27.detsembri Vanakuu

Talve esimene teenistus on Vanakuuteenistus siis, kui Kuu liigub viimasesse faasi 27.12 kl 4.24.
Eelmine teenistus
Pööripäeva eelne Täiskuuteenistus lõppes kl 10, kestis viis tundi ja virgutas osalejate immuunsüsteemi vastavalt nende valmisolekule, vajadustele ning kavatsustele. Täiskuu tipp oli 19.12.2021 06:35.
Teenistuse ajal vabanes osalejate energiaväljast pinge, mis oli põhjustatud seiskunud/seestunud energiast. Energiakeerised ning nende vahelised ühendused aktiveerusid läbivalt. See käivitas närvi-, hormonaal- ja endokriinsüsteemi virgumise. Täiskuuteenistuse toime kestis kaks päeva. Sellega võis kaasneda nende energeetiliste blokeeringute avaldumine (ebamugavate aistingutena), mille põhjused on sügavamal kui teenistuse toime ulatus.
Järgmise, talve esimese teenistuse, 27.detsembri varahommikuse Vanakuuteenistuse ajal jätkub immuunsüsteemi virgutamine, eemaldades ülalnimetatud sügavate blokeeringute algpõhjuseid ja juuri.


Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120.

©2021 Magissa


Eelmine
Pööripäeva eelne Täiskuu
Järgmine
02.01.2022 20:33 Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  1. jaanuar 2022
  Talve esimene teenistus, 27.detsembri varahommikune Vanakuuteenistuse ajal toimus immuunsüsteemi virgutamine, eemaldades sügavate blokeeringute algpõhjuseid ja juuri. Nendeks osutusid kahjustavad energeetilised manipulatsioonid (sh nõuka aegsed), mille tõttu olid tekkinud seiskunud energia piirkonnad läbi kõikide olemusenergia tasandite. Nendega oli kaasnenud energia ülevõtmisegs seotud energeetilised kahjud. Teenistuse tulemusena korrastusid ka baasmustrid ning leevenesid vaimse sünnikanali läbimisel tekkinud kahjud. Teenistus mõjus enim piirdenärvisüsteemile, virgutades seda.
  Kõik toimus vastavalt iga osaleja valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.
  Teenistus kestis viis tundi, aktiivne toime lõppes 30.detsembri südaööl.

  2022 esimene, Kuuloometeenistus toimub pühapäeval, 4 jaanuaril. Kuu loomine on kl 20.33.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad osalustasud.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: