Vanakuuteenistus©: reptiilid, egregorid, surnud hinged

Juulis on oodata saatuslikke rollimuutusi, peenemaid vibratsioone turvalisuse, edu, reputatsiooni, usalduse, teenuste ja pereharmoonia tasandites.
Kas surnud hinged veel segavad meid?
K 08.07.2015 23:24
Vanakuuteenistusel© on Kuu tarkused avaldumas taas neile, kes pühendunult kulgevad maagiliste kuutsüklite elumuutvates impulssides. 

Kas egregorid, reptiilid ja surnud hinged hirmutavad sind? Selleks sa siia nüüd kehastusidki, et neile otsa vaadata ning pikast ja kurnavast vaimsest vangistusest vabaks saada.

Juulis on oodata saatuslikke rollimuutusi, peenemaid vibratsioone turvalisuse, edu, reputatsiooni, usalduse, teenuste ja pereharmoonia tasandites.

Vanakuuteenistusel© on Kuu tarkused avaldumas taas neile, kes pühendunult kulgevad maagiliste kuutsüklite elumuutvates impulssides. 

Minu Kuuteenistustel on taastada osalejate biohologramm kui olemuse vaimsuse valem. Selle järgi joonduvad kõik peentasandid. Tulemusena sinu "mustad augud", ja ka "valged laigud" (kui varjatud anded) leiavad igapäevaelus lahenduse. 


Magissa Gabriella,
teenistuses

Nagu tavaliselt, teenistuse toime käivitub panuse teostamise hetkel ning kestab kuni 36 tundi peale kuufaasi vahetust.

Osaleda võib nii anonüümselt - sest kõik, mis su elus toimub, sõltub vaid sinu taotlustest, antud juhul ka oskusest minu teenistust ära kasutada. 
Teenistuse võib tellida salakingitusena lähedastele. 
Osalejatega seotud kodude, töö- jm kohtade joondamine uute selgete mustrite järgi on tasuta, kui nimetate need siin.
Email again:
Osaluse võib kinnitada ka (anonüümse) sularahapanusega.  Kui soovite enam infot,   
Email again:
Kuuteenistustel esmakordse osalemise puhul lugege eelmiste teenistuste sissejuhatusi ja ülevaateid.

`
 *** Nagu Kuul on neli faasi, nii ka Noorkuuteenistus on üks neljast teenistusest teenistuste tsüklis.   

 Tervikliku tsükli moodustavad neli teenistust:  

 1. noorkuuteenistus: põhiteema eelmised elud 12€,   2. täiskuuteenistus: põhiteema geneetiline kood 12€,  

3. vanakuuteenistus: põhiteema ürgsed piirangud, energeetilised pusad ehk poltergeistid, surnud hinged jms. 2€,    

4. kuuloometeenistus: põhiteema energiavampiirid 12€.

Terves tsüklis osalemise  (neljas nimetatud teenistuses) tagab panus 42€.      

Kui soovite muuta põhjalikult oma tervise- ja elukeskkonda, on soovitav panustada 120€ kolme kuu ehk 3 tsükli teenistustesse. Sellisel viisil 12 teenistusel osalemisega kaasneb tasuta individuaalkonsultatsioon, mille käigus saab lõplikult  viimistletud teile ainuomased võimalused kurnavate seisundite tervendavateks muutusteks. 

Eelmine
Vaimne areng
Järgmine
Galaktilise fortuuna ja ilu rütmis kuni 28.09.15 Kuutemplis©. 

Kommentaarid

 • Kati Saara Vatmann  •  6. juuli 2015
  Kes Sa oled?
 • MAGISSALT  •  6. juuli 2015
  Oleneb sellest, kes küsib.
 • Sirje Madison  •  8. juuli 2015
  Kas mobiili ja teleka streigid on seotud nende energeetiliste muutustega?
 • MAGISSALT  •  8. juuli 2015
  Ikka.
 • MAGISSALT  •  8. juuli 2015
  Vanakuuteenistus kui ka järgmised teenistused* on mõjutatud jumalike** vägede poolt sellisel viisil:

  Saturni vari (praegu 28° Skorpionis) on taas mõjutamas inimkonna elukvaliteeti ja majanduslikku stabiilsust planeedil Maa. Saturn jääb Skorpionisse 18.septembrini. siis liikudes Amburisse, ja see viitab sellele, et ususõjad, rassiviha ja kaootiline immigratsioon on selliste suurte parasiitide nagu "illuminaadid" eelistatuimateks strateegiateks.

  Kuid kergendus ja edasiminek on ka kohe olemas, kuna Jupiter liigub Neitsi tähtkujusse 12. augustil. Neitsi mõjutab inimtegevust ja eluolu sellisel moel, et see saab taevalike vägede poolt toetatud juba järgmisel kuul, augustis.
  Tähendab, inimolendite kollektiivne elukvaliteet tõuseb dramaatiliselt ajal, mil Jupiter kulgeb Neitsi tähtkujus.
  Aga septembris on meil siin kaks varjutust, mis toovad mõistmist teadvuse avardumise läbi ja võidukat saatust meie eludesse.

  Esimene varjutus on 13.septembril kui osaline päikesevarjutus 20° Neitsis, mis toob planeedile võimsa tervenemise võimaluse.
  Teine varjutus septembris on ettekuulutatud "verekuude" seeria viimane varjutus. See toimub 28. septembril 4°Jääras ja see toob meie eludesse üle mõistuse varem avaldumata ilu. Sel viimasel verekuul on ka "kuningliku vallutaja" tähendus. See saab lahti seletatud lähiajal.

  Saturni praegune asend võib põhjustada paljudel tuleviku usu kaotamist. Selle kirjutise eesmärk on murda see varjatud needus nende meeltes, kes võivad olla needusest kahjustatud. Taevased mõjud on muutmas asju paremuse suunas. Küsimus on vaid igaühe kannatlikkuses, vastupidavuses, paindlikkuses ja leidlikkuses, kuniks asjad hakkavad toimima.
  See ei tähenda üldse, et head asjad ei toimu enne 12. augusti. Võitmatu Päike on alati kindlas taevalikkuses valmis toimima meie kõikideks hüvedeks.
  Niisiis, püsigem kindlas usus nendesse eelolevatesse kosmilistesse, jumalikesse muutustesse augustis ja septembris.

  In cosmic service,
  Astrologer Salvador Russo
  www.starseedastrology.com
  Tõlge Magissa

  Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate joondamine nende algse olemusmustri järgi.
  Sinu algse õnneliku olemuse muster saab nähtavaks ja hakkab toimima Kuutempli hapras, kuid läbivas, vaimse peenenergia tervendavas ja taastavas ruumis.

  * Järgmised teenistused eelolevas ilu ja õnne kosmilises joondumises:

  Kuuloometeenistus© N 16.07.2015 04:24
  Noorkuuteenistus© R 24.07.2015 07:04
  TÄISKUUTEENISTUS© R 31.07.2015 13:43
  Vanakuuteenistus© R 07.08.2015 05:03
  Kuuloometeenistus© R 14.08.2015 17:53
  Noorkuuteenistus© L 22.08.2015 22:31
  TÄISKUUTEENISTUS© L 29.08.2015 21:35
  Vanakuuteenistus© L 05.09.2015 12:54
  Kuuloometeenistus© P 13.09.2015 09:41
  Noorkuuteenistus© E 21.09.2015 11:59

  VEREKUUTEENISTUS© E 28.09.2015 05:50

  ** Jumalik viitab taevalikule/kosmilisele/galaktilisele kui meie olemuse kõrgematele aspektidele omasele.
 • MAGISSALT  •  10. juuli 2015
  Vanakuuteenistus© lõppes 24 tundi peale kuufaasi vahetust. Kuid kestis täiskuuteenistuse lõpust alates ning toimis sügavalt keha energiameridiaanide tasandil.
  Neljapäeval kl 14 paiku tuli uut infot kättesaadavaks, mille järgi sai teostatud lõplikud kohandused.
  Kõige olulisemaks oli taas VÄÄRTUSETUSe tundemasiivi sulatamine alateadvusest, millel olid sügavad juured, mis keerdunud lülisamba närvikanalite vahele.

  30. juuni 2015 Petlemma tähel oli ka Kuutempli ruumile ja siin toimuvale pöördeline toime. Selles galaktiliste joondumiste skeemis lõimus vaimpeenenergia veelgi tihedamalt meie keha energiameridiaanidega. Tuntavalt avaldus ja annnab edaspidi tunda - ja ka hõlpsasti vabastada - iidsete sündmuste loodud piirangute skeem (karma) meie "lihakeha" energiapunktides. Ja selle vabanemine toimuski kestvalt. See on kui vanade, kulunud ja kurnavate (läbivate) turviste eemaldamine kehalt. Selleks, et sirutada ja asetada endale üll mugav ning olemusele omane rüü.

  Nende kohatuteks muutunud energeetiliste turviste eemaldamisega on muutunud kaugeks ja kättesaamatuks surnute hinged, reptiilide toime ning kurnavatesse egregoridesse kuulumine, nagu ka nende pinnalt endaloodud "energeetilised pusad".

  Vanakuuteenistuse© kinnistamine eeldab tõsist kodutööd kahaneva kuu kestel, aga ka edaspidi.

  Iidsete turviste info jäädavaks eemaldamiseks kasutage seekord oma käsi, ja ka jalgu selliselt: katsuge läbi kõik energiameridiaanid. Kui kätega on ebamugav sääri maseerida, siis saab seda teha pikali, ühe jala kannaga teist säärt maseerides. Alustage varvastest, edasi tallad, kannad, sääred, reied, puusad, nimmepiirkond, kõht, rinnad, abaluu, käed, õlad, kael, pea ja nägu. Kui te ei tea energialiinide kulgu, pole midagi: lihtsalt otsige valusaid ja pinges kohti ja punkte. Kui tunnete valupunkti, vajutage nagu kannatate, ning hingake sügavalt kuni valu kaob. Ja otsige järgmine.

  Loodan, et te saate kogu keha korraga üle kontrollida. Kui aga siiski valupunkte on nt säärtel või käsivartel vm rohkem, ja hingamine võtab kauem aega, siis jätkake järgmisel päeval jne. Näiteks näo või pea valupunktide hingamine võib aega võtta terve tunni. Minul olid sääred valusad, sain teha vaid ühe sääre korraga.

  Peale selliseid vabastamistune tekib ühtlane, rütmiline sügav hingamine. Hingake niikaua, kuni see kestab.

  Seega, võtke endale eeloleval nädalal iga päev aega oma keha energiapunktide vabastamiseks iidsetest (karma)turvistest. Valupunktidest.

  ~

  Selleks, et olla õnnelik (rõõmus), peab inimene õigesti mõtlema (70%), õigesti hingama (10%), õigesti toituma (10%) ja küllaldaselt liikuma (10%). /Gunnar Aarma/

Lisa kommentaar

Email again: