Suve lõpu Täiskuuteenistus

K 06.09.2017 10:03
Eelmine, Noorkuuteenistus mõjus vahetult siseorganitele ja seedekulglale, need said energeetiliselt virgutatud. Selle tulemusena tekkis kõhuhädasid, mis olid puhastumise tunnuseks. Need, kes sapikividega hädas, jätkasid või alustasid rõikamahla kuuri.

Teenistuse tulemusena käivitunud puhastumine viitab sellele, et need iidsed, teiste elude piirangud saavad lõplikult lahendatud, mis on üles tulnud viimase poole aasta jooksul, kui Saturn liikus tagurpidi, retrogaadis.  Saturn väljus retrogaadist 25.augustil.
Sest lõplik tervenemine ja taastumine toimub siis, kui kõik tasandid on korrastatud, nii peentasandid kui füüsiline tasand. Nad on üksteisega vahetult seotud, mõjutavad üksteist.
Igapäevast elu ja õnne piiravate asjade lahendamine algab kõrgematelt tasanditelt ja siis lõpuni tihedamate tasanditeni välja.  

Päike on olnud juba mõnda aega Vähi tähtkujus. Nüüd, kooskõlas Saturni liikumisega, mõjub Päike Vähis jõuliselt ja vabastavalt, aitab kaasa tervenemisele ja lahendustele nii tervise kui teenistuse arendamisel. Eelolevatel nädalalatel on oodata selgelt tajutavaid ümberhäälestumisi, uusi algusi ja koolitusi.
Need, kes suhtlevad loomariigiga, saavad neil aegadel sealt selgeid märke ja toetust.

Samas jätkub komeet Chironi retrogaad kuni 25.detsembrini. Sellega kaasneb seni tervendamata haavade esiletulemine - südamevalu, kurbus, jätkuvalt lahendamata kurnavad suhted, võimetus ennast hinnata, endasse uskuda, ennast väärtustada ja armastada, millega kaasneb omakorda armastuse ja külluse puudus elus. Chiron töötab jätkuvalt selles suunas, et kisub nende teemadega seotud haavad uuesi lahti. Kuuteenistuste ajal saavad nende haavade sügavad algpõhjused vabastatud, haavad tervendatud.
~

Täiskuuteenistusel©6.09 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

Lisalugemist:

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil! Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega. Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi. Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile. Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis. Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.htm


**** Sinu Südamerahu konto:

Eelmine
Noorkuu augustis
Järgmine
Suve lõpu Vanakuu

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  7. september 2017
  Suve lõpu Täiskuuteenistus algas 6.09 varahommikul ja kestab veel edasi.
  Lisainfo tulemas.
 • MAGISSALT  •  10. september 2017
  Suve lõpu Täiskuuteenistus käivitus teisipäeval varahommikul ja kestis vahelduva intensiivsusega​ ​neljapäeva kl 20-ni .​

  Teenistuse järelmõjud toimisid laupäeva õhtuni.

  T​äiskuuteenistuse ajal toimunud asjad tulenesid osalejate taotustest ja vajadustest, kuid ootamatuid pöördeid t​uli Saturni retrograadi lõpu (25.08) järellainetuse tõttu ja Chironi, haavatud tervendaja nimelise komeedi retrograadi (kestab jõuludeni 2017) toimel. Saturni pool aastat kestnud retrogaad tõi kaasa sügavate iidsete blokeeringute esilekerkimist, mis võis nüüd viimastel nädalatel avalduda ootamatute sündmuste, seisundite ja olukordadena. Neid olukordi võimendas omakorda Chiron, kes tõi esile lõplikult tervendamata südame- ja hingehaavad. See avaldus ootamatute meelolumuutustena, taas esilekerkinud depressiivsete nähtustena ja masendusena.

  Vaimne olukord on praegu keeruline. Teenistuse käigus toimus nimetatud esilekerkinud takistuste algpõhjuste eemaldamine südamehaavade tervendamine ja hingeosade tagasitoomine vastavalt iga osaleja valmisolekule ja eeltööle viimase poole aasta jooksul. Sõltuvalt sellest oli teenistuse toime mõnedele osalejatele ootamatult vabastava toimega, tulid lahendused ja uued võimalused,tuli juurde elujõudu, selgust ja rõõmu. Teiselt poolt aga, kui probleemide algpõhjused on vaga sügavad, ja seni lahendustest puutumata, võis teenistuse toime tekitada kohati eriti rasket masendust, iiveldust, peavalu, tasakaaluhäireid, lootusetust ja segadust. Teenistuse toime võimendas kriisi, läbi mille toimub tervenemine alati.

  Vanakuuteenistuse ajal (13.09) jätkub jõudsalt esilekerkinud takistuste eemaldamine ja terve energiasüsteemi taastamine, sh südamehaavade tervendamine ja hingeosade tagasitoomine.

Lisa kommentaar

Email again: