Vanakuuteenistus 17.01.20

Vanakuuteenistuse jooksul toimub osalejate energeetiline uuenemine kõigil tasanditel. Osalemise ja taotlusega suunad Austraalia massipõlengute lõpetamist ja nende sügavate põhjuste  lahenemist. 
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).
Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.


Eelmine teenistus
Jaanuari Täiskuuteenistus algas kl 10.21 hommikul ja kestis 16 tundi.
Täiskuuteenistuse jooksul toimus osalejate peentasandite korrastamine. Täiskuuaegne kuuvarjutus mõjutas teenistuse toimet omasoodu.
Teenistuse tulemusena avardus osalejate energiaväli - neid ümbritsev peenmateeria. Toimus joondamine uutesse universumlikesse energiatesse vastavalt olemuse tervenemise vajadustele. Teenistuse käiku määras ka osalejate selleks aastaks seatud eesmärgid, ja ka see, kas need eesmärgid on kooskõlas eluülesandega.
Teenistuse toime mõjus füüsilisele kehale, tuues esile nõrgad kohad ja virgutades keha tervenemise protsesse.  
Keha rakutasandi puhastamine vanast ja uuenemine toimub reedeõhtuste süvaravi seansside ajal. Palun osaleda*.

Täiskuuteenistuse ajal toimus osalejate poolt nimetatud kohtade puhastamine ja ka Austraalia põlengute energeetiline korrastamine.  

Austraalia põlengukohtade energeetiline korrastamine, sageduse tõstmine ja abivajajate toetamine teostub ka eelolevate kuuteenistuste ajal. Mida enam on osalejaid, seda tõhusam on kuuteenistuste energeetiline toime põlengute lõpetamiseks, nendest taastumiseks ja tasakaalu saavutamiseks.
Austraalia toetamiseks osale kuuteenistustel panusega 12 Südamerahu kontole, seletuseks "Austraalia annetus".Järgmine teenistus
Vanakuuteenistus on 17.jaanuaril.
Vanakuuteenistuse jooksul toimub osalejate energeetiline uuenemine kõigil tasanditel ja toimib tõhusalt ka (sala)kingitusena lähedastele.
 
*Kuuteenistuste toime käivitab organite tervenemise. Tervenemine kiiresti, kui organi rakkudes on kerge hälve. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava haigusega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi.
Hingedeaja jooksul võimendunud organite kroonilist kurnatust saab tervendada süvaraviseanssidega. Süvaraviseansid toimuvad reedeti kl 22-23 ja on kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad ja endale tellivad.~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Täiskuu R 10.01.2020 21:21
Järgmine
R 24.01.2020 23:42 kuuloome asjad

Kommentaarid

 • Magissa  •  18. jaanuar 2020
  Vastavalt osalejate vajadustele ja valmisolekule algas Vanakuuteenistus 17.jaanuaril kaks tundi enne seda, kui Kuu liikus IV veerandisse kl 14.58. Teenistus toimus kahaneva täiskuu energias, mis oligi vajalik.
  Vanakuuteenistuse jooksul toimus osalejate energeetiline uuenemine kõigil tasanditel ja see toimis tõhusalt ka (sala)kingitusena lähedastele.
  Vanakuuteenistus algas viha energia eemaldamisega osalejate ja kohtade kõikidest tasanditest. Seejärel toimus nende tasandite puhastamine kõigist kättesaadavatest madalsageduslikest energiatest, mis olid kujunenud vihaga seoses. Toimus blokeeringute vabastamine. Vabanenud energia tõstis sagedust tänu teenistuse lõpus toimunud tasakaalustamisele. Kõrgem sagedus toob rahu ja annab uued võimlaused. Lõppevad kurnavad olukorrad.

  Päeval toimuvad kuuteenistused, nagu ka möödunud Vanakuuteenistus, ei häiri osalejate igapäevast elurütmi. Energeetilised muutused toimuvad meie ümber 24/7, ja kuuteenistuste toime vaid suunab need muutused sobivas suunas, olemuslikele vajadustele sobivas dünaamikas. Osalejad võisid tunda teenistuse ajal vabanemise ja kerguse tunnet, tulid lahendused konfliktidele, aga ka tekkis söögi- või joogivajadus, sest teenistuse ajal virgutust saanud rakud nõudsid toitu, "kütust". Austraalias algasid paduvihmad, mis kustutasid põlenguid. Juhul, kui teenistus tekitas kuidagi ebamugavat tunnet, siis see oli tingitud sellest, et rakutasand on vanast pahnast puhastamata ning avaldab vastuseisu muutustele. Rakutasandi puhastus toimub reedeti õhtul kl 22-23, millele eelneb energeetiline üldkorrastus alates kl 20. Kuid kl 22 on vaja osalejatel olla rahulikus asendis selleks, et rakumälu puhastus vastu võtta.

  Järgmine teenistus on Kuuloometeenistus.
  Kuu loomine on 24.01 kl 11.42 öösel.
  Kuni veebruari lõpuni, ka Kuuloometeenistuse ajal jätkub Austraalia puhastamine massipõlengute algpõhjustest. Osaledes selle imelise kontinendi puhastamisel, toimub elusageduse tõus ka sinu ümber, sealhulgas ka nendele, kellele on käivitatud (sala)kingitus.
  Kuuloometeenistuse ajal toimub piiravate blokeeringute vabastamine osalejate ja kohtade kõikidel tasanditel. Kuu loomise energia on habras, kuid läbiv, viies teenistuse kõrgetesse sagedusesse.

  @

Lisa kommentaar

Email again: