Skorpioni päikesevarjutus 13.11: Paabel on langenud, nende liidrid muutuvad nõrgaks

Päikesevarjutusega 13. novembril 2012 on oodata on järgmisi Skorpioni päikesevarjutuse sünkroonsusi: üleloomulikud psüühilised aktiveerumised; surmad otseses ja ülekantud tähenduses; materiaalsete olukordade täielikud transformeerumised; suured võimu ülekanded; uurimised, mis põhjustavad šokki ja pahameeletormi; ressursside vajalikud ja soodsad konverteerimised; kurjuse, kuritegevuse ja salatsemise järeleandmatu paljastamine; korruptsiooni väljapuhastamine; meditsiinilised traumad ja ootamatu teadasaamine haigusest; pühad ja paradigmat lõpetavad paljastused; äkiline rikkuse omandamine; salaühingute suured lõhestumised; vabanemine segadustest; vaimse pühendumise süvenemine; läbimurded psühhoteraapias; vastutuse maksmapanek; avalikud häbistamised; tervise taastumine.

13. novembril 2012. aastal toimub täielik Päikesevarjutus Skorpioni majas, mis toob kaasa suure hargnemise ja muundumise kõigile asjadele Maa peal. Alates sellest sündmusest manifesteeruvad meie eludes hiilgavalt kõiksugustes ulatustes positiivsed, ilm sed ja võimsad elumuutused. Varjutus annab kosmilise süüte Saturnile, pannes selle transiidi Skorpionis leegitsema ja sellel on halvav mõju neile, kes on üritanud inimkonna ettemääratud evolutsiooni õõnestada. Algab vibratsiooniline jagunemine, mis eraldab madalama vibratsiooniga olendid nende kõrgematest osapooltest, kaasa arvatud ja eriti füüsilises mõttes. Uuestisünd on väga võimas teema. Oodake, et elud muutuvad selle Skorpioni Päikesevarjutusega väga palju sügavamaks!

Oodata on järgmisi Skorpioni päikesevarjutuse sünkroonsusi: üleloomulikud psüühilised aktiveerumised; surmad otseses ja ülekantud tähenduses; materiaalsete olukordade täielikud transformeerumised; suured võimu ülekanded; uurimised, mis põhjustavad šokki ja pahameeletormi; ressursside vajalikud ja soodsad konverteerimised; kurjuse, kuritegevuse ja salatsemise järeleandmatu paljastamine; korruptsiooni väljapuhastamine; meditsiinilised traumad ja ootamatu teadasaamine haigusest; pühad ja paradigmat lõpetavad paljastused; äkiline rikkuse omandamine; salaühingute suured lõhestumised; vabanemine segadustest; vaimse pühendumise süvenemine; läbimurded psühhoteraapias; vastutuse maksmapanek; avalikud häbistamised; tervise taastumine.

Üldjuhul sünkroniseeruvad kõik varjutused jumalikult seatud kogemusega; kõige võimsam nendest on täielik päikesevarjutus. Kui toimub varjutus, lainetavad saatuse vood läbi meie elude. Seda on oluline teada, sest elus on aegu, mil Jumal näitab oma kätt. Nende aegade hulka kuuluvad ka varjutused. See, millisena me varjutust kogeme, peegeldab alati inimese Valguse Koefitsienti, mis koosneb inimese mentaalsetest, vaimsetest ja füüsilistest vibratsioonidest. Varjutused on selleks, et teeksime oma elus kvanthüppe ja läbi ajaloo on neid kuulutatud, kui radikaalsete muutuste endeid - ja seda õigusega! Vaadates oma horoskoopi, mis on tegelikult püha dokument, võib väga kergesti kindlaks määrata, kus on varjutusel meie elule suurim mõju. Need mõjud ei pruugi olla salajased.

Sõna otseses mõttes kerkib 13. novembrist alates esile uus maailm. Selle varjutuse hargnev mõju ja Saturni transiit läbi Skorpioni eraldavad füüsiliselt inimesed üksteisest põhinedes nende vibratsioonilisel polaarsusel. Inimesed hakkavad eralduma ja taasühinema kõige intiimsematel viisidel, mis lubavad uutel jõududel esile kerkida. Selle tulemusena leiavad madalama vibratsiooniga inimesed, et neil on uskumatud piirangud ja et nad on keset võimatult keerulisi olukordi, samal ajal kui teised, kõrgema vibratsiooniga inimesed, naudivad jõustamise ja kaunistamise metamorfoosi, mis laseb neil elus edasi liikuda ja teenida jumala tahet inimsoo ja planeedi heaks. Polaarsus on üks põhilisi loodusseadusi, jälgige siis, kuidas inimesi vastavalt sellele jaotatakse ja taasühendatakse.

Saturni transiidil läbi Skorpioni on kaks silmapaistvat teemat, mis selle varjutusega dramaatiliselt sisenevad: seks ja haigused ja kõik, mis on nendega seotud. Seksuaalsed mõtlematused, kaasa arvatud minevikus toimunud, kannavad nüüd valusaid, kulukaid ja potentsiaalselt surmavaid tagajärgi. Oleks mõistlik hoiduda seksuaalsest tegevusest, kui sellega ei kaasne armastuse vibratsiooni. Seksuaalsus muutub intensiivse ja püsiva katsumuse teemaks, kus sugude olemus teenib väljakutse, kasvu ja õppimise tasandina. Oleks mõistlik kohelda seksi austusega, sest ta kuulub majja, mis hõlmab endas ka püha ja surmavat.

Miljonite ja miljonite inimeste jaoks saavad varsti peamisteks elu teemadeks haigused, nende manifesteerumine ja võit nende üle. Olenevalt vibratsioonist tuleb mõnedele tervenemine ja ravi, samal ajal kui teised röövib viletsus ja neid sunnitakse pimedale territooriumile. Vee element muutub ülitähtsaks, rohkem kui kunagi varem; jälgige kuidas vesilahus tuleb tähelepanu keskpunkti kui patogeenide kandja, tervenemise allikas ja ebaõnne valdus. Me oleme sisenenud aega, kui varjatud ravi saab avalikuks ja kus suured rahvahulgad peavad aktsepteerima sünget tõsiasja, et meie kõige usaldusväärsemad maised agentuurid on varjanud haigust ja surma toidu ja ravimite sildi all. Paljastamine ja transformatsioon kuuluvad samasse majja: Skorpioni.

See varjutus ja selle tsükkel, millel on nii suur jõud, et lõpetada rahvusvaheline sõda, toob kollektiivsesse teadvusesse jõuliselt tõsiasjad kõige jälgimate kuritegude toimumise kohta. Ma viitan siin inimorjusele, rituaalsele ohverdusele, pedofiiliale, piinamise võrgustikele, seksikaubandusele, uimastite salakaubandusele, kriminaalsetele konspiratsioonidele ja varjamisele ja sügavalt juurdunud satanistlikele võrgustikele, mis on kõik heaks kiidetud ja lubatud kaasaegse rahvusvahelise ühiskonna kõrgeimate ametiasutuste ja isikute poolt. On lubatud, et Skorpioni maja saast saab nähtavale toodud. Paabelit nähakse nii nagu ei kunagi varem.

Organiseeritud kuritegevuse sündikaadid hakkavad nüüd lagunema ja saavad surmavalt haavata, kui Saturn läbib Skorpioni märki, kuritegevuse maja. Kuna selle maailma osalistel on üks madalamaid võimalikke vibratsioone, laseb reaalsus ise neil verest tühjaks joosta. Kriminaalne koostöö jääb minevikku. See õnnetu seltskond kukub kokku järjekindlate stressorite mõjul, mille hulka kuuluvad logistilise toe, toormaterjalide ja finantslikviidsuse katkemine, kriminaalsed süüdistused, käsuliini rikkumised ja grupeeringute sõjad - vaadake, kuidas nad üksteise vastu pöörduvad. Levitage sõnumit: organiseeritud kuritegevusel ei ole tulevikku.

On isikliku tähtsusega, et järgneva kuue kuutsükli jooksul peale seda varjutust me kõik tegeleksime iga pimeduse juhtumi ja vormi, mida me oma eludes leiame, muundamisega millekski, mis meenutab jumalikku. Kõrge varjutuse kutse on see, et me kõik saaksime ekspertideks muundumise antiikses alkeemilises kunstis. Sellele keskendumisega peame me oma energia ja ressursid ümber jaotama nendele aladele oma eludes, kus neid kõige rohkem vaja on. Selleks, et tulevikku edasi liikuda, peavad paljud meist lahti laskma asjadest, mida on kaua kalliks peetud. Mõned on sellisele ristteele saabudes kibestunud, kuid varjutatud Päike näitab meile, et on aeg kõige drastilisemateks elumuutusteks. 

Hoides enesemeisterlikkuse eesmärki oma südametes ja meeles, võime me kõik saada kasu sisemisest ülevaatusest, mis keskendub vigade kindlaksmääramisele ja meie võimele nendest edasi areneda. Et teid selles protsessis aidata, julgustan ma oma lugejaid puhastama enda ümbrus tuntud kahjulikest asjadest, mistahes kujul ja vormis nad ka ei esineks, materiaalsed või mittemateriaalsed, sisemised või välised. Psüühika korrastamine on vajalik, kui psühholoogiline enesepeegeldus ja teadlikkus enda piirangutest on kristalliseerunud meie teadvusesse. Kui vaevaline selline sisemine teekond ka oleks, tundke rõõmu teadmisest, et elu rütm ja impulss, mida rajab saabuv varjutus, soodustavad meie loomuse ja meie elude hämmastavalt positiivseid taasloomisi. Nagu paljud meist on teadlikuks saanud, suudab meie meel sekkuda kosmosesse ja tohutult muuta soodsal viisil meie tulevikku. Aegruum on vormitav valiku ja tahte poolt. Seda ära märkides toon ühe näite taotlusest, mida seada saabuva varjutuse ajal, nii et sellest võib maksimaalset kasu saada: "Ma olen ületanud kõik oma elu madalama vibratsiooni aspektid selle varjutuse algusega ja peale seda." Muide, 13. novembril on tark teha heatahtlikud ja kõikehõlmavad taotlused. Selle verbaalse või telepaatilise pingutuse tasuks on kiirenenud ülestõusmine.

Must Päike läheneb kõigile, kes elavad, mõned ei ela seda üle. On taassünni aeg, kuid kuhu elu meid viib? Need, kes on vaimult rikkad, teavad, et miski ei saa meid murda. Puhastagem nende mürk, kes arvavad, et nad on targad, nende meetodid muutuvad ilmseks, me saame kergesti seda katkestada. On uue maailma koidik, vooruse ja Valguse maailma, Jumala käsi tuleb skorpioni väega. See maja on intensiivne, nii nagu söest saab teemant, saades võitu hirmust, saate te teada, kuidas teda leida.

Meie elutsükkel sisaldab surma, seega kuni me kõik siin oleme, andkem endist parim. Müsteerium ja vesi, tihedalt segatuna Isa poolt, elementidel on sugu, nagu poeg ja tütar. Kuidas nad ka ei püüaks, nad peavad langema. Paabel on langenud, nende liidrid muutuvad nõrgaks. Nendest viimastest sõnadest järgmised on kõige väärtuslikumad, palvetage Jumala poole, et meie vaim sünniks uuesti.

Müstiliselt,

Astroloog Salvador Russo  
www.mindfire.ca

Teemakohane loeng Sulle 26.veebruaril Põhja-Euroopa saalis. 
Osaluse tagab registreerumine: stuudio.eeb@hot.ee.
Eelmine
Needuste algusaegadest
Järgmine
Enesesabotaaži ja emotsionaalsete vastuolude testimine

Kommentaarid

  • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
    Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: