Noorkuu - Pluto aktiveerib inimteadvuse pimedaimad sopid

Noorkuu ajal (L 04.02.2017 06:19) toimub Noorkuuteenistus.
Taust:  Pluto liigub veebruari alguses Kaljukitse tähtkujusse. See aktiveerib inimteadvuse pimedaimad sopid. Lisaks Mars liigub Jääras neil päevil.
Agressiivsus, terrorism, enesehävitamine on veebruari esimese nädala kuumad teemad. 
Olge valvsad tegelema nende sügavate tasanditega, kui need ühel või teisel moel teie igapäevaelus avalduvad.

Kuutempli teenistused  toimivad osalejatele vabastaval ja taastaval viisil kõiki tasandeid läbivalt rakutasandini ja geneetilise koodi tervendamiseni välja.

Taastumise ja tervenemise aluseks on iga osaleja algne olemusenergia, see muster (biohologramm), mis on iseloomulik tema tervele tegelikule vaimsele ja energeetilisele olemusele.

Energeetiline ja vaimne tervenemine teenistuste tulemusena toimub vaba energia toime tulemusena, mis tekib blokeeringute vabastamisel ja laekub kättesaadavaks seniste piirangute vabastamise tulemusena.

Igapäevaelu ja -areng 2017 esimesel kuul on mõjutatud järgmistest taevalikest joondumistest: 

1. Musta Kuu*** mõju alates 1.10.16; 

2. Kuu pooleaastane tsükkel Vähis alates 2016 juulist, mille kulminatsioon oli 12.01.17 kõigile tuntava täiskuu ajal; 

3. kõikide planeetide - Merkuurist Plutoni- prograad juni 4.02.17, nende toetav edasiliikumine ja jõuliselt jõustav mõju.

4. Pluto liikumine Kaljukitse tähtkujusse jaanuari viimastel päevadel - aktiveeruvad inimkonna sünged tahud.

Kosmiliste joonsumiste jõuliselt jõustav mõju hakkab muutuma dramaatiliseks alates 4.-6.02, kui tekib Jupiteri retrogaad Kaaludes. Jupiteri retrogaad Kaaludes kestab 8. juunini. See aeg paneb proovile kõikide tasandite suhted, tuues selgelt esile valedele ülesehitatud suhted, samuti savijalagadel püsinud ärisuhted. Kõik laguneb lihtsamal või keerulisemal moel, sõltuvalt  osapoolte võimest vabaneda, puhastuda, lahti lasta, valmis olla uuteks võimalusteks.

Uute võimaluste portaal avaneb 10.10 ja kestab ligi 13 kuud - 7.novembrini 2018. Seda perioodi võib nimetada jõulise heaolu- ja taastekke perioodiks ning edu võti on vabanemine kurnavatest kohatutest seisunditest ja suhetest, mida toetab nii eelolev Jupiteri retrogaad Kaaludes (veebruar-juuni 2017), kui Must Kuu ja jaanuari prograad.

Seda, kui edukalt te korraldate oma senilahendamata asju praegu, on tunda Saturni, sodiaagi meisterõpetaja, retrogaadi ajal.
Taevalik Saturn korraldab meeldejäävaid õppetunde neile, kes lohakad, viivitavad, otsivad olemuslike asjade lahendamisel ettekäändeid ja vabandusi.
See toimub ajavahemikul 5. aprillist kuni 25. augustini.

Kuuteenistused aitavad kohaneda intensiivsete galaktiliste joondumistega, mille käigus tulevad esile senilahendamata asjad.

Praegu on meil, inimkonnal, abiks kogu taevalike vägede toetus, ja Musta Kuu vägi kuni kevadise pööripäevani. Jupiteri retrogaad Kaaludes alates 4.-6. veebruarist aitab vabaneda koormavatest suhtesõltuvustest.


Osale teenistutel ja jälgi iganädalasi vabastavaid muutusi oma elus.
Eelmine
Kuu loomine - abi suhte- ja äriplaanide eostamisel
Järgmine
Täiskuu

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  5. veebruar 2017
  Tähtede intensiivse joondumise tõttu teostus Noorkuuteenistus 28 tundi peale seda, kui Kuu kulges IV veerandisse.

  Pluto ja Jupiter määrasid veebruari esimeste päevade energiaid planeedil. Alateadvuse sügavatest kihtidest kerkis ülese seni peidus olnud karisid, mis määrasid suhete iseloomu kõikide tasanditel, aspektides. Reede ja laupäeva asjaajamised tundusid seetõttu uduselt nihkes ja/või ärritavad.

  Noorkuuteenistus käivitus pühapäeva keskpäeval ja kestis poolteist tundi. Selleks ajaks oli Pluto ja Jupiteri retrogaadi mõju toiminud vabastavalt, muutes sügavad piirangud kättesaadvateks võimalusteks seniste suhete TAJUMISEL, nende lõpetamiseks, muutmiseks ja uute alustamiseks.

  Kuutempli teenistuse energeetilised korrektuurid toimusid seekord geneetilise koodi muutmise tasanditel. See viitab asjaolule, et osalejate suhted ja suhtumine suhetesse on muutumas pöördumatult. Pole vaja olla enam suh(e)te orjad. See loob suhetesse vabaduse.

  Noorkuuteenistuse virgutav mõju kestab kolmapeval kl 20-ni. Selleks ajaks on tekkinud selgus, milliseid sihte suhete klaarimisel seada. Jälgige märke.

  Kõik algab suhtumisest iseendasse, oma tunnetatud vajadustesse, tunnetesse. Jälgi milliseid tundeid toob Sulle kolmapäeva õhtu.

  Jupiter on abimees suhete klaarimisel kuni 8.augustini.

Lisa kommentaar

Email again: