Supertäiskuuteenistus

Aasta esimene Täiskuuteenistus keskendub kõrgemate tajude aktiveerimisele ja sisetunde võimendamisele ööl vastu teisipäeva 02.01.2018 04:24
Uraani ja Athena konjuktsioon 2. jaanuaril, Täiskuu ajal, loob võimsa hoovuse kohanemaks eeloleva aasta tabamatute, kuid läbivate peentasandi muutustega. Ka Neptuni liikumine toetab endiselt Täiskuuteenistuse ajal  peentajude vabastamist.

Täiskuuteenistusel on eluvibratsiooni toetav, üldkorrastav ja jõustav toime. Täiskuu lõpetab talvise pööripäeva portaalide läbimise sellisel moel, nagu iga osaleja oli selle endale viimase kümne päeva jooksul kujundanud ja lubanud. Need, kes keskendusid oma mõtete, sõnade ja tegudega talvise pööripäeva sügavalt sakraalsele tähendusele, teevad hüppe teadvuse avardumisel.

Aasta esimene Täiskuuteenistus keskendub kõrgemate tajude aktiveerimisele ja sisetunde võimendamisele ööl vastu teisipäeva. Selle tulemusena kujuneb eeloleva aasta igapäevaelu rõõmsamas võtmes:
enese kaitsmine asendub sügava enesekindlusega, mis viib enda vajaduste ja seisukohtade rahumeelse ja kindla kehtestamiseni;
on lihtne loobuda kurnavatest suhetest ja olukordadest, sest nägemus oma vajadustest on kirgas ja jõustatud;
füüsilise keha haiguste ja vaevuste tervenemine saab uue hoo;
avalduvad uued võimalused on tegelike südamesoovide/projektide teostamiseks;
algavad uued ja toetavad suhted; kurvameelsuse hood asenduvad hoolivusega

Eelmine, Noorkuuteenistus@26.12 toimus kolmes etapis:
1. alateadvuse vabastamine kestis tunda aega;
2. sellele järgnes hingeosade kui eluenergia täiendav naasmine;
3. teenistuse viimane tund mõjutas osalejate psüühiliste vastuolude e reversioonide vabastamist.
Psüühiliste vastuolude vabastamine on seoses alateadvuse massiivide korrastamisega. Seekord oli vähenes süütunde toime osalejate elule teenistuse toimel. Nüüdsest edaspidi on võimalik ümber kujundada oma valikud, mis olid teadlikult või alateadlikult mõjutatud süütundest. Valikud on võimalik üha enam teha oma tegelikest olemuslikest vajadustest lähtuvalt. Olemuslike vajaduste kohta toovad infot naasvad hingeosad. Olgem tähelepanelikud. Ja nagu ikka, väga paju toimub praegustel hetkedel magamise ajal. Siis on hingeosadel lihtne naasta südamekeskuse piirkonda. Südamepiirkonna pakitsust võib ka ka füüsiliselt mõnikord tunda. Ärgates avastate, et olete täiesti uus ja uues kohas.
Jägmine Täiskuuteenistus vabastab takistused kõrgemate tajude ja sistunde ees. Planeedi ja inimkonna sagedus tõuseb pidevalt, kõik on muutumises. Kohati võib see tekitada hirmu, kuid ehedad tajud ja sistunne aitab oma elu suunata ja püsida kindlalt ja turvaliselt oma kursil.
Kui osalejatel avalduvad teenistuste toimel raskustunne, uued või kroonilised füüsilised vaevused, on vaja kontrollida varjatud põletiku fooni rakkudes ja /või vitamiinide-mineraalide puudujääki organismis.

Eelmine
Kasvava kuu vägi
Järgmine
Kivi laager: pendel, reiki ja sisetunne

Kommentaarid

 • MAGISSA  •  2. jaanuar 2018
  Kui sa ärkasid täna hommikul kl pool seitse värskena ja puhanuna, siis viitas see Supertäiskuuteenistuse vabastavale ja virgutavale toimele.

  Aasta esimene teenistus algas teisipäeva varahommikul 02.01.2018 kl 04.24, kestis täpselt kaks tundi ja kaks minutit. Supertäiskuuteenistus lõppes kl 6.26.

  Osalejatel on oluline juba täna suurendada igapäevast vee tarbimist rakkude puhastamise ja taastamise eesmärgil.

  Lisainfo tulemas.
 • Magissa  •  3. jaanuar 2018
  Supertäiskuuteenistuse toime kestab siiani. Üllatuseks on see, et tajude lihvimine ja vibratsiooni tõstmine tundub mõnedele osalejatele häirivana. On selgelt tajutav nende soov jääda vanasse kurnavasse mustrisse, väljakujunenud mugavustsooni. Paraku eeldab tajude lihvimine peentasandite vabastamist ja taastamist. Sellega lõppevad ka suhted nende inimestega, kes energiavampiirina toimivad. Nüüd pole enam võimalik jätkata nende suhetega, kus teisel pool inimene, kelle energiasüsteem lõppeb seal, kus peenrasandid algavad.

  Need suhted oma elus lõpetate teie oma valikutega. Mina ei saa neid teie elust eemaldada, nagu minult palutud on. Kuni need inimesed teie energias elavad teie loal, on teil tigedad külalised masendus, jõuetus, tervisehäired ja rahapuudus.

  On ilmnemas selle Superteenistuse moto:

  "Las koerad hauguvad, karavan liigub ikka edasi."

  Eriti kohane on see moto neile, kes suundumas pöördumatult taastavale rännakule Egiptimaa poole :)

  Lisainfo tulemas.
 • Magissa  •  4. jaanuar 2018
  Supertäiskuuteenistus algas teisipäeva varahommikul 02.01.2018 kl 04.24, kestis täpselt kaks tundi ja kaks minutit: aasta esimene Supertäiskuuteenistus lõppes kl 6.26. Kuna kohe algas ka tähesadu, toimis teenistuse mõju aktiivselt järgmise hommikuni.

  Teenistuse alguse ajal oli Täiskuu enneolematult lähedal planeedile: pilvitus taevas nähtavana suure ja lummavana kui kunagi varem. Indiaanlased nimetasid omal ajal sellist aasta esimest kuud Hundikuuks – Wolfmoon.

  Kuu asus teenistuse ajal Vähi tähtkujus. Vähi tähtkuju muudab inimesed tundlikumaks. Teenistusel osalejatele tähendas see, et toime oli selgelt tajutav juba teisipäeva hommikul ärgates.

  Planeet Neptuni (kui Püha Vaimu) liikumine taevalaotusel võimendas samuti peenemaid tajusid, samas tuues esile takistused ja piirangud nende ees.

  Uraani ja Athena konjuktsioon 2. jaanuaril, Täiskuu ajal, loob võimsa hoovuse eluvibrasiooni tõstmiseks. Samas ka takistuste ilmnemiseks.

  Kohe peale Supertäiskuu tippu algas meteoriidisadu, mis oli aktiivseim 03-04.jaanuar (kvadrantiidid).

  Teenistuse ajal kahe tunni jooksul teostus neli etappi:

  planeetide joondumise tõttu planeedil Maa kättesaadava uue energia lõimimine osalejate energiasüsteemi, millega kaasnes

  hingeosade naasmine,

  südamehaavade tervenemine ja

  taga-keskmeridiaani vabastamine pingest.

  Taga-keskmeridiaan kannab usku endasse. Need inimesed, kelle taga-keskmeridiaan on pinges, kahtlevad pidevalt endas ja on kergesti manipuleeritavad nii muidu huviliste kui energavampiiride poolt.

  Kõik see, mis toimus teenistuse ajal - uue energia lõimimine koos hingeosade naasmise ja südamehaavade tervenemisega, mis mõjutas lõpuks eluliselt olulist meridiaani, - see kõik tõstis tuntavalt osalejate eluvibratsiooni. Eluvibratsiooni tõstmine tähendab tundeelu muutumist. Madala eluvibratsiooniga inimesed kannatavad hirmude, kurbuse, süü, häbi jms käes igapäevaselt. Kui aga eluvibratsiooni tõsta sellisel moel – uue energia lõimimisega, hinge- ja südamehaavade tervendamisega, meridiaanide vabastamisega – siis on lihtne püsida neutraalse hoolivuse tundes, mis vaheldub armastuse ja rõõmuga.

  Juhul, kui peale Supertäiskuuteenistust pole kaasnenud uusi meeldivaid tundenüansse igapäevaelus, võib kontrollida, milline on vitamiinide/mineraalide tase organismis, ega pole varjatud põletikku ja mis kõige olulisem – kas päevane puhta vee tarbimine on piisav selleks, et ka keha rakud saaksid eluterve vibratsiooniga kaasa tulla.

  Osalejad võisid tunda just teisipäeva varahommikul eriti sügavat rammestust ja sügavat und, värskust ärkamisel. See sügav rahutunne kandis terve päeva ja muutus sügavamaksi tähesaju aktiveerumisel. Oli läbi tehtud eluvibratsiooni tõstmine, mis on kestev ja kannab läbi aasta. See annab võimaluse muuta oma elu kvaliteeti nüüd ja edaspidi.

  Juhul kui on tegemist selliste seisunditega nagu vitamiinide/mineraalide puudus organismis, varjatud põletik ja puhta vee puudus, võis tekkida järgneva päeva jooksul pinged kehas, ebamugavustunne, peataolek ja ka ärevus/agressiivsus.

  Tähelepanu suunata sellele, et eluvibratsiooni töusuga kaasneb selgem tunnetus ja taju, mida igapäevastes valikutes julgesti kasutada. Taga-keskmeridiaani pinge vabastamine julgustab uskuma oma tajusid, enda isiklikke ainulaadseid vajadusi. On lõppemas kurnav teiste elude elamine.

  On hea meeles pidada seda, et meie kõik kehad füüsilistest kuni peenkehadeni on ühenduses. On ütlus: kett on just nii tugev kui on kõige nõrgem lüli. See tähendab praeguses kontekstis, et eluvibratsioon- ja kvaliteet tõuseb just nii palju, kui palju lubab kõige kahjustatuma keha seisund. Kui füüsilise keha rakud on puhastamata, toitmata, vaevab üldpõletik ja lisaks ka veel veepuudus, siis kuuteenistuste vaimne alkeemia (peentasandite taastamine) jääb elukvaliteedi tõhusal parandamisel jõuetuks. Kuid siiski, annab tõuke astuda järgmine samm enda vajaduste ees hoolitsemisel.

  Mida toob järgmine teenistus/teenistused?

  Järgmine ja aasta viimane superkuu oma maagilise väega on juba 31. jaanuaril. Vahepeal saab valmistuda järgmiseks eluvibratsiooni hüppeks.

  Kahaneva kuu teenistusel 09.01 sulavad järgmised takistused uute heade alguste ees:

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

  taevased planeetide joondumised

  vaimsed seadused ja

  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda selgem on tunnetus ja taju, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

  variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  variant: erakohtumine panusega 150€.

  variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: