Suguvõsa tervendamise sessioonid

Heli M Gabrielle  teostatavad suguvõsa liinide tervendamise sessioonid ulatuvad ulatuvad tihti kaugemale kui 7. ja 9.põlve esivanemad, kuni 13.  põlve esiemade- ja isadeni.   
Meie esivanemad on need, kes on kandnud tsivilisatsiooni läbi sajandite. Nad on valitsejad, preestrid, talupojad, orjastatud kuningad, uljad viikingid; insesti ja vägistamise ohvrid ja viljad, põlvi kestvaid needusi kandvad naisliinid; ... ja nad on palju muud inimkonna esindajatele omast, mida pimedatel aegadel ja vääramatutel põhjustel toimetati. 
Meie rakkudesse on esivanemate info salvestatud, me kanname seda iga päev kaasas. Seletamatute ja kurnavate emotsioonide, vastuolude põhjuseks on tihti esivanemate pärand. 
Tänu dr.Stelzl´i kosmiliste sümbolite tehnikale on esivanemate pärand kättesaadav "taagast" puhastamiseks ja harmoniseerimiseks. 
Tulemuseks on tasakaalu ja rõõmu taastamine. 

Heli M Gabrielle teostatavad sugupuu kosmiliste sümbolitega harmoniseerimise sessioonid on lõimitud olemusliku energia tasakaalustamise sessioonidesse koos energeetilise psühholoogia meetodiga. 

Kurnatud immuunsüsteem ja tasakaalu vajav närvisüsteemi saab kosutatud Väikese Soolakambri seanssidega. 

Sa leiad oma seletamatutele ja senini lahendamata seisunditele leevenduse. 

Helista 5255657, kirjuta stuudio.eeb@hot.ee: Gabrielle (Heli)

Allikad:
Suguvõsa harmoniseerimise tehnika algallikas: Dr. Diethard Stelzl " Heilen mit kosmischen Symbolen. Ein Praxisbuch" ISBN 978-3-89767-178-2
Energeetilisest psühholoogiast lisainfot  http://www.kinesioloogia.com/
Olemusliku energia tasakaalustamisest Diane Stein "Essential Energy Balancing" ISBN 978-1580910286
Eelmine
Enesesabotaaži ja emotsionaalsete vastuolude testimine
Järgmine
Harmoonia taotlus

Kommentaarid

  • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
    Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: