Kahaneva Kuu teenistus

Vanakuuteenistuse ajal toimub kahjustava suhtekarma korrastamine vastavalt olemuslikele vajadustele. 
Ole valmis 08. aprillil kl 10:17.
Kui su suhtekarma on tugev ja terve (st suhtemaastik, mis avaldub energiaväljas ja alateadvuses, on elujõuline ja kandev) ja sa oled elanud pidevas joondumises uue aja võimalustega, on oodata jõulist arengut peale möödunud nädalavahetuse Saturni/Marsi Täiskuu konjuktsiooni. Kuid kui su suhtekarma on kahjustav (alateadvus ja energiaväli korrastamata) ja sul pole olnud huvi oma tegelike vajaduste suhtes - oled vaid kasu taga ajanud - ; oled olnud ebaaus/kahjustav enda ja teiste suhtes, on lähiajal oodata ebaõnne, taandarengut, või midagi veelgi tõsisemat.

Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja: taevased joondumised, vaimsed seadused ja osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

Sul on võimalik teha isiklik raviplaan:

 1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

 2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

 3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)

 4. variant: erakohtumine panusega 150€

 5. variant: süvatervendav rännak 300 (Egiptus, Küpros, La Gomera, Austraalia)

 6. variant: süvatervendav raviseanss 30 *

 7. variant: individuaalne kaugseanss 75

 8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav raviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Selle toime mõjutab haigete rakude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine.
Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Kaugraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid.
Kaugraviseanss teostub vastavalt vajadustele mõnel õhtul nädalas kl 22-23.
Kaugraviseansiks registreerumine ja ettevalmistamine toimub telefoni teel kokkulepitud kellaajal.
Registreerumise käigus häälestatakse ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist.
Kaugraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.
Kaugraviseansi mõju on tunda 2-3 päeva, vaja olla ettevaatlik.
Registreerumise eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel.

Küsimused saab esitada meil teel
magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

Eelmine, Ülestõusmisaegne Täiskuuteenistus toimus laupäeval 31.03 algusega 16.00 ja kestis poolteist tundi.

Teenistus algas kõikide osalejate vabastamisega erinevatest psüühilistest rünnakutest ja jätkus enneolematus rütmis. Nimelt toimus selle teenistuse ajal osalejate vabastamine mitmetest erinevatest keerulistest enneolematutest manipulatsioonidest. See sai teoks seetõttu, et osalejad olid oma energia taastamisel kogenud ja aja jooksul ette valmistatud selleks võimsaks teenistuseks*.
Täiskuuteenistus oli sügavalt vabastava toimega.

* "Vaikse Laupäeva Täiskuuaeg oli tulvil kosmilist põnevust. See Ülestõusmisaegse kevadiste portaalide armuline heldus annab peagi tunda mitmel erineval viisil meie eludes. See põnev aeg toob kaasa kõigile midagi - kas boonuseid või trahve - vastavalt igaühe minevikuvalikutele ja -praktikale ning tuleviku vajadustele, ja seda eriti nendes eluvaldkondades, mis põhinevad suhetel.

Täiskuu aeg on alati kulminatsiooni aeg. Kuid seekord avaldusid eepilised kokkulangevused kevadpühade ja taevaliku dünaamika ajastuses. Nimelt jõudis siis kulminatisooni Kuu Kaalu maja tsükkel, mis algas 19.oktoobril 2017. Meenutagem kõike, mis on toimunud meie suhetes sellest ajast alates. Kõik tõed ja valed... Kõiki tülisid, õnnestumisi, edu ja läbikukkumisi. Mõistkem, et need aprilli esimeseks nädalavahetuseks kulmineerunud kogemused on kujunenud nende viimaste kuude jooksul alates 19. oktoobrist ja on otseselt seotud meie vaimsete suhete (st eelmiste elude suhte ummikute mõju ja lahendamine selles elus) toimimisega.

Saturni ja Marsi konjuktsioonid tõid palju halba vanadel aegadel. Inimesed kartsid neid aspekte kui võimalikke konfliktide, kaose ja surmade aegu. Kui oli 31. märtsi Kaalide Täiskuu kulminatsiooni aeg, algab ka nende kahe planeedi intensiivne koostoime. Piltlikult seletades: Saturn on kui mägi ja Mars kiire auruvedur, mis suundub selle mäemassiivi poole. Ja millised võivad olla tulemused? Tulemuseks võib olla nii saatuslik kokkupõrge kui ka ... auruveduri sisenemine turvalisse mägitunnelisse.
Kuidas seda tõlgendada.
Auruvedur on kui praeguseks hetkeks kujunenud, eelmiste elude jooksul loodud suhtemaastik (suhtekarma) + igapäevane järjekindel joondumine uue ajastu muutustega (kohanemine kosmiliste muutustega). Kui su suhtekarma on tugev ja terve (st suhtemaastik, mis avaldub energiaväljas ja alateadvuses, on elujõuline ja kandev) ja sa oled elanud pidevas joondumises uue aja võimalustega, on oodata jõulist arengut praeguse hetke Saturni ja Marsi oleku tingimustes. Kuid kui su suhtekarma on kahjustav (alateadvus ja energiaväli vabastamata/taastamata) ja sul pole olnud huvi oma tegelike vajaduste suhtes, oled olnud ebaaus/kahjustav enda ja teiste suhtes, on lähiajal oodata ebaõnne, taandarengut, või midagi veelgi tõsisemat. Seega Saturni ja Marsi konjuktsioon  Ülestõusmispühade ajal oli kui vaimne filter. Nagu seda kõik võimsad konjuktsoonid on. See mõjutab ka lähenemisviise ja tõlgendusi.

Samas sisenes Veenus Sõnni tähtkujusse mõned tunnid enne Täiskuud. Täiskuu tipp oli laupäeval 31.03 kl 15.37. Sõnni majas on rikkus ja jõukus. Veenus aga määrab õnne, kingitusi, suhteid, ja Täiskuuga sünkroonis liikumise ilu oli tal hästi ajastatud just nüüd kevadpühade ajal. Täiskuu ajad tõstavad esile ja toovad igati tunnustust neile, kes elanud sünkroonset elu. See Veenuse puudutus määras nii mõnedki lähituleviku õnne- ja küllusehetked, eriti kui on algamas armastusest kantud suhted. Ajal, mil Veenus toimib Jäära majas, on tal imeline mõju suhete arengule, nii et kui sul on selles vallas midagi ära teha, tea, et Veenus oma armastavalt toetava energiaga on su kõrval. Mõnedki armastusest kantud ettepanekud ja kihlasõrmused liiguvad just sel ajal, kui taevalaotusel Veenus kulgeb läbi Sõnni maja.

Sel märtsilõpu Täiskuu päeval oli veel midagi toimumas: Paikese ja Merkuuri 11° konjuktsioon Jääras. Reeglina on see kaasa toonud valgustumist - teadvuse avardumist. Ettemääratusega õnnistatud mõtted, märgid ja suhted avaldusid 31.03/1.04 päevade ajal. Igasuguste traagiliste sündmuste ja draamade võidukas finaal on käegakatsutav. Toimub ka eelmiste elude ajal kujundatud suhete ümberhindamine uutesse headesse väärtustesse ja perspektiividesse. Elutargad teod saavad samuti müstilist juhendust neil päevil.

Jumalik Vesta siseneb Kaljukitse majja pühapäeva õhtul. See määrab paljugi perekondade ja koduste teemade valdkonnas. Olgem teadlikud, et tänu Vestale loob see nädalavahetus uued imelised võimalused meie kodudes, perekondades, peredes ja elukeskkonnas.

Kollektiivsete mehelike suhete pinnal tuli ilmsiks teatud ebaõigluse teema päev enne Kaalude täiskuud, reedel 30.märtsil. Sel päeval sisenes Eros - romantilise armastuse meesjumal - tagurpidi ja 29° Amburi majja. Eros valitseb meesarmukeste, poisssõprade ja abikaasade maailma.
Eros toob esile soolise ebaõigluse teema, mis võis kujuneda murranguliseks, eriti, kui algatajateks on mehed. See on aeg uutmoodi pühendumiseks.
Kokkuvõtteks: see võimas ülestõusmisaegne nädalavahetus, kus Täiskuu kulmineerus Kaaludes, avab enneolematud uued võimalused ja perspektiivid suhete tasandil."
Autor esoteeriline astroloog Salvador Russo as "Sal"
/vaba tõlge Magissalt/
Loe pikemalt siin: https://www.starseedastrology.com/…/full-moon-libra-march-3…

Nagu ikka ootan ma tagasisidet neile, kes valmistumas süvatervendavaks rännakuks Egiptusesse ja ühtlasi teatan, et neil on võimalik osa saada teisipäeva õhtusest raviseansist. Raviseanss toimub kl 22-23 ja on suunatud kõige nõrgema organi tervendamaisele. Selles osalemiseks palun teatada mulle sellest soovist ja vajadusest selleks, et ette valmistada raviseansist osasaamiseks.
Märgin ka, et raviseansist võivad osa saada kõik, kes selleks soovi avaldavad. Tingimused teatan siis, kui minuni on jõudnud soov osaleda kas meili teel või siit kodulehelt.

Olgem rõõmsad!

Eelmine
Kasvava Kevade Täiskuu 31.03 kl 15:37 
Järgmine
Kuu loomine Jäära majas E 16.04.2018 04:57

Kommentaarid

 • Magissa  •  15. aprill 2018
  Kahaneva Kuu teenistus toimus 20 min enne ja 20 min peale seda hetke, kui Kuu kulges I veerandist II veerandisse pühapäeval kl 10.17.

  Selle 40 min jooksul toimus kogu olemusliku süsteemi intensiivne tasakaalustamine ja fikseerimine sellesse vormi, mis oli kujunenud alates 19.oktoobrist. Kahaneva Kuu teenistuse ajal toimus ka vihamassiivi suatamine alateadvusest.

  19.oktoobril sisenes Kuu Kaalude majja. Kulminatsioon oli eelmisel nädalavahetusel. Vahepealse aja jooksul tulid esile kõik pinged, mis mõjutasid ja avaldusid suhtetasandil. Selle aja jooksul toimus nende pingete vabastamine nii teenistus´te käigus kui muul moel.

  Nüüd, Kuu loomise tundidel algab uus etapp. Kuu loomine on esmaspäeva.16.04 varahommikul kl 4.57.

  Esmaspäeva õhtul kl 22 toimub organite kaugraviseanss. Osalemise soovist teata siin: http://magissa.ee/registreerumine

Lisa kommentaar

Email again: