Sügise esimene Noorkuu

Toimub 2020 sügisportaalide läbimine. Seekord toimub see läbi Südamekeskuse. Sügisportaali läbimine Südame kõikidel tasanditel  valmistab ette uute alguste eostamiseks, järgmise aasta heaolu kaardistamiseks ja loomiseks. Sügisel pannakse vili mulda. Mida külvad, seda lõikad.
Sügisel korrastatud energiaväli koos südamest tunnetatud eesmärkidega tagab tervise ja edu järgmisel aastal.
Septembri algusnädalate jooksul toimusid jõuliste planeetide (osaliselt retrogaadsed) joondumised. Need joondumised kestavad nädalaid ja kuid, päädudes poole aasta  pärast uutesse joondumistesse. Oluline on see, et Marsiga koos on Jäära tähtkujus Haavatud Tervendaja planeet Chiron. Chironi energia, vanade seni tervendamata haavade esiletoojana ja tervendajana, on taas  abiks eelseisvate kuude läbimisel.  

Universumil on kavatsus eelolevate kuude jooksul eemaldada kõik meie piirangud Südameruumi avanemisel.
Kas ka Sinul on kavatsus veelgi enam tunnetada oma Südame kõiki tasandeid?
 

Eelmine teenistus
Hõbeniidi taastamine - südame kõikide tasandite vabastamine ja ühendamine - sai vaikse alguse 10. septembri Vanakuuteenistuse ajal. Hõbeniidi taastamise takistusteks osutus osalejatel tookord süü ja häbitundest tekkinud pinged nii keha kui peentasanditel. Need pinged  olid päädunud  igapäevasesse "sundkäitumisse" - valede/kurnavate valikute tegemisse ja see pinge avaldus ka keha energiakanalites, väsitades ka organeid ning tekitades madalaid viha- ja ägeduse emotsioone  nii päevastes olukordades kui erinevate situatsioonide "seedimisel". Need olukorrad, kuna nad olid püsivad, "sõid" elujõudu ning tekitasid organite haigusi. Ja takistasid selget tunnetust.

17.septembril kl 14 oli Kuu loomise hetk. Sel ajal algas Kuuloometeenistus, mis kestab kuni sügise alguseni 22.septembril kl 16.31, toetades turvaliselt sügisportaalidest läbimist praeguste suurte muutuste ajal.

Kuuloometeenistuse kolme esimese päeva jooksul toimusid osalejate energiaväljas järgmised muutused:
süütunde pinge vabanemine peentasanditelt;
vihatunde vabanemine maksa- ja sapipõie meridiaanidest;
sügava psüühilise vastuolu pingete vabanemine peentasanditelt;
massiivse psüühilise pinge vabanemine neerude- ja kusepõie meridiaanidest;
endokriinsüsteem sai virgutust.

Kuuloometeenistuse mõjul praeguse hetkega (laupäev, 19.09) on leevenenud viha ja ägeduse emotsioonid igapäevaolukordades. Peagi on võimalik edasi liikuda senilahendamata olukordadest ja seisunditest. Virgumas on seedeelundkond, leevenemas tinnitus (kui on) ja väikevaagna organid saavad leevendust. Osalejatel on toimunud vabastamisi ja tasakaalustamisi läbi olemuse tasandite, mis tõstavad elujõudu, toovad rõõmu, avavad südame armastuseks.

Kuuloometeenistus mõjutab järgnevate päevade jooksul kuni sügise alguseni (22.09 kl 16.31) osalejaid  järgmistes olemuslikes aspektides:
massiivse psüühilise vastuolu pingete leevenemine südame- ja peensoole meridiaanides;
süütunde pingete leevenemine peentasanditel;
teiste inimeste poolt suunatud kahjustavate mõtete  (mis võivad mõnikord tunnetatud olla "needusena") energiablokeeringute eemaldamine peentasanditelt.

Enneolematute muutustega sügise alguseks väheneb murelikkus, hingepiin, vaevatus, taastub enesekontroll, vähenevad seniseletamatud pinged ja tekib selgus valikutes. Südamehääle järgi tehtud valikud on ainuõiged valikud, ja piirangud selle kuulamiseks leevenevad iga päevaga.

Järgmine teenistus

Sügisportaali kuuloomise habras energia muutub kasvava Noorkuu jõulisemaks energiaks neljapäeva varahommikul,  24.09 04:55.
Toimub Noorkuuteenistus vastavalt osalejate kavatsustele, vajadustele ja valmisolekule.   
Noorkuuteenistuse ajal jätkub osalejate Hõbeniidi - südame kõikide tasandite ühenduse - taastamine. 

Kõikide teenistuste ajal toimub üldine vabastamine ja tasakaalustamine, mis tõstab igapäevast elujõudu, virgutab organismi  ja juhib lõõgastavate lahendusteni nii igapäevaelu olukordades kui  eelolevateks aegadeks ning avab südametunnetuse.

Teenistused toimivad vabastavalt ka (sala)kingitusena lähedastele, kui need enne teenistust vormistada.

Teenistustes osalemise soovist saab märku anda Südamerahu kontol vastavalt:
üks teenistus - 12
neli teenistust - 42
kolm kuud ehk 12 teenistust - 120.
Kolme kuu teenistustega kaasneb tasuta erakohtumine/konsultatsioon (ca 40-60 min) nädala jooksul peale viimast (12-ndat) teenistust.

Kirevat,  rõõmsat ja viljakat sügist Südameteekonnal!

© 2020 Magissa
Eelmine
Sügispööripäeva Kuu loomine
Järgmine
Täiskuu südaööl

Kommentaarid

 • Magissa  •  24. september 2020
  Noorkuuteenistus algas hetkel, kui Kuu liikus II veerandisse ja kestis 2 tundi.

  Vastavalt osalejate vajadustele, kavatsustele ja valmisolekule toimusid teenistuse ajal järgmised protsessid:
  endokriinsüsteemi virgutamine, suunatud käbinäärmele;
  massiivse psüühilise vastuolu pingete leevendamine füüsilisel (keha) tasandil;
  tasakaalukeskuse (asub päikesepõimiku ja naba vahel) virgutamine;
  vaheaju virgutamine;
  seestunud energia vabastamine keharakkudest;
  selle tulemusena sai taas vabastada nõukaaegseid üldkurnavaid energiamanipulatsioone peentasanditelt (järgmine kiht);
  tervenesid teiste elude baasmustrid kuni algallika kahjudeni.

  Noorkuuteenistus oli lühike, kuid väga intensiivne seanss. Sügisportaalide läbimine on olnud pingeline, takistuseks põhiliselt psüühilised vastuolud, st kurnavad sisseharjunud mõtte- ja käitumismustris, mis pärsivad kogu energiasüsteemi toimimist, ja mõjutavad meridiaane, organeid ja kogu immuunsüsteemi.
  Kuna Noorkuuteenistus järgis eelmiste teenistuste dünaamikat, toimus seekord omamoodi ümberhäälestumine. Teenistuse vabastav mõju jõudis teiste elude tervendamiseni kuni algallika kahjudeni välja. Kuid selle tulemusena avaldusid ka keha tasandil need piirkonnad, mis ülalkirjeldatud pingete tõttu kõige nõrgemad/ülepinges.
  Kui on tunda pingeid kehas, organites, on soovitav osaleda reedeses süvaravi seansis kl 22-23. Süvaravi seansi käivitab panus 30 Südamerahu kontole.
  On võimalik siseneda ka nelja teenistuse+nelja süvaravi tsüklisse panusega 150.

  Pühapäeval, 27.septembril on minu toas Jakobsoni 14 võimalik mõõta oma üldseisundit ja tasakaalu, energiakanalite seisundit, tšakrate olukorda ja organite seisundit. Mõõtmise tulemused koos seletuste ja soovitustega on mahukad - 25 lehte. Need saab meili teel inglise või vene keeles, soovi korral on võimalik ka eesti keeles. Tõlge maksab 15 eurot.
  Analüüs teistatakse aparaadiga BioWell ja selle viib läbi Vaike. Vaike on tervisetalu perenaine, kellel on ühtlasi kaasas (ja oskab soovitada) valik tervendavaid õlisid. Tervisetooted on tehtud tema enda poolt väekohas kasvanaud taimedest (kukesaba, elupuu, lavendel, meliss jt) ja roosidest - lisaks roosiõlile roosimoos, - vein, - vesi ja muud kasulikku.

  Mõõtmine aparaadiga BioWell võtab aega ca 3 min ja tasu on 20 eurot.

  Julgen soovitada, sest olen mõõtmise ise läbi teinud ja see on täiesti adekvaatne. Praegusel sügisportaalide ajal on hea omada ülevaadet oma seisundist. Selleks, et ise osata tähelepanu suunata nõrkadele kohtadele, ka pendliga tervendamiseks neil, kes Pendliringi läbi teinud.

  Järgmine, Täiskuuteenistus toimub öösel vastu 02.10.2020 ja algab kl 00:05.
  Täiskuu ajal toimub nii, et teenistuse ajal vabanevad taas psüühiliste vastuolude pinged, vabaneb ja virgub vaagnapiirkonna energia, ja eemalduvad kurnavad vaimolendid energiasüsteemist.

  Kõikide teenistuste ajal toimub pidev energiasüsteemi tasakaalustamine ja joondamine, mille tulemusena tõuseb eluvibratsioon ja selgineb tunnetus.

  Olgem teadlikud ja olgem terved!

  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: