PENDLIRINGID

-
Pendliring on interaktiivne koosviibimine väikeses ringis, mille käigus lisaks tervenemisele omandatakse ja täiendatakse pendli kasutamise oskusi nii teoreetiliselt kui praktiliselt. Eelteadmised pole vajalikud.
Pendliring on interaktiivne koosviibimine väikeses ringis, mille käigus lisaks tervenemisele omandatakse ja täiendatakse pendli kasutamise oskusi nii teoreetiliselt kui praktiliselt. Eelteadmised pole vajalikud.

Pendliringi käigus
1. osalejad omandavad/täiendavad pendli kasutamise oskusi nii teoreetiliselt kui praktiliselt;
2. osalejad saavad teada, mis on haiguste ja kurnavate olukordade algpõhjuseks, sh kas on kunagi tellitud kaetised, needused; või on "organite" poolt teostatud kahjustavad programmid, või totalitaarse riigi süsteemide poolt teostatud; või sünnieelsed kahjud;
3. osalejad saavad teadmised ja kogemused, kuidas neid haiguste kurnavaid algpõhjusi eemaldada;
4. omandatud teadmisi ja oskusi saab kasutada lähedaste tervendamiseks ja abistamiseks;
5. toimub osalejate tervendamine ja taastamine;
6. osalejad saavad vajalikud pendlikaardid.

Osaleda võivad kõik, kes on huvitatud ja vajavad seda. Eelteadmised pole vajalikud. Oluline on häälestus ja valmisolek muutuseks.
Osaluse tagab registreerumine magissameedia@gmail.com.
Pendliringid toimuvad erinevates kohtades üle Eesti: vaata siit http://magissa.ee/magissa
Järgmiste Pendliringide ajad leiab siit kodulehelt. 

Pendliringid viib läbi Magissa, tervendav meedium, tervendaja.

Magissa on sünnipäraste eeldustega tervendaja. Magissa on läbinud massaažikooli, peale mida praktiseeris erinevaid massaažiliike. Edasi omandas energiatöö kogemusi nii maailma erinevate põlisrahvaste juures (Jaapan, Peruu, Lõuna- ja Põhja Ameerika, Aafrika põlisrahvad) kui tänapäeva litsenseeritud energiatöö kanaldajate juures, mis päädus EMF Tasakaalustava Tehnika õpetajana. Nendest kogemustest kasvas välja tema oma ainulaadne tervendamsstiil, mis on kogum sünnipärasest tundlikkusest, võimetest kui ka omandatud teadmistest ning kogemustest.
Enne massaažikooli läbimist lõpetas Magissa TTÜ infotöötluse eriala ning täiendas haridust TÜ sotsiaalteaduskonna meedia ja kommunikatsooni magistriõppes.

Magissal on oma telesaade "Maagline Magissa" Entusiast TV-s neljapäeviti kl 21.30.

Saagem tuttavaks :)

Lisa kommentaar

Email again: