Kahanev kuu puhastab suvise pööripäeva 

Kuutempli seanss P 29.05.2016 15:12, teeb alguse uuele Kuu maagiaringile kuni suvise pööripäevani.
Kevadise pööripäeva portaalide läbimine kestis 22.mai Täiskuuni. See on olnud pöördeline aeg neile, kellega koos see sai siin läbitud (vt teenistuste tagasiside kommentaaridest). 
29.mai vanakuu energias teostuva teenistusega jätkub karma kaotamise teekond kõigile, kes selle ette võtavad või jätkavad Saturni puhastavas toimes augusti lõpuni. Kuid selle Vanakuuteenistusega@29.05 algavad ka ettevalmistused kevadiseks pööripäevaks. Et selle suve alguse vägi leiaks särava koha meie elus. Suvine pööripäev on järgmise täiskuu maagias. 

Kuutempli teenistus-seansside habras, kuid läbiv energia korrastab peentasandeid igale osalejale vajalikul moel. Peentasandite korrastamine  virgutab kõiki organeid, sest see värskendab närvi-, endokriin-, hormonaal- ja immuunsüsteemi.
Käivitub tervenemine ja kaovad ebamugavad seisundid, olukorrad, tehingud ja suhted lahenevad, rahaenergia saab liikuma.

Osale 4 teenistusel panusega 42: 

P 29.05.2016 15:12
P 05.juuni 05:59
P 12. juuni 11:10
E 20. juuni 14:02Eelmine
Südaöine Täiskuuteenistus kevade südames
Järgmine
Juuni Kuu loomine

Kommentaarid

 • Eva Joala  •  28. mai 2016
  Tere! Tegin eile reede 27.05 panuse 4 teenistuse eest, see ei olnud läinud minu arvelt. Täna laup. 28.05 tegin uuesti panuse ja mõlemil korral minu pank ytleb et tehing on läinud minu arvelt aga probleem on selles et mul ei ole näha et see oleks läinud. Kui panus on läinud arvelt siis ilmselt kaks korda. Võibolla see võtab aega kuna tegin ylekande soome pangast.

  Tervitades, Eva Joala
  evajoala@hotmail.com
 • MAGISSALT  •  29. mai 2016
  Tervitan kõiki, kes panusega tekitasid tervendavad ruumid endale, lähedastele, kohtadele.

  Vanakuuteenistus@29.05 oli lühim senitoimunud teenistus, kuid ülimalt sügav ja jõuline. See algas 22.38 ja kestis 7 minutit.

  Selle aja jooksul jõudis osalejateni laekuda arvestatav kogus uut infot ja energiat, mis kunagi pöördumatute sündmuste tulemusena teistesse maailmadesse ja dimensioonidesse oli kinni jäänud.

  See habras, kuid läbiv infoenergia käivitas jõulise vabanemise, mis mõjutas eriti intensiivselt liikumiselundkonda.

  Liikumiselundkonna (lihased, luud, kõõlused, liigesed jne) elujõu määrab aju- ja närvisüsteemi seisund. Kuid seekord toimis teenistus just vahetult liikumiselundkonda virgutavalt, lõõgastavalt, valusid vaigistavalt. Käivitusid vabastavad protsessid, mis toetavad edasiliikumist just füüsilises/materiaalses maailmas.

  Kuna teenistuse toime oli sügav ja läbiv, viis see osalejad sügavasse unne või meditatiivsesse seisundisse.

  Esmaspäeva hommikune ärkamine on selgelttajutavalt toetatud ja uute liigutavate algusteni suunav.
  Hoolitsege, et vanad asjad jäävad kindlalt maha.

  Kuuloometeenistuseks@5.06 oleme liikunud kindlalt uute alguste eostamisele lähemale, jättes jõuliselt edasi liikudes piirangud ja blokeeringud seljataha.

  Lähedased, kes vajavad abi, kuid tõrjuvad abilisi, saavad tervendavas ruumis ise endaga hästi hakkama. Nad jõuavad neile vajalike seisundite ja lahendusteni oma elus lähedaste vahetu vahelesegamiseta. Piisab sellest, et luua nende ümber tervendav ruum (salakingitusena).

Lisa kommentaar

Email again: