Täiskuuteenistus 15.augustil 

Täiskuuteenistus 15.augusti õhtul süvendab armastuse tunnet enda vastu. '
Virgutust saavad ka süda ja kopsud ning nendega seotud elundkonnad.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:

vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'

reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.
Eelmine teenistus
Kasvava Kuu Teenistus 7.juuni õhtul lõppes osalejatele segadustundega nii füüsilisel kui mentaalsel tasandil. Neil, kes veel ei maganud, võis kl 22.21 paiku tekkida äkki soov sööma, jalutama, sauna, vanni või sooja dušši alla minna. Või lihtsalt midagi teha.
Selle segaduse tekitas intensiivne teenistuse käik, mille jooksul tõusis alguses järsult osalejate eluvibratsioon ning lõpus toimus kesknärvisüsteemi ja vaagnapiirkonna rakkude ravi.
Teenistus algas hetkel, mil Kuu liikus III veerandisse kl 20.31. Teenistuse alguses toimus varjatud ja sügavale peidetud viha mõjude vabastamine lülisambast/seljaajust, viha allasurumisest tekkinud psüühiliste vastuolude leevendamine, samuti taasakaalukeskuse vabastamine vihaga seotud blokeeringutest kuni algpõhjusteni välja.
Teenistuse mõju oli selgelt tunda veel kolm tundi peale aktiivse osa lõppu.

Järgmine teenistus
Augusti Täiskuu ajal toimub taas südamekeskuse aktiveerimine ja ühenduse loomine südame kõrgemate tasanditega. Täiskuuteenistus 15.augusti õhtul süvendab armastuse tunnet enda vastu. Virgutust saavad ka süda ja kopsud ning nendega seotud elundkond.

Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                           4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75

7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud. Ettevalmistus m
is sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.

8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.


' Süvatervendavad kaugraviseansid
toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.
Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole* või muul moel (
PAYPAL).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Kasvava kuu teenistus
Järgmine
Vanakuu R 23.08.2019 17:56

Kommentaarid

 • Magissa  •  16. august 2019
  ​Augusti Täiskuuteenistus algas osalejatele sobival ajal neljapäeva õhtul kl 22. Teenistus toimus Kuu kahanevas energias, sest täiskuu tipp oli kl 15.29. Teenistus kestis kuus tundi.
  Kuna juulis toimus järjekordne hüppeline planeedi sageduse tõus, tõi see kaasa uued võimalused sellele osale inimkonnast, kes on valmis uuteks algusteks. Planeedi energeetilise sageduse tõusuga kaasnevad alati ka väljakutsed, sest kõrgemale sagedusele häälestumine toob esile seni varjatud blokeeringud kehastuste kõikidel tasanditel.

  Ettevalmistused Täiskuuteenistuse läbimiseks algasid juba päevi varem ja see oli osalejatele ka tunda südamekeskuse ja abaluude piirkonnas. Teenistuse ajal toimus südamekeskuse aktiveerimine, mille tulemusena osalejatel taastus (või võimendus) ühendus südame kõrgemate tasanditega. On ju nii seatud, et kehastuste olemuslik avardumine võib olla lõpmatu kooskõlas universumi ja planeedi sageduse tõusule.

  Teenistuse käigus ilmnesid takistused südamekeskuse aktiveerimisel ja selle tasandite ühenduse taastamisel.
  Nende takistustena avaldusid:
  madal immuunsüsteem perifeerse närvisüsteemi tasandil
  spetsiifilised psüühilised vastuolud
  DNA kahjustused
  vajalike hingeosade (so eluenergia pakettide, mis kannavad vajalikku infot) puudumine
  seni tervendamata südamehaavad
  täiskombod südamekeskusele (taga), mille läbi on toimunud energia täielik ülevõtmine.

  Need takistused südamekeskuste taastamisel said lahenduse vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja ka teadlikkusele. ​Virgutust sai perifeerne närvisüsteem​, leevenesid psüühilised vastuolud, rakutuum tervenes iidsetest kahjudest, naasesid südamekeskuse taastamiseks vajalikud hingeosad ja käivitus sügavate südamehaavade tervenemine. Teenistuse käigus vabanes südamekeskus ka musta maagia manipulatsioonidest (täiskombod), mille läbi oli toimunud osalejate energia täielik ülevõtmine. Nimetatud täiskombod olid tehtud osalejate eelmiste elude baasmustrite peale (3., 6., 8. astroloogiliste majade teemad).

  15.augusti Täiskuuteenistus oli ajakohaselt intensiivse toimega. Võis esineda unetust. Teenistuse toime jätkub. Selle käigus võivad tulla esile valulised sündmused lapsepõlvest või teistest eluperioodidest. Seda selleks, et lõplikult kaotada nende valuline tähendus ja muutuda edasiviivaks vabaks energiaks.
  Täiskuuteenistuse toime toetab koormavatest suhetest, harjumustest, klammerdumistest vabanemist ja annab võimalusi kohaneda oma olemuslike vajaduste ja võimalustega.
  Täiskuteenistus virgutas ja käivitas tervenemise ka keha erinevates organites nagu süda, kopsud, magu, munasarjad, seljaaju. Mõnel puhul on kahjud nii sügavad, et vajab täielikuks tervenemiseks täiendavat süvaravi.
  Teenistused mõjuvad virgutavalt ka koduloomadele läbi omanike. Kui on lemmikutel on täheldada seletamatut energiakadu, saab neid tervendada teenistuste käigus kui eraldi kehastusi.
  Teenistuse toime puhastab kohti (kodud, talud, töökohad, asutused, firmad) kui nii on nimetatud enne teenistust.

  Järgmine, Vanakuuteenistus toimub 23.augusti õhtul. Vanakuuteenistus kahanva kuu energias toimib puhastavalt, seda just erinevate vaimolendite, surnud hingede ja entiteetide eemaldamiseks, ühtlasi ka seletamatute maaväliste kontaktide katkestamiseks.

  Vanakuuteenistuse tervenduse saab "tellida" ka lähedastele (sala)kingitusena.

Lisa kommentaar

Email again: