Kuu loomine 04.02 23:03

Kuuloometeenistus algab kl 22 ja kestab kaks tundi. Toimub heade elumuutuste eostamine peentasandil selleks, et need ilmnevad eeloleva nelja kuu jooksul.
NB! Osalejate eeltöö vajalik.

Teenistuste üldinfo

Kuuteenistused taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus

Jaanuari viimane teenistus algas ​kl ​23.19​ pühapäeval, 27.01.
Teenistuse käik on täpselt kirjeldatud juhuks, kui keegi teenistuse toimumise ajal öösel kella vaatas:
1. Häälestumine seansile ​toimus ​kuni 23.50​, ​
2. ​seejärel kesknärvistüsteemi rakutuumade (​ st ​gen​eetilise kood​i häälestamine​ kosmiliste muutuste järgi) virgutamine​, mis kestis ​10 min,
​3.​ keskööl algas keha pingete vabastamine kuni kl 1.40​, kus vahepeal alguses avaldus sügav ​psühholoogiline ​vastuolu​, mille leevendamine toimus​ 10 minuti​t​,​
​4​. Kl 2 algas planeeritud tegevus:
​ ​' lülisamba vabastamine mustadest energeetilistest köidikutest ning
' vastavate musta maagia kombinatsioonide eemaldamine ning
' vastavate nõuka aegsete programmide eemaldamine ning
' vastavate baasmustrite eemaldamine ning
' vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.
See kestis kuni 2.53 .
Enne seda kl 2.44 algas juurtšakra aktiveerimine, mis võimendas ühendust planeedi ​sügavate ​väekeeristega vastavalt iga osaleja isiklikule sagedusele. See kestis kuni 3.15. Seejärel ​jätkus nõukaaegsete programmide vabastamine, mis kestis kuni 3.22.
​J​ätkus ankurdumine maa energiasse läbi alumiste keeriste vabastamise.
​5​. Kl. 3.34 lisandus manipulatsioonidega kahjustatud närvisüsteemi rakkude taastamine.
​6. ​20 min enne teenistuse lõppu käivitus teadvuse avardumine, mis kaasnes peentasandite joondamise ja nendevaheliste kontaktide taastamise ning hääletamisega.
Vanakuuteenistus lõppes kl 4.19.

Teenistuse tulemusena on osalejate mõtlemine selgem ja seoste leidmine hõlpsam​ igapäevaelu lahenduste leidmisel​.​ See teeb õnnelikuks.​
 

Kuuloometeenistus

Kuuloometeeistus teenistus toimub kohe peale Küünlapäeva, 4.veebruaril algusega kl 22.03. Kuuloometeenistus, nagu tavaliselt, on sobiv aeg  tegevusplaanude eostamiseks peentasanditel, seekord eelolevaks neljaks kuuks. Selleks, et teenistuse toime mõjuks täielikult, on soovitav keskenduda sellele, millised muutused on viimasel ajal toimunud, ja kuhu tahad jõuda eeloleva nelja kuu jooksul. Unista julgelt, ja jälgi, mis toimub eeloleva teenistuse ajal.

Järgmiste kohtumisteni!
Magissa


Eelmine
Kuu viimane veerand algab 27.01 kl 23:10
Järgmine
Noorkuuteenistus 13.02 kl. 00.26

Kommentaarid

 • Magissa  •  29. jaanuar 2019
  On võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam 15.-29.märts 2019
  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, mis sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistus.
  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
  7. variant: individuaalne kaugseanss
  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 1., 8., 15. ja 22. veebruaril kl 22.00-23.00.

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine
 • Magissa  •  5. veebruar 2019
  Kuuloomele eelneva reede Süvaravi seanss oli seekord veidi teistmoodi. Ravi toimus maa elektromagnet energiaga läbi juurkanalite. Raviseansi lõpupoole vabanes kõigil osalejatel teiste elude baasmustreid kuni vaimse sünnikanalini ja virgus taga-keskmeridiaan, mis võimendab usku endasse.​ Tervendatavad organid ja kehasüsteemid olid kahjustutnud just kroonilise eneseusu puudumise tõttu. ​
  "oh mis nüüd, mina, ma ei suuda ega saa ju midagi, ega pole see inimene, kes seda ja teist, või enda eest seisaks või kuskil midagi küsiks, mu seisukohad pole olulised... ja millised need üldse on" ?
  ​Kas tuleb tuttav ette?​

  ​Esmaspäeva õhtul toimunud ​Kuuloometeenistus©5.02 avas värava eeloleva kevade võimalustele.

  Teenistus algas tund enne Kuu loomise hetke kl 22.03 esmaspäeva õhtul. Poole tunni jooksul toimus osalejate ruumide (nii keha kui kodu) energeetiline puhastamine kõigest liigsest, mis oli valmis eemalduma. Eemaldusid klammerdumiste need energeetilised jäljed, millest osalejad olid valmis vabanema. Need jäljed, mis olid jäänud nähtustest, suhetest, olukordadest, seisundutest, millest osalejad teadlikult eeloleva nelja kuu plaane tehes on valmis loobuma.

  Selle sissejuhatava poole tunni tulemusena võis kehal tekkida ka vajadus puhastuda.

  Järgmine, Kuu loomisele eelnenud pooltund teenistuses mõjutas peentasandeid sellisel moel, et aktiveerusid energiakeerised ja taastus nendevaheline ühendus. See tähendab, et peentasandid taastusid nendest kahjudest, mis olid seotud elukestva klammerdumisega kellessegi või millessegi.

  Kuu loomise hetkeks kl 23.03 tekkis põgus vaikuse hetk. Toimus keskendumine osalejate nelja kuu plaanidele ja soovidele. Need said kõrgemalt poolt heakskiidu ning teenistuse viimane tund oli tulvil nende plaanide peentasandi tasandil jõustamist. See kujundab need planeeritud asjad reaalselt osalejate ellu. Jõustamisega kaasnes ka üldine ümberhäälestumine uue ajastu võimalustesse. Ka nendesse mida küsida pole osanud.

  Püsigem uute võimaluste kursil, sadagu või pussnuge;)

  Kuuloometeenistus teostus Lõuna-Austraalia lõputus energiasambas, mille osaliseks said kõik teenistuses osalejad.
  Ka eelooevad kuuteenistused (ka reedesed süvaraviseansid) veebruaris teostuvad Lõuna-Austraalia ja Lõunaookeani lõputust energiasambast.

  Jälgige aegsasti siin kodulehel, mis toimuma hakkab.

  ***

Lisa kommentaar

Email again: