Täiskuuteenistus© 7. novembril kl 00.23

Teenistus kujuneb sügava sügise täiskuu lummavas väes, muutes meie vaimse perekonna pärandi vabalt kasutatavaks energiaks. 
Osalemise info: http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik 
Novembri täiskuuteenistus keskendub geneetilise mustri tervendamisele. See toimub eelmiste elude, suguvõsa ja esivanemate mustrite ümberkorraldamise läbi. Vabastades blokeeringud iga osaleja ainulaadsust aluseks võttes.

See seanss on neile (vaimhingedele), kes märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. Kes on valmis oma elus vabaks andma iidsed ja suguvõsa piirangud. 
Viimaste aastate galaktiliste joondumiste tulemusena on toimumas naisväe eksponentaalne vabanemine. Selle omaks võtmine vajab julgust, et välja astuda esivanemate poolt põlvest põlve kantud piirangutest. 

Suguvõsa haigustest ja needustest vabastav teenistus saab teoks 7.11 täiskuu kl 00.23 läheduses ööpäeva jooksul.

Kuidas seansiks ette valmistada: http://telose.ee/sinu-arvamus/teenistuse-protokoll

Kaugseanss algab Maa sfääridest 2011 aastast kasutult seisnud vanade vaimhingede olemusliku energia (info) laadimisega iga osaleja infovälja, kättesaadavaks igapäevasteks valikuteks ja väeks. See käivitab ka kohe piirangutest vabastavad protsessid. Tervenevad südamehaavad ja nendega kaasnevad tasandid.
Seanss lõpeb Hinge tervendamisega, hingeosade tagasitoomisega.

Kaal hakkab langema kohe, kui energiasüsteem on toidetud Maa sfääridest igale osalejale ainuomase energiaga, mis salvestumisel ühtlasi vabastab pereliini piirangutest. Süsteemi "nälja" ja energiavoolu piirangute, blokeeringute tõttu ongi keha tõstnud kaalu, et puuduolevat kompenseerida. 

Paljud kaalukogumise salakarid on salvestatud just pereliinipidi.

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel: seansi ajal pole ehk füüsilisel tasandil tuntav, kuid võib olla. Mõju avaldub edaspidi. Seetõttu on siis oluline jälgida, mis toimuma hakkab, mida te enda jaoks ja oma elu hetkedes saate teistmoodi teha. 

Avardub enda kui vana hinge teadmuse tunnetus; ellu tulevad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.

Täiskuuseanss on üks neljast Kuuseansside tsüklist ja toimib tõhusalt, kui olete suguvõsa pärilikesse probleemidesse takerdunud. 
Kui on alust arvata, et teid kurnavad ka energia - jm vampiirid sh surnute hinged; või on mingeid peentasandi ületamatuid seisundeid (eelmistest eludest), siis on võimalik lahendada ka need piirangud osaledes vastavatel seanssidel kuufaaside vahetumise aegadel. 

Seansid toimivad tervendavalt ka (sala)kingitusena lähedastele ja ka lemmikloomadele. Kohtade tervendamine on vaba.

Seansijärgselt on vaja korrigeerida toiduvalikut ja toita ka rakke mineraalide ja vitamiinidega. Rakutasandi uuenemine võtab aega 3 kuud kuni 6 aastat, sõltuvalt sellest, millised rakud on olnud kurnatud pärilike tegurite tõttu. 

Seansijärgsed juhised avaldan kommentaarides. 

Seansi toime annab õrnalt tunda juba peale osaluse kinnitamist. Kui tunnete, et vajate rahuseisundit, siis võtke endale see aeg ja kogege, mis toimub täiskuule eelneval ajal, või muul ajal, või niikaua kui soovite. 
Hoidke käepärast paber-pliiats, et üles märkida teadvuse muutunud seisundis teadvustatud info.

Seansil osalemiseks paigutage omapoolne panus 9€* Südamerahu** kontole. Seansi ettevalmistused käivituvad osaleja(te) registreerumisel. Jälgige, mis toimub ...

Osalemiseks piisab soovist ja panusest; 
- ja teadlikkusest.


Teie teenistuses
Magissa Gabriella

~
Ma olen teenistuses, kus ei ole tasu, on vaid osalejate energeetilised panused, energeetiline osalus. 

Ühised Kuuseansid on meie ühine asi ja looming, kus me kõik oleme võrdsed partnerid, igal oma kohustus, vastutus ja panus.
Sellise mõiste nagu "tasu" võib välistada edaspidi osaluse Kuuseanssidel jt algset teadmustunnetust taastavatel sessioonidel.


 Kontakt: elulill@gmail.com

* Terve tsükli osalus on 42€; kolme kuu osalus 120€, millega kaasneb kaks tasuta indiviuaalkonsultatsiooni kestvusega 40 min.

** 
Eelmine
Armastusest
Järgmine
Noorkuuteenistus© 29.11.2014 12:06

Kommentaarid

 • Moonika aronija  •  5. november 2014
  Sooviksin panga kontot sellisena et sellele saab tisest EU maast maksta.
 • MAGISSALT  •  5. november 2014
  SEB pank Tornimäe 2, 15010 Tallinn, Eesti Vabariik
  SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X
 • Erna  •  6. november 2014
  Osalen 7.11 täiskuuteenistusel koos oma lähedastega.Panus tehtud.
 • kristel  •  6. november 2014
  Osaleme 7.11 täiskuu teenistusel.Tänud.
 • Elve  •  6. november 2014
  Osalen 07.11 täiskuu teenistusel.Aitäh.
 • Piret  •  6. november 2014
  Jäin eelmine kord välja ,osalen 7.11.Tänan.
 • E.M  •  6. november 2014
  Ise ei osale 7.11 seansil kuid teen kingituse 2-le inimesele. Panus tehtud. Tänud!
 • Lea  •  6. november 2014
  Osalen 7.11 teenistusel. Aitäh!
 • MAGISSALT  •  6. november 2014
  ~

  Seekordne täiskuuteenistus oli väga jõuline, kuid samas ka nüansirikas ning viis keerulisi teidpidi meie olemusliku energia sügavatesse kihtidesse.
  Ka minu ettevalmistus teenistuse teostamiseks toimus pikalt nädala jooksul ja, mis seal salata, valuliselt. Seetõttu tean, millised seisundid selle teenistuse ajal või -järgselt esile tulevad ja saan teid lohutada, et kõik on mööduv.
  Peale seda möödumist kindlasti tähistage uut tasandit oma elus, mis nüüd edaspidi igapäevaselt lahti rulluma hakkab.

  Seekord toimus ka teadvuse avardumine - tunnetus muutub nüansirikkamaks, sügisvärvid kirkamaks. Hoolitsege selle eest, et kasutate esilekerkiva süütunde ära vaba energiana ning ei takerdu ENAM sellest tulenevatesse kurnavatesse mõtte- ja käitumismustritesse. Pidage meeles, et ükski nõid ega teenistus ei saa teid aidata, kui teete järjekindlalt ennast kurnavaid valikuid ja annate endast rohkem kui parima. Ja lihtsalt seetõttu, et süütunne teis alateadvusest välja hiilib. Laske ta vabaks.

  Mõelge selle peale.

  Teenistuse alguses takerdusime puhastamisel ja energiakeeriste aktiveerimisel, sest eelmistest eludest olid manipulatsioonidena kaasa tulnud nn intelligentsed programmeeritud piirangud. Need asetsesid peentasanditel ja toimisid kui teadvusega võõrkogumid, juhtides meie elu. Nad käivitusid alati teatud seisundini jõudmisel, takistades teadvuse avardumist ning elukirkuse nautimist.

  Nendega kaasnesid südamehaavad. Nutke julgesti oma valud välja, kuivatage pisarad ja nautige novembrisügavuses võbelevaid küünlaleeke, mis puhtavad viimse kurbuse ja soojendavad südant.

  Kõik eelnimetatu oli viinud tasakaalust välja ajupoolkerad, mille tasakaalustamisega me teenistuse lõpetasime kaks tundi enne kuufaasi vahetumist.

  Järgnevatel tundidel ja päevadel on oluline juua piisavalt vett, lisaks sellele puhastada organismi saunas. Parim on aurusaun. Mullivann.

  Kes ei ole veel hakanud manustama D3 vitamiini, siis nüüd on õige aeg.

  Füüsilises aktiivsuses olge mõnda aega ettevaatlikud, sest seanss käivitas ümberkorraldused kõikides tasandites, ja see on kurnav.
  Puhake korralikult, sööge korralikult.

  Järgmisel nädalal teatage mulle, kuhu oleme jõudnud ;)
  ~
  Tingimusteta rõõmu hetkedesse!
  ~
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: