Noorkuu - aeg viimistleda tunnetust

Noorkuuteenistusel © E 15.02.2016 09:46 -   jätkame uue info ja energia abil tunnetuse viimistlemist läbi tervisetasandite korrastamise. 
Teenistuse ajal toimub energeetika ja kõrgemate tervisetasandite korrastamine sellisel moel, et osalejatele saab kättesaadavaks vajalik info valikute tegemisel nii tervise kui igapäevaolukordade lahendamiseks. 
Selleks saab kastutada ka pendlit sellisel moel:

Kõigepealt tehke selgeks, mis on pendli "ei" - jälgige pendli liikumist; ja siis "ja". Jätke meelde, kuidas pendel liigub "ei" ja "ja" puhul.

Keskenduge teemale, mida tahate lahendada. Kui pendel ringikujuliselt keerleb, siis on tulemas info ja energiat. See info ja energia pole seni kättesaadav olnud, nüüd tuleb ta taotlusele vastuseks teile selleks, et lahendada oma igapäevaelu, seisundite, tervise, suhte, töö jm probleeme.

Kui pendli liikumine on vaibunud, sulgege silmad ja keskenduge hetkeks sellele, mis toimub teie kehas, mis teadvuses.

Kui tunnete, et on õige aeg edasi minna, siis esitage küsimused:
Kas mul on vaja midagi teada? ja
Kas mul on vaja midagi teha?

Juhul, kui vastused on pendlil "ja", siis täpsustage küsimustega, mida teada, mida teha...

Õiged küsimused toovad edu.*

On vaja mitte ainult kannatlikkust ja visa tööd, vaid ka leidlikkust ja loovust ning julgust piire ületada, et energia vaba liikumiseni jõudmine tooks tervise, edu ja külluse.
* Pendli pühitsuse saab teenistusel osaledes.

~
Eelmine
Kuuloometeenistus©08.02
Järgmine
Täiskuuteenistus©

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  19. veebruar 2016
  Noorkuuteenistus©15.02 algas kuufaasi vahetumise hetkel ja kestis aktiivselt 3 tundi. Kuid uue info ja energia läbi tunnetuse viimistlemine, ja tervisetasandite korrastamine kestis tasases rütmis neli päeva.

  Teenistuse teostus kujunes vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule. See tähendas valmisolekut oma elus vastu võtma uusi võimalusi igal tasandil: füüsilise, meele ja vaimu tasandil.

  Oluline on tunnetada olemuslikke vajadusi ja seada selgeid taotlusi selle kohta, mida soovite oma ellu. Ja siis, pidades silmas oma selgeid eesmärke (ja unistusi), keskenduda korra kurnavatele olukordadele (suhetele, tervisele) lahendada ja tervendada need samm sammult. .

  On oluline teada, et mida selgem on taotlus, seda tõhusam on teenistuse toime.

  On oluline ka teada, et taotlus on selge teadmine sellest, mida sa vajad. Ja ka teadmine, et see on sul juba olemas, kuid kuigi mõned asjad on vaja enne ära lahendada, midagi on vaja veel teada saada.

  Noorkuuteenistuse käigus oli osalejatel võimalik viimistleda oma pendlitunnetust selleks, et saada vajalikku infot ja ka energiat soovitud tulemuste saavutamiseks.

  On lihtne teha selgeks, mis on sinu pendli "ei" ja siis "ja", et see meelde jätta.
  Edasi, keskendudes teemale, mida tahate lahendada, hoidke pendel käes ja kui pendel ringikujuliselt keerleb, siis on tulemas info ja energiat.

  See info ja energia pole sulle seni kättesaadav olnud, nüüd tuleb ta vastuseks taotlustele selleks, et lahendada oma igapäevaelu, seisundite, tervise, suhte, töö jm probleeme.

  Kui pendli liikumine on vaibunud, sulgege silmad ja keskenduge hetkeks sellele, mis toimub teie kehas, mis teadvuses.

  Kui tunnete, et on õige aeg edasi minna, siis esitage küsimused:
  Kas mul on vaja midagi teada? ja
  Kas mul on vaja midagi teha?

  Juhul, kui vastused on pendlil "ja", siis täpsustage küsimustega, mida teada, mida teha...

  Õiged küsimused toovad edu.On vaja mitte ainult kannatlikkust ja visa tööd, vaid ka leidlikkust ja loovust ning julgust piire ületada, et energia eluvaba liikumiseni jõudmine tooks tervise, edu ja külluse.

  Milliseid üllatusi Sinu pendel Sulle on toonud?

  Järgmine, Täiskuuteenistus@22.02.kl 20:20 jätkab karmaliste seoste vabastamist teadvuse võrest. Sellega seoses selgineb enesetunnetus ja aktiveerub sisemise pendli vägi. Millega kaasneb tervenemine igal tasandil.

Lisa kommentaar

Email again: