Vanakuu R 30.11 kl 02:19

Öösel vastu reedet toimuva Vanakuuteenistuse©30.11 ajal käivitub seniravimata südame- ja hingehaavade tervendamine.  Selle tulemusena leeveneb masendus ja kurbus; kaovad südame- ja hingamisvaevused. 
Eelmine, Täiskuuteenistus algas reede hommikul kl 6 ja kestis kaks tundi. Täiskuuteenistus©23.11 ajal toimus osalejate füüsiIise keha jõustamine: kadusid esilekerkinud ja kättesaadavate nõukaaegsete programmide piirangud ja naases koodi all olnud isiklikud ressursid (oskused, teadmised, keha liikuvus), mille tulemusena tervenevad hingehaavad. 
Teenistus toimus kahes etapis: esimese etapi ajal lõimus uus vabastav kosmoseenergia läbi osalejate energiakehade rakutasanditeni. Toimus kogu olemuse virgutamine. See tõi esile südamehaavad, mis olid pärssinud südame ja kogu vereringesüsteemi tööd. Teenistuse teise etapi ajal tervenesid südamehaavad ja eemaldati lõplikult nende haavade (eelmiste elude) algpõhjused. Need südamehaavad enam vaevusi ei põhjusta, kuid lõplik tervenemine võtab aega. Tervenemise käigus meenuvad kurvad sündmused lapsepõlvest või heiastuvad unedes eelmiste elude üleelamised.

Öösel vastu reedet toimuva Vanakuuteenistuse©30.11 ajal käivitub seniravimata südame- ja hingehaavade tervendamine. Selle tulemusena leeveneb masendus ja kurbus; kaovad südame- ja hingamisvaevused.

Sellele eelneb 29.11 neljapäevane süvaravi ja järgneb deemonitest puhastav taassünni rituaal Vatsla Vanapagana vigvamsaunas 2.detsembril. Oled oodatud! 

Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks.

Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.
Kuu 17.aprillil alanud katalüütiline Jäära ajastu on lõppenud. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu aastateks, selle algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. Need kosmilised joondumised on andnud enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.

Lisainfo allpool.

Eelmine
Täiskuu R 23.11.2018 kl 07:39
Järgmine
Aasta viimane Kuu loomine R 07.12.2018 09:20

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. november 2018
  Magissaga koos on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:

  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018

  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, kaks kaugseanssi nädalas.

  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*

  7. variant: individuaalne kaugseanss

  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 29. novembril ja 6., 14. detsembril kl 22.00-23.00

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
 • Magissa  •  30. november 2018
  Vanakuuteenistuse©30.11algas kl 2.35 öösel ja kestis 4 tundi.

  Vanakuuteenistuse©30.11 ajal käivitus seniravimata südame- ja hingehaavade tervendamine. Selle tulemusena leeveneb masendus ja kurbus; kaovad südame- ja hingamisvaevused.
  Teenistus virgutas südame, kopsude, harknäärme, kilpnäärme ja aju tegevust.

Lisa kommentaar

Email again: