Noorkuu 15. aprill 22.13

Kuuloometeenistus toimus 8.aprilli õhtul päikesevarjutuse energias. Kuu loomine oli kell 21.20. Teenistus kestis 8 tundi ja lõppes kell 1 öösel.
Toimus südamehaavade ravimine. Fookus on tuleviku kujundamisel - kohanemisega uues energiamustris.
Oodatud kriitiline punkt arenguteljel (8.04.) käivitas uued protsessid. Uues seisundis on Maa energiasammastik, laienenud on loomulike väekohtade geomeetria ja omavaheline ühendus, mis kindlustab loomuliku energiavahetuse Maa orgaanilises energiavõrgustikus. Päike läks kuueaastasesse vesinik-heelium transformatsiooniprotsessi, mis mõjutab kogu elu meie planeedil ja palju muud huvitavat on toimumas.

15.aprillil kell 22.13 liigub Kuu II veerandisse. Toimub Noorkuuteenistus, mille toime eemaldab osalejatel vanu piiranguid.


Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:
vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.
**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.
Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2024 Magissa
Ole hoitud!


Eelmine
Kuu loomine päikesevarjutuses 8. aprillil
Järgmine
Täiskuu 24. aprillil, 02.48

Lisa kommentaar

Email again: