Habras Kuuloometeenistus© vabastamas  13.10.15 kl 03:06

Praegune aeg september-oktoober käivitab protsessid, mis kestavad pool aastat. Selle aja jooksul vabaneb teadvus lõplikult karmast, ja see avaldub uute seisunditena igapäevaelus.
Habras Kuuloometeenistus© vabastab läbivalt esilekerkinud iidseid süngeid kihte
T 13.10.2015 kl 03:06
Eelolevatel Kuuteenistustel© jätkub septembri ja verekuuteenistuse ajal esilekerkinud iidsete haavade tervendamine. Need iidsed haavad on selles elus avaldumas kurnavate seisundite, suhete, olukordadena nagu kestev kurvameelsus, peredraamad, tervisehäired jms. Teenistustel vabanev energia käivitab ja suunab tervenemisele nii keha, vaimu, meele kui ka suhted ja olukorrad. Vaja vaid tähelepanelik olla. Sel ajal esilekerkinud vaevustega on vaja asjakohaselt tegeleda, nagu ka vabastavaid kogemusi vaja tähistada.

Praegune aeg september-oktoober käivitab protsessid, mis kestavad pool aastat. Selle aja jooksul vabaneb teadvus lõplikult karmast, ja see avaldub igapäevaelus. On oodata murrangulisi sündmusi.          

Sina, kes sa kuulud vaimsesse hierarhiasse, saad minu teenistuse läbi jätkuvalt endale ainulaadse vabastava ja rahustava peenenergia habrast, kuid läbivat väge. Varusta ennast valge topaasiga, sest Saturni sügavaid vagusid kündvad rajad kaevavad üles sügavamaidki kihid, et muuta need uuteks võimalusteks. Ja tema retrogaadne teekond lõpeb 2017 aasta detsembris. Siin on aeg uude peenesse vaimsenergasse lõplikuks häälestumiseks nende galaktilise joondumiste järgi, mis on kestnud 4.maist 2011 kuni praegu septembri lõpuni.
Järgmine teenistus toimub T 13.10.2015 03:06, mis on habras Kuuloometeenistus© . See on hetk, mis annab võimaluse hoolikalt suunata eeloleva poole aasta elu endale sobivas rütmis. Vajalikku infot ja vabanevat energiat toob teenistuse aeg, mis käivitub, nagu alati, vastuseks osalejate taotlustele ja panustele.
Panused Südamerahu kontole* on endiselt 12 (üks teenistus), 42 (4 teenistust ehk üks kuutsükkel) ja 120 (kolm tsüklit). Selgitusse: Südamerahu.

Teenistus toimub kuufaasi vahetumise kestel igale osalejale  sobival ajal distantsilt. Tegemist on nn kaugravi sündmusega. Seetõttu on oluline olla teadlik endast kui kellestki, kellel on teiste elude haavad tervendada. Iga haav avaldub selles elus ebamugavusena erineval moel, varjatult või nähtavalt. See nimekiri on väga pikk, ja igaühel oma. Teenistuse ajal kättesaav tervendav info vabastab asakohased pinged. See annab tunda füüsiliselt või meeleliselt või mingil muul moel. Jälgi hoolega, mis ja  miks toimub.
Vabanenud pinge on vaba energia, mis muutub tervenemiseks, toetab haiguste ravi, annab inspiratsiooni ja jõudu sassis suhete lahendamiseks läbi enda väärtustamise ja kehtestamise.  

Võimalusel tee märkmeid sellest ajast mil otsustasid osaleda teenistusel. Visanda oma ootused, seejärel märgi asjad, mis on teistmoodi teenistuse ajal, sellel eelsel ja järgneval ajal.

Arvesta sellega, et kui sa ei saa kohe seda, mida ootad, siis tuleb see, mis sul on vaja lahendada enne, kui jõuad soovitud tulemuseni.

Edu meile Saturni keerdkäike järgides lõpliku vabaduse ja rõõmuni selles elus!
Eelmine
Vanakuuteenistus©   E 05.10.2015 00:06
Järgmine
Oktoobri Noorkuu lõimib eelmised elud T 20.10.2015 23:31

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  13. oktoober 2015
    Kuuloometeenistus toimus öösel vastu 13.oktoobrit. Teenistuse ajal toimus peente vaimenergiatasandite korrastamine. Korrastamise ajal vabanes habras energia, mis alustas teekonda madalamatele tasanditele kuni keharakkudeni välja. Oma teekonnal järgib see habras energia teie olemuslikku energiamudelit, parandades seda vajalikul viisil. Energeetika tervenemine annab tunda eelolevatel nädalatel aistingute ja tajudena, nägemustena endistest kõrgaegadest, tuues igapäevahetkedesse seletamatut igatsust. See igatsus viitab, et hakkab meenuma enda imeline olemus, vajadused... Järgmine teenistus toimub T 20.10.2015 23:31. Selle Noorkuuteenistuse© ajal on kättesaadavad eelmiste elude teadmised.

Lisa kommentaar

Email again: