Kuu loomise teenistus

N 15.02.2018 23:05 Vanakuuteenistuse tormiliselt vabastav toime maandub Kuu loomise haprasse energiasse, mil on sobiv aeg eesmärgid ümber vaadata juba uue tunnetuse tasandil.

Kuuloometeenistuse dünaamika ja kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

Eelmine, Vanakuuteenistus algas 7.02 kl 18 ja kestis erinevas tempos kuni 9.02 kl 23.00. Vanakuuteenistus kestis 53 tundi. Vanakuuteenistus toimus ajal, kus oli olnud kaks järjestikust Supertäiskuud jaanuaris. Supertäiskuude intensiivsus tuli kulminatsiooniks eelmise aasta sellistele planeetide joondumistele, mis tõstsid esile iidsed sügavad senilahendamata probleemid/tunded/jm asjad. On toimumas palju muutusi, ja lahendamata asjad tekitavad liigseid pingeid. Lahendamata asjad toovad üles lootusetust, hirmu, allaandmise soovi, kurbust ja visa tervenemist kroonilistest haigustest. Need, eks on varasema kodutöö ära teinud, ennast muutusteks ette valmistanud, tegeledes järjekindlalt sügavate lahendamata asjade vabastamisega sedamööda kui nad kätte annavad, tajuvad üha enam uusi võimalusi ja ka teostavad neid. Õhus on tõhus tervenemine igal tasandil.

Vanakuuteenistuse 53 tunni jooksul toimus palju asju:

igasuguste selliste seletamatute vaimsete takistuste eemaldamine enesetunnetuse teel, mida nimetadagi ei oska;

häbi lahustamine alateadvusest:

häbipõhiste sügavate psüühiliste vastuolude leevendamine;

energiasüsteemi puhastamine entiteetidest, kes/mis on/olid rasked ja kurnavad energiakogumid eelmistest eludest;

dna (rakutuuma info) aktiveerimine ja ka

dna puhastamine;

hingeosade tagasitoomine kui eluenergia taastamine;

send salastatud ehk kodeeritud infomatsiooni vabastamisega kättesaadavaks igapäevaelus.

See Vanakuuteenistus valmistas sünnimomendi korrigeerimiseks ette neid osalejaid, kes on kolmekuise tsükli läbijatena minu juurde tulemas. Need on need osalejad, kes kolm kuud tagasi panustasid 120 või võitsid selle 12-teenistuse tsükli loosiga nelapäevaõhtuste kl 21-ste seansside ajal. Neid inimesi ootan varsti õhtuse teleseansi saatesse oma kogemusi jagama.

Vanakuuteenistuse mõju oli väga tugev ja mitmetahuline. Hingeosade naasmine tekitas vastupandamatut unevajadust suvalistel aegadel. Eelmistes eludes kodeeritud info vabastamine toob igapäevaellu ootamatuid võimalusi, mida enam oodatagi ei oska või pole kunagi oodata osanud. Dna aktiveerimine ja puhastamine loob võimalused seniravimata haigustest tervenemiseks, ja ka seni visalt tervenenud kroonilistest haigustest vabanemiseks. Vaimse tasandi takistuste eemaldamine tekitas kohati selgeltnägija võimeid, ärge kartke neid. Psüühiliste vastolude leevendamine annab võimaluse ennast väljendada nendel teemadel, kus varem olete häbelikult vait olnud. Oodates paremid ja õigemaid aegu. Nüüd on need käes.

Osalejad võisid tunda selle 52 tunni jooksul ja hiljemgi vaimset segadust, vibratsioone keha rakkudes, ootamatut unevajadust, samas ka äklist mõtteselgust ja uue energia puhanguid. Nii mõnedki kroonilised haigused leevenesid või tekkisid uued alternatiivse ravi võimalused, ka valikud. Need võimalused võivad tekkida veel edaspidigi mõne nädala jooksul.

On oluline tähelepanu suunata sellele, et kuna praeguse aja põhieesmärk on sisetunde aktiveerimine, siis kõik need teenistuse ajal teostunud korrektuurid annavad teile valuse iga päevaga üha enam tunnetada ennast, oma vajadusi ja märgata ka seda, millised võimalused te läbi teenistuste osalemise olete endale igapäevaelus loonud. Lühidalt: testige oma sisetunnet valikute tegemisela ja jälgige märke uute võimaluste/lahenduste kohta oma elus. Olge ärkvel, olge teadlikud endast ja sellest, et tee ümber toimub palju silmaga nähtamatuid kui ka nähtavaid, kui olulisi muutusi.

On hea meelde tuletada neid asju, mis eelmisel aastal teile meelehärmi tõid. Ja küsida, kas loodud võimaluste valguses on need muresõlmed märkamatult lahenduse leidnud.

Vanakuuteenistuse tormiliselt vabastav toime maandub Kuu loomise haprasse energiasse, mis on sobiv aeg eesmärgid ümber vaadata juba uue tunnetuse tasandil.

Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

 1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

 2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

 3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

 4. variant: erakohtumine panusega 150€.

 5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.


Oled oodatud!

Osalemise soovi korralloe allolevat kommentaari.


Eelmine
Vanakuuteenistus
Järgmine
Kasvava Kuu teenistus Kuutemplis

Kommentaarid

 • Magissa  •  16. veebruar 2018
  Teenistus Kuutemplis Kuu loomise hapras energias toimus öösel vastu reedet ja kestis 3 tundi. See teenistus kujunes ainulaadseks, millist pole varem olnud. Nimelt toimus osalejate unistuste ja taotluste kaalumine. See tähendab, et teenistuse ajal toimus osalejate unistuste ja taotluste sobivuse kontrollimine nende energiamustriga. Mis tähendab, et selle teenistuse käigus selgus, kas osalejate unistused ja taotlused on toetatud energiasüsteemi poolt: kas energiasüsteem on piisaval korrastatud, kas energiasüsteem kannab välja, et taotlused saaksid avalduda füüsilises maailmas.
  Järgnevate päevade jooksul annab kõrgem maailm - kõrgemad minad ja teised taevased väed - märku, kas taotlused saavad tingimusteta toetuse. Kui jah, tuleb see teadmine selgelt ja valjult; kui aga energiasüsteem pole veel piisavalt tugev, et soove välja kanda, on vaja sellega veel tööd teha.
  Mõne osaleja taotlused, unistused ja soovid olid tema energiasüsteemile kohatud. Kuna saatusejoone määrab algne energiasüsteem, sis võib öelda, et nende osalejate taotlused ei sobinud tema saatusejoonega. Tulevad ka vastavad märgid. Seejärel on vaja taotlused ümber vaadata ja kohandada oma olemuslike vajadusega. Olemuslikke vajadusi tunnetame siis, kui on taastatud algne terve energiasüsteem.

  Noorkuuteenistusel jätkub energiasüsteemi taastamine selleks, et luua selge saatusejoon/perspektiiv oma ellu.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: