Õnne valem: Täiskuuteenistus© 02.06 kl 19.19

-
Sellel Kuutempli (distants)teenistustel vabaneb jätkuvalt eluenergia, mis on kinni jäänud teadvuse kristallvõresse kui suguvõsa liinipidi pärandatav "karma".  
Vabanev sugupuu(karma) energia tervendab hinge ja südamehaavu, haigusi ja suhteid, seisundeid ja olukordi just Sulle vajalikul olemuslikult õiglasel moel. 
Suguvõsa haigustest ja piirangutest vabaneva eluenergia ja mälestuste lõimimine igapäevaellu nõuab empaatiat, armastust  ja hoolivat tähelepanu. Sul on võimalik ennast teadlikult aidata. Nii kujuneb Sinu õnne valem: 
Kuu kulgeb Vähi tähtkujus kuni 13.09. Vähk aitab luua hoolivuse, armastuse ja empaatia vibratsiooni, vabastades ennast hirmu, süü, häbi, viha jm kütkest. Need madalad toonid on tekkinud aegu tagasi ning saatnud meid elust ellu. Need toonid on suunanud meid vanemateni, kelle valisime koos pärilike  haiguste ning "karmapiirangutega". Kas esivanemad on andnud meile ka tarkusi oma õnne valemi loomiseks? Kui suudame päranduse madalate toonide hingematva vibratsiooni allikad leida, vabastada, siis JAH. Selleks võtame vastu oma olemuse algse mustri ning kohandame olemasoleva seisundi selle järgi. Selle läbi vabastame ennast alateadlikest madalseisunditest, tervendame südamehaavad, taastame eluenergia tuues tagasi hingeosad, käivitame keharakkude tervenemise.

Tunnetades enda olemisse taastumise ja selle kehtestamise valemeid, suudame teadvustada seda, mis teeb meid õnnelikuks; mida me vajame igas hetkes, et püsida vähemalt neutraalse rahu seisundis. Et jõuda rõõmu ja armastuse seisundini. Ja kui valime, siis sellest edasi.

Seetõttu on teenistusel osaledes oluline püsida meditatiivses seisundis. Teenistus algab iga olemuse (terve vaimu mustri) laadimisega kättesaadavaks sellisel moel, et saab vabastada, aktiveerida keerised, taastada õige mustri järgi. Nii virgub vaim ja terveneb keha. Muutub keskkond. See tähendab osalejale valida igas hetkes mõtted, sõnad ja tegevused, mis pakuvad rõõmu ja rahulikku meelt.  Valmisolek loobuda vanast ning kaasa minna õigluse avaldumisele, seda nii suhetes kui situatsioonides, määrab teenistuste mahu ja isikliku edu.*

Olles osalemas juuni Täiskuuteenistuses©, visanda 7 valemit oma isiklikust 21-st õnne valemist. Kui suudad, sõnasta kohe 21, või tee seda edaspidi, omaette või teenistuste käigus.
Jagage neid minuga (magissa.g@hot.ee) või avalikult kommentaarides.

       
Täiskuuteenistusest osalemise saab kinnitada panusega 12€ Südamekontole**. Kohtade puhastamine on tasuta. Teenistus toimib lähedastele salakingitusena. 
Osalejate ja kohtade andmed e-postile magissa.g@hot.ee või     

Sellel postitusel on 2 vastust

Lõpetuseks:

Kuna vaimse olemusinfo lõimumine füüsiliste tasanditega ning ka naasvate hingeosadega ülestõusnud lahendamata asjade maht ja intensiivsus oli suur, siis sellega tegelemine võtab aega järgmise teenistuseni. Võis tekkida tugevaid kurnavaid füüsilisi aistinguid, tõsiseid vereringe- ja nahaprobleeme.

Õnne teema osas esitan ühe osaleja tagasiside: " Olge valmis muutma väärtushinnanguid. Loen ja mõtlen, olen palju ümber hinnanud ja need hinnangud on kõik kaasa toonud positiivseid muudatusi minu elus ja olen valmis veelgi muutma. Jänni jään aga õnne valemitega. Ma pole mõelnud, et kui ....siis olen ma õnnelik ja et kui...siis. Ma ei oska neid ritta panna. Ma olen tänulik, et mul on olnud aastaga Kuutempli teenistustel osaledes võimalus nii paljust vabaneda ja nii palju on saanud selgemaks ja helgemaks ja ma olen väga õnnelik selle üle. Või kui mõelda siis ma tunnen nii palju tänulikkust kõige selle vastu mis mulle osaks on saanud siin ja praegu, iga päev. On nii palju pisiasju, mille eest olen tänulik ja mis moodustavad terviku mis teeb mind õnnelikuks. Olen tervem, rahulikum, mõistvam, hoolivam. Ja loomulikult soovin ma määrata ise oma elu , tunnetada oma olemuse vajadusi ja kehtestada neid.".

Sest tegelikult on õnn seisund, mis meie valikul täidab kõiki elu hetki. Ja kui see nii on, siis valitseme tervenemist ja küllust selle kõige avaramas võtmes, kuigi ei julge seda ise veel tunnistada.

Sobimatute tehnikate ja raamatute kohta on anda sellist infot: kuigi kõik esoteerika valdkonda kuuluvad raamatud räägivad sarnastest asjadest, muudab ühe raamatu tervendavaks ja teise raamatu kurnavaks just autorite olemus. Kui autor ei kuulu vaimsesse hierarhiasse, siis pole ka raamatu sisu toetav. Need autorid, kes ei kuulu vaimsesse hierarhiasse, on kolmel erineval tasandil. Kõige madalamal olevad olendid on kõige piiravamad, ja kurnavad ka neist kõrgemal tasandil olevat kahte reptoid kogukonda. Kuid kõigil kolmel tasandil on ühine see, et nad räägivad ja kirjutavad ohtralt vaimsest arengust - näljased räägivad leivast - ja nad toimivad energiavampiiridena vaimse hierarhia kehastuste suhtes. Kui viimased seda lubavad, st ei kehtesta ennast lõpuks ja lõplikult. Olgu öeldud, et vanas energias meie eluülesanne oligi toita reptiile, kes valitsesid planeedil. Kui seda ei soovinud, need põletati koos nende raamatutega. Vaid mõned loetud aastad on meid seatud planeedi valitsejateks, esimesteks. Kuid orjaseisus on visa kaduma.
Nii ka raamatute valikul.

Mõned näited reptiilsetest autoritest: *

---

Kehakaalu teemadel jagan isiklikke kogemusi:

Olen oma kaaluga viimasel aastal ka väga jänni jäänud. Energeetiliselt toimetades ja küsimusi esitades jõudsin kaalu ohjeldamise geneetilise testini (vt www.sportsgene.ee). Selle tulemused andsid palju olulist infot, sh ka seda, et asjakohaseid geene on võimalik energeetiliselt mõjutada, ja samuti on võimalik energeetiliselt vabastada takistused, mis on kaalulangetamisel ees.

Mu oma praktika selle teema juures on nüüd näidanud, et kaalu langetamiseks vajaliku koormuse teostamisel olid mul - tõenäoliselt ka paljudel vanadel hingedel - takistuseks viimaste kuude jooksul esile kerkinud ja kättesaadavaks muutunud ürgiidsed blokeeringud - mida ma just endal eemaldasin; ja sellega seoses kadumaläinud hingeosad, mille ka tagasi tõin; ja mõned asjad veel.

Peale geenitesti teostamist on lihtne võtta eesmärgiks just kaalugeenide mõjutamine ning vajaliku toitumise ja koormuse takistuste vabastamine teenistuste käigus.

Jutt läks väga pikaks.

Jätkame tunnetuslikumatel tasanditel järgmise teenistuse raames 09.06 õhtul. Olgem hoolikad oma eesmärkide sõnastamiega.

Tänuga teenistuses

Magissa

NB! Minuga jagatud teenistusteaegsed mõtted ja tunded on heade tulemuste võtmeks.

* see info edastatakse osalejatele meilile. (MAGISSALT, 6. juuni 2015)
02.06 täiskuuteenistus algas teistmoodi kui tavaliselt. Tuletan meelde, et teenistused toimuvad vastavalt osalejate taotlustele ja valmisolekule. Tavaliselt algab teenistus osalejate olemusenergia info kandmisega Maa sfääridest nende biohologrammi, mis on füüsilise kehastuse mudel, ja vaimse olemuse koopia. Aegade jooksul on see info lekkinud - teda on vägisi võetud ja ära antud, manipuleeritud ja kustutatud. Nüüd on see taas kättesaadav Maa Amenti väljadest, et taastada oma täiesti algne terve olemus, ja väljendada seda igapäevases hetkes sellisel moel, et oleks õnn, rõõm, rahu ja küllus. Ei midagi kättesaamatut.

Seekord oli teenistuse alguse hetkel kl 19.19 selline seis, et osadel oli info biohologrammis, kuid materiaalse tasandiga lõimumata - st igapäevaelu muutusteks ja tervendamiseks polnud see veel kasutust leidnud. Eeldan, et takistuseks on olnud siiski vanad, uuele energiamustrile sobimatud tehnikad ja palved. Need ankurdavad vana aja mustrisse ning pärsivad vabastavaid muutusi.
Toimus info lõimumine kättesaadavaks. Igaüks tundis/tunneb edaspidi seda omamoodi, vastavalt valmisolekule ja kahjustustele. Võimalik, et keha tasandi seisunditene, või meeleseisunditena, või suhte/situatsioonipingetes, või lihtsalt unenäo, sisekaemusena. Õppige lugema oma keha sõnumeid - jälgige, kuidas keha reageerib sobuvatele, kuidas ebasobivatele olukordadele, ning usaldage seda kõhklematult ja võtke valikute/otsuste juhisteks.

Teine asi, mis täiskuu järgsetel tundidel toimus, oli hingeosade tagasitoomine. Selleks läksin seekord ise neile järele, ei piisanud mõttega koju tagasi juhtimisest. Hingeosade tagasituleku momentidega kaasneb alati teadvuse muutunud seisund, mis on tajutav kui vastuandamatu unevajadus. Hingeosad toovad kaasa mälestusi nendest sündmustest, kus nad on võetud/antud, ning see ei pruugi alati olla meeldiv. Enamgi veel, naasvad hingeosakesed isegi ei jää südamekeskuse külge, et lõplikult intergreeruda. Seekord oli sellega tegemist, ja lõpuks siiski avardusid südamekeskused ning elujõud on taastumas. Tekib selgus, vajadus ennast jõuliselt väljendada ja kehtestada.

Tuletan veelkord meelde: olge hoolikad, valides taotlusi, palveid, tehnikaid ja praktikaid praeguses ajas, osaledes Kuuteenistustes.

Neile, kellel on kaaluprobleemid, annan täpsemad juhised individuaalselt meilina.

Täiskuuteenistus jätkub osalejatele sobival ajal biohologrammi taastamisega.

Magissa

03.06 kl 1.56 am. (MAGISSALT, 3. juuni 2015)

Lisa kommentaar

Email again: