspektiivis suhteid. See mõjutab selgele tunnetusele ja olemuslikele vajadustele rajanevate suhete korrastamist/loomist. Suhted, mis pole kooskõlas sisetunde ja olemuslike vajadustega, on kurnavad, masendavad, füüsilisi ja psühhosomaatilisi vaevusi tekitavad.

See, kui edukas on teenistuste toime osalejatele, sõltub sellest, kui palju teadlik on teenistustest osalemine ja igapäevane töö endaga. Kuid, nagu öeldud, küllusliku armastuse ajastu on käes ja kõik praegusel ajal planeedil olevad valguse kehastused väärivad seda ja ka varem või hiljem, lihtsamaid või keerulisemaid radupidi sellesse vibratsiooni ka jõuavad.

Suhete korrastamise protsessis on oluline teada, et sõltuvus, kohustus, kiindumus ja harjumus pole armastus. Armastus on Sinu oma püha seisund, teatud kõrgsageduslik vibratsioon. Selle vibratsiooni eeltingimus on vabastatud ja taastatud energiasüsteem. Kurb on tõdeda, kuid see on nii – Sinu ellu tuleb armastus siis, kui oled lahendanud kõik iidsed manipulatsioonid oma energiasüsteemis. Selleks Sa siia kehastusidki.

Tea et kõik ebamugav, halb, kurnav su elus on vaid väljakutsed armastuse teel. Armastus tahab julgust ja selget enesekehtestamist. 

Täiskuuteenistuse ajal jätkub jõuline vabastamine kõigest, mis eheda tunnetuse ja armastuse ees.


On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

NB! Kui on tekkinud küsimused ülaltoodu kohta, palun kirjuta need kohe siia kommentaaridesse, meili või kuskile mujale. Nii tegutsedes annad võimaluse vastustel tulla.

Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan: 

1.variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

3.variant: osalmine ühes teenistuses Sulle sobval ajal (panus 12)

4. variant: erakohtumine panusega 150€.
5.variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.


Oled oodatud kõrgajastu sageduses Täiskuuteenistusele! 

Kui oled otsustanud osaleda, loe edasi kommentaari:

Eelmine
Kasvava Kuu vägi 
Järgmine
Mida vaja teada Kuutempli teenistuste kohta

Kommentaarid

 • MAGISSA  •  4. detsember 2017
  Detsembri võimsate taevaste joondumiste kantud Täiskuuteenistus algas kl 17.47 ja kestis 6 tundi 20 minutit. Teenistus lõppes mõned minutid peale keskööd.

  Täiskuuteenistus teostus komeet Chironi retrogaadi mõju. Chiron on Kreeka mütoloogia järgi Haavatud Tervendaja, kes, võimetuna oma haavasid tervendama, oskas abi anda teistele. Chironi retrogaadi mõju toimib tõhusalt mitte ainult tervendajatele, vaid ka neile kehatsutele, kelle vaimsed ehk peentasandid vajavad praegu enim korrastamist. Nende kohustus, vastutus ja privileeg on praegu taastada ja hoida armastuse sagedust siin planeedil Maa. Ärge ajage ennast segi tavaliste selgeltnägijate, ravitsejate, šamaanide, sensitiivide ja muidu manipulaatoritega, ka reptiilsete manipulaatorite poolt kanaldatud tehnikate nagu Accsess, Bars, EMF BT vahendajate jt jms-ga –, sest need, kes on oma olemuselt planeedi tervendajad, on läbi teiste elude enim kannatada saanud ja tehtud võimetuks ise ennast aidata. Võimetuks on nad tehtud needuste, loitsude, manadega, aga on ka ise lubadusi ja vandeid andnud sisuga: „mitte oma tervendavat väge enda ja OMA rahva hüvanguks kasutada“.
  Komeet Chironi retrogaad algas juuli alguses ja kulgeb talvise pööripäevani, täpsemalt 25.detsembrini. Chironi retrogaadi mõju aitab Kuutempli teenistustes osalejaid vabastada iidsetest sügavatest energeetilisest manipulatsioonidest – needustest, loitsudest, vannetest, lubadustest ja nendega kaasnevatest haavadest –,  tuues need manipulatsioonid jõuliselt esile.
  Just nüüd, aasta lõpus on soodus aeg neist kurnavatest energeetilistest ankrutest vabaneda. Ja mitte ainult Chironi toetava väe tõttu, vaid ka teiste oluliste planeetide liikumiste tõttu.
  Täiskuuteenistuse tundidel liikus Neptun, mida tuntakse ka Püha Vaimu planeedina sellises joondumises, kus tema toetav mõju planeedil Maa avardab teadlikkust (st tüstab sagedust) neil valguskandjatel, kes manipulatsioonidest vabad. Kuna aga Neptuni liikumine aktiveerib kõrgemaid tajusid, on tekkinud suurepärane võimalus kuuteenistuste ajal eemaldada blokeeringuid peenemate tajude/teadlikkuse arendamisel kuni jaanuari alguseni. See on eriti hea võimalus unetutele, sest Neptun aitab viia kontakti oma kõrgemate aspektidega. Ja unetus polegi muud kui puudulik kontakt on kõrgemate aspektidega.
  Kuid see pole veel kõik, millega taevased joondumised julgustavad meid edasi astuma küllusliku armastuse teel. Lisaks on praegu toimumas Merkuuri ja Saturni konjuktsioon, mis on väga jõuline.
  Nende joondumiste toime suunab energeetiliste manipulatsioonide leidmisele ja avaldumisele: teenistuste ajal vabastatakse energeetilised esiletõusnud manipulatsioonid.
  Neil, kelle energeetiline süsteem on manipulatsioonidest vaba, pole praegu midagi karta, sest ehe sisetunne hoiab neid nende valikutes kaitstuna.

  Mis toimus Täiskuuteenistuse ajal? Jätkus osalejate jõuline vabastamine kõigest, mis takistab püsida ehedas tunnetuses ja armastuses.
  Täiskuuteenistuse vabastav toime oli suunatud peentasanditele. Peentasandid on meie olemuses see ala, kuhu on ankurdatud energeetilised manipulatsioonid: needused, loitsud, manad, vanded lubadused. Toimus peentasandite vabastamine nendest energeetilistest skeemidest, mis pärssisid energiakeeriste aktiivsust ja nendevahelisi ühendusi.
  Täiskuuteenustus toimus viies etapis:
  peentasandite vabastamine 0,5 tundi,
  uue energia laadimine sinna 1.5 tundi,
  uue peenenergia lõimimine energiasüsteemi 1,5 tundi,
  keeriste aktiveerimine 2 tundi,
  peenkehade joondamine tervesse mustrisse kuni teenistuse lõpuni.

  On huvitav teada, kuidas tundusid teenistuse erinevad etapid oslaejatele.

  Täiskuuteenistus mõjutas teadvuse avardumist, teadlikkust. Teadlikus praegusel ajal n sama, mis vanal ajal vaimsus. Teadlikkus pole mitte õpitud või kuuldud/loetud teadmised. Teadlikkus on enda ja oma vajaduste selge tajumine ja positioneerimine. Arenenud teadlikkus kui enda ja oma vajaduste selge tajumine ja enda positioneerimine pärsib kurnavaid seisundeid ja suhteid.

  Teenistuse toime oli osalejatele väsitav. Kuigi teenistuse ajal otseselt mingeid füüsilisi aistinguid polnud, kuna töö toimus peentasanditel. Peentasandite vabastamiste ja joondamiste tulemusena jõudsid osalejad teenistuse lõpuks, keskööks teadvuse muutunud seisundisse. Teenistuse toime kestis läbi öö, mille jooksul peentasandites teostunud vabastamised ja taastamised jõudsid füüsiliste tasanditeni.
  Eeldatavasti magasid kõik osalejad sel ööl sügavalt.

  Täiskuuteenistuse ajal toimus peentasandite vabastamine, aktveermine ja joondamine. Vabanenud energia kannab uut informatiooni füüsilistesse tasanditesse: keha organistesse, lihastesse, närvisüsteemi. See informatioon on tervendav.
  Jälgi, mis toimub lägipäevadel kehas. Kui tunned vajadust sauna-, veeprotsduuride, massaaži, jalutuskäikude vms järele, siis luba seda endale. Teenistuse peentasandeid vabastav toime ja eelolevad keha vabastavad protseduurid vabastavad pinge kehas. Ka keha hakkab vibreerima kõrgemal tasandil.
  Armasus on sagedus. Kuni keha on täidetud vana madalsagduslik energiaga, on võimatu teadvust avardada ja armastust tunda.
  Kui keha on uue info suunamisel puhastatud, on lihtsam tajuda ja tunnetada endale õigeid asju, teha õigeid valikuid, kokkuvõtteks vältida kurnavat elu.

  On hea meelde tuletada neid asju
  See, kui edukas on teenistuste toime osalejatele, sõltub sellest, kui palju teadlik on teenistustest osalemine ja igapäevane töö endaga. Kuid, nagu öeldud, küllusliku armastuse ajastu on käes ja kõik praegusel ajal planeedil olevad valguse kehastused väärivad seda ja ka varem või hiljem, lihtsamaid või keerulisemaid radupidi sellesse vibratsiooni ka jõuavad.
  Suhete korrastamise protsessis on oluline teada, et sõltuvus, kohustus, kiindumus ja harjumus pole armastus. Armastus on Sinu oma püha seisund, teatud kõrgsageduslik vibratsioon. Selle vibratsiooni eeltingimus on vabastatud ja taastatud energiasüsteem. Kurb on tõdeda, kuid see on nii – Sinu ellu tuleb armastus siis, kui oled lahendanud kõik iidsed manipulatsioonid oma energiasüsteemis. Selleks Sa siia kehastusidki.
  Tea et kõik ebamugav, halb, kurnav su elus on vaid väljakutsed armastuse teel. Armastus tahab julgust ja selget enesekehtestamist.
  Kuidas ära tunda, kellega sa kokku puutud, kes sinu ümber on OMA ja kes okupandi sageduses reptiil? Kelle sa oled sünnitanud? Kelle loengule või praktikasse sa lähed? Õpi endalt vastuseid saama. Küsi endalt, kas see inimene, olukord, suhe on minu algse sagedusega kooskõlas.

  Küsi:
  „Kas see on minu algvibratsiooniga kooskõlas?“
  „Kas mul on seda kogemust vaja?“
  Kui sa ennast armastad, siis lased sa endale osaks saada vaid asju, mis on armastuse sageduses.

  Eelolevad teenistused kuni aasta lõpuni on kantud Chironi katalüseerivast energiast. Olgem tänulikud, et Chiron asetab meie kõik seni lahendamata teemad nii sügavalt alateadvusest ja kõrgelt peentasanditest. Chironi toimet võimendavad endiselt Neptun, Merkuur ja Saturn.
  Tuletagem meelde, et šampust joovad – edu tähistavad – vaid julged, kes valmis muutuste tuultel end kõrgustesse kanda.
  Vanakuuteenistusel tervendame sügavaid südamehaavu.

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:
  taevased joondumised
  vaimsed seadused ja
  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:
  1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150€.
  5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: