Esimene Täiskuu 2021

28.jaanuaril kl 21.16 toimub Täiskuuteenistus, mis keskendub eeloleva kolme kuu prioriteetidest neljandale märksõnale.
Täiskuu vabastab hingamise (kopsude), ärevuse, enese väärtustamise, vererõhu jms teemade lõikes.
Eelmine teenistus
Kuigi 13.jaanuari Kuuloometeenistus tundus lihtne ja lõplik olevat, siis tegelikult oli see alles alguse märguanne. Tihedate tasandite joondumine oli kui puu juurte avardumine, laienemine ja parem toitumine maapinnas, millega kaasneb kasvamine ka tüves ja võras. Seoses sellega tulid ka prioriteedid (märksõnadena), millele eeloleva kolme kuu jooksul tähelepanu pöörata, või on võimalik/vajalik tegeleda järgmistel teemadel:
1. Kapi puhastus
2. Tasakaalustatud toitumine
3. Must pesu
4. Liblikhingamine
5. Eneseteostus
6. Enese esitlemine/Make up  
Toimub pöördumatu uue (hästi unustatud vana, algse) identiteedi ja sellega sobiva imago kujunemine eeloleva kolme kuu jooksul.
Kasvava Kuu teenistus K 20.01.2021 23:01 oli vabastav, tasakaalustav ja jõustav ning selle käigus eemaldusid need blokeeringud, mis seda takistasid:

Viha;
3. meridiaanide paar;
Rakutuumade puhastamine;
Massiivne psüühiline vastuolu;
Energia täielik ülevõtmine;
Teiste elude baasmustrid;
Nõukaaegsed kahjud.


Kasvava Kuu Teenistuse toime ulatus vaimse sünnikanali kahjude tervendamiseni ja vastavate teiste elude jooksul kujunenud baasmustrite korrigeerimiseni. Nendest tulenevalt olid selle elu jooksul avaldunud (praegukestva oma eheda identiteedi taastamise takistustena) nõuka süsteemi (tegijate) poolt tehtud energeetilise piirangud ja energia sellega seoses täieliku ülevõtmise tulemsena tekitatud kahjud. Teenistuse jooksul nimetatud piirangud eemaldati ja kahjud taastati, seda vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele, nagu alati. Nende kahjude tõttu olid välja kujunenud ja avaldusid ka massiivne psüühiline vastuolu (st piirangud takistasid õigete valikute tegemist) ja seiskunud energia rakutuumades. Vastuolu pinge sai leevendust - valikud tulevad edaspidi tervislikumad- , ja rakutuumades (DNA-s) ka vastavad ümberkorraldused tehtud. Samuti sai Kasvava Kuu teenistuse ajal leevendust neerude ja kusepõie meridiaanide ummistus, mis oli tekkinud alateadliku viha massiivi peale. Viha massiiv alateadvuses sai ka vabastatud.
Kasvava Kuu teenistuse ajal avaldusid põhiliselt ülalnimetatud prioriteetide kolmanda teema (s.o. must pesu) takistused ja piirangud uue identiteedi loomisel. Mõtisklege, kuidas te saate selle teemaga teadlikult tegeledes oma igapäevaelus enesetunnet muuta.

Järgmine teenistus
Aasta esimene Täiskuu on 28.jaanuaril. Siis toimub ka Täiskuuteenistus, mis keskendub eeloleva kolme kuu prioriteetidest neljandale.
Täiskuuteenistus vabastab hingamise (kopsude), ärevuse, enese väärtustamise, vererõhu jms teemade lõikes.

© 2021 Magissa  
Eelmine
Kuu liigub II veerandisse 20.01.2021 23:01
Järgmine
Vanakuu 04.02.2021 19:37

Kommentaarid

 • Magissa  •  29. jaanuar 2021
  Esimene Täiskuuteenistus kestis 24 tundi ja lõppes hetkel, kui Kuu kasvas täis, mis oli neljapäeval 28.01 kl 21.16.
  Lisainfo tulemas.

  © 2021 Magissa
 • Magissa  •  30. jaanuar 2021
  Esimene Täiskuuteenistus kestis 24 tundi ja kestis hetkeni mil Kuu kasvas täis neljapäeval 28.01 kl 21.16.
  Selle pika teenistuse teemadeks oli
  Häbi
  2., 3., 4., 7. meridiaanide paar
  Massiivne psüühiline vastuolu
  Spetsiifiline psüühiline vastuolu
  Hõbeniidi taastamine
  Tasakaalukeskuse vabastamine
  Mmk-d
  Osaline ja täielik energia ülevõtmine
  Geneetilise koodi tervendamine.

  13. jaanuari Kuuloometeenistus aktiveeris olemuse tihkeimad tasandid. Need olid olnud pikalt "surmaunes". Nende aktiveerimine mõjutab kogu olemuslikku energiat. Tulemusena käivitub taastumine nii füüsilisel, vaimsel kui ka mentaalsel tasandit. Taastumine ja tervenemine toimub just nendes kohtades, mis varem pole võimalik olnud.

  Lisainfo tulemas.

  © 2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: