TÄISKUUTEENISTUS 19.05 kl. 00:11

19. mai südaöine Täiskuuteenistus-kaugseanss võimendab tingimusteta armastuse keskust, vabastades nõuka programmide mõjust ja seestunud energiast. Ühtlasi  taastuvad need ressursid (oskused, võimed, anded, julgus jne), mis on kunagi osaliselt või täielikult üle võetud nõuka režiimi poolt.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasan;dite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus

12-nda mai Noorkuu aeg oli hea aeg vabaneda kurnavatest sidemetest nende inimeste ja gruppidega, kes pärsivad külluse ja heaolu loomist. Selletoimeline Noorkuuteenistus algas pühapäeva varahommikul ja kestis kaks tundi. Teenistuse ajal toimus ajupoolkerade tasakaalustamine ja ajukeskuste virgutamine olemuslike vajaduste selgemaks tunnetamiseks.
Peentasanditelt ja vaimsest plaanis vabanesid iidsed blokeeringud, mis muutusid vabaks energiaks. See vaba peenenergia tõstis elujõudu ja muutub kättesaadavaks igapäevaelus: tervenemiseks, elujõu taastamiseks, vaimse tasakaalu ja enese väärtustamise võimendamiseks.

Pühapäeva hommikul ärgates võis osalejatel esineda kerget segadust, iiveldust ja kõhulahtisust juhul, kui teenistuse ajal läbitud teemad neid sügavalt puudutasid.

12.mai varahommikuse Noorkuuteenistuse toime võimendab edaspidi usku endasse ja aitab esile tuua oma väärtusi juhul, kui osalejad hoiavad igapäevaselt need teemad fookuses.

Järgmine teenistus

Täiskuuteenistus 19.mai esimestel öötundidel annab osalejatele võimaluse hingata vabalt (tõmmata hinge), ja seda igas plaanis. Selle suure suve eelse Täiskuu ajal võib tekkida vajadus ümber vaadata oma igapäevased vastutused ja olemuslikud vajadused. See Täiskuu on aeg, kus tekivad küsimused: kas mu vastutused on kooskõlas minu vajadustega? Kas olen võtnud liigset vastutust ja selle tulemusena enda jaoks ei olegi aega?
Täiskuuteenistus toetab vastuste ja vajaduste tasakaalustamist järgmisel viisil:
1. teise inimeste ootuste mõttejõu tulemusena tekkinud pingete vabastamine energiakeeristest;
2. ülemise südamekeskuse - see on tingimusteta armastuse keskus - vabastamine nõuka programmide mõjust ja seestunud energiast ning armastuse keskuse aktiveerimine;
3. osalejate nende ressursside (oskused, võimed, anded, julgus jne) taastamine, mis on kunagi osaliselt või täielikult üle võetud nõuka režiimi poolt.

Vabastavaid Täiskuu elamusi!


Eelmine
Varahommikune Noorkuu 12.mail kl 04.12
Järgmine
Vanakuuteenistus P 26.05 19:33

Kommentaarid

 • Magissa  •  20. mai 2019
  Täiskuuteenistus algas 19.mai esimestel öötundidel kl 2 ja kestis ööpäeva.
  See mai Täiskuuteenistus andis osalejatele võimaluse hingata vabalt (tõmmata hinge), ja seda igas plaanis. Selle suure suve eelse Täiskuu ajal on mõnelgi tekkinud vajadus ümber vaadata oma igapäevased vastutused ja olemuslikud vajadused. On tekkimas küsimused: kas mu vastutused on kooskõlas minu OLEMUSLIKE vajadustega? Kas olen võtnud liigset vastutust ja selle tulemusena enda jaoks ei olegi aega?
  Täiskuuteenistuse toime toetab vastuste ja vajaduste tasakaalustamist järgmisel viisil:
  1. toimus teise inimeste ootuste mõttejõu tulemusena tekkinud pingete vabastamine energiakeeristest;
  2. toimus ülemise südamekeskuse - see on tingimusteta armastuse keskus - vabastamine nõuka programmide mõjust ja seestunud energiast ning armastuse keskuse aktiveerimine;
  3. toimus osalejate nende ressursside (oskused, võimed, anded, julgus jne) taastamine, mis olid kunagi osaliselt või täielikult üle võetud nõuka režiimi poolt.

  Täiskuuteenistus oli osalejatele edukas. Mõnele osaleale rohkem, mõnele vähem. See sõltub sellest, kuivõrd on endale teadvustatud vajadus teenida oma olemuslikke vajadusi. Ja ka sellest kuivõrd osaleja tahab ja lubab endale ennast tingimustete armastada.

  Armastatus algab tingimusteta armastusest enda vastu.

  ~

Lisa kommentaar

Email again: