Kuu loomine N 19.10.2017 22:12

Kuu loomise ajal toimub Kuuloometeenistus. Selle kaugseansi ajal toimub seni lahendamata seisundite algpõhjuste eemaldamine ja energiasüsteemi ümberhäälestamine. 
Sellel teenistusel osalevad ka need, kes saadavad neljapäevase Jutusaate ajal sms-i numbril 15182 sisuga "nimi  vabastamine". Näit. "Marta, vabastamine".
Kuu loomise ajal toimub Kuuloometeenistus. Selle kaugseansi ajal toimub seni lahendamata seisundite algpõhjuste eemaldamine ja energiasüsteemi ümberhäälestamine. Toimub energiakeeriste ja tšakrate aktiveerimine, vajadusel sünnikaardi korrigeerimine (teiste sõnadega energeetika vabastamine eelmiste elude kurnavatest mustritest ehk "karmast vabastamine").
Teenistuse tulemusena toimub tervenemine kõikidel tasanditel ja avaldumisvormides: keha(d), meel, vaim, hing, olukorrad, suhted, materiaalsus, kodu- ja töökeskkond.

Kuuloometeenistusel©19.10 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole* 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 50 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

Lisalugemist:

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil! Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega. Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi. Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile. Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis. Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.htm

*


Eelmine
VABASTAVAD TELESEANSID
Järgmine
Kasvava Kuu vägi

Kommentaarid

 • Magissa  •  22. oktoober 2017
  Oktoobri Kuuloometeenistuse algus oli Kuu kasvavas väes, 16 tundi peale Kuuloomemomenti 20.oktoobril kl 14.14.
  Teenistus algas energiasüsteemi intensiivse puhastamisega, vabastamisega blokeeringutest. sellele järgnes kurnavate vaimolendite eemaldamine nii energiast kui kodudest. Edasi toimus ajupoolkerade tasakaalustamine, mis võis kaasa tuua kerget segadust ja tasakaaluhäireid. Siis toimus seni kättesaamatuna olnud värske energia laadimine osalejate süsteemi, mis käivitas tervenemise ja lahendused kurnavatele seisunditele. See kõik toimus 40 minuti jooksul, ja kuigi oli väga mahukas, Kuuteenistus sellega veel ei lõppenud, vaid jäi ootele, kuni teostatud korrektuurid lõimuvad energiasüsteemi, käivitades häälestuse planeedi muutuvasse energiasüsteemi, tõstes sagedust. See 40 minutit oli nagu ettevalmistus põhitööks.
  Kuuloometeenistuse järgmine faas toimus 16 tundi hiljem ja kestis samuti 40 minutit. Teenistuse selle faasi toime oli vabastav ja leevendav. See toimus öösel ja andis osalejatele leevendust. Hommikune ärkamine tõi värske tunde. Kuid ka sellega teenistuse veel ei lõppenud.
  Kuuloometeenistuse viimane, kolmas faas toimus laupäeva pealelõunal. See tõi kaasa lõpukohandused, energiasüsteemi korrektuurid selleks, et osalejatel on võimalik saavutada uus hingamine eeloevaks nädalaks.

  Oktoobri Kuuloometeenistuse dünaamika, dünaamika ja kestvuse määrasid osalejate vajadused ja taotlused, kuid intensiisvus ja sügavus oli võimalik praeguste planeetide joondumiste tõttu. Nii Chironi retrogaad kui Jupiteri transiit Skorpionis võimandavad vajadust seni lahendamata ja sügaval peidus olnud teemade lahendamist, lõplikku vabastamist karma piirangutest, kui soovite.

  Kuuteenistusel osalejatele on hea ja toetav on jälgida ka Eva Tenteri kanaldatud nädalahoroskoope. Tsiteerin lõiku sealt:

  "Eelmisel nädalal /16.-22.10/ oli fookuses liisk ja selle langemine. Täpsemalt oli fookuses energeetilise taifuuni viimane vaatus ja selle lõppemine. Inglid ütlesid, et see vaatus (ehk ka näitemäng tervikuna) lõppeb liisu langemisega. Sealjuures pidid osad valima ise koha, kuhu see langeb, aga osade puhul oli tegu teistsuguse sündmusega – st. tegu oli väliste asjaolude langemisega teatud asukohta, mille puhul isik ise ei saanud kohta valida. Inglid lisasid, et liiskude langemine toob kaasa finantside tervenemise.
  Eeloleval nädalal

  ​/23.-29.10/ ​kerkime me jälle kuskile kõrgemale. Kõrgemale kollektiivse teadvuse ja kollektiivse elukorralduse mõttes. Kõrgemale energeetilises mõttes. Sealjuures toimub kerkimine sujuvalt – st. me ei pea ronima trepist üles või kasutama jõudu ülesronimiseks. Inglid toovadki siin seetõttu võrdluse suusaliftiga – meid tõstetakse nüüd justkui suusaliftiga mäest üles. Ehk meie võime väga mõnusalt ja mugavalt istuda omal kohal. Tõstvaks jõuks on midagi välist ja kogu see protseduur toimub sujuvalt." Loe enam: ​https://evatenter.com/2017/10/20/nadala-horoskoop-23-10-29-10-2017/

  ​Selleks, et mõista, mis toimub Kuutempli vabastavate teenistuste ​ajal - kuigi kõik vajalik toimub ka ilma selleta - , on soovitav kogeda Riina Grethieli seminare sh valguskeha aktiveerimise teemal:

  28. oktoobril 2017, pärast 8-aastast, pausi toimub taas
  VALGUSKEHA SEMINAR

  Valguskeha äratamine on väga eriline praktika, kuna võimaldab meil teatud kujustamiste ja hingamisele keskendumise abiga luua enda ümber puhast ruumi oma kõrgeima olemuse esiletulekuks. Selline energeetiline muutus mõjutab väga otseselt inimese elu, kes on oma valguskeha käivitanud ning kes julgeb valida vaimse maailma poolt näidatud tee, mis nende aktivatsioonide tulemusel tema ees avanema hakkab. Valguskeha käivitamine toob kaasa vibratsioonilise muutuse, millega võivad kaasneda ka kohesed ja väga kiired elumuutused.
  Traditsiooniline Mer-Ka-Ba meditatsiooni tehnika koosneb 17-st hingamisest, sest 18-ndast hingamisest alates juhendab meid meie kõrgem mina. On väga palju võimalusi, kuidas oma valguskeha edasi arendada ning viimased 8 aastat olen intensiivselt töötanud just valguskeha järgmiste tasanditega, uurides ja praktiseerides Tiibeti esoteerilisi sisemise jooga tehnikaid ning meil Eestis kunagi teatud vapustavat kõrgvaimset traditsiooni nii valguskeha kui ka puhta maa loomiseks, mis on sümbolite keeles talletatud ka geomeetrilistesse mustritesse ja regilauludesse.
  8 aastat tagasi vormistasin senise töö audiokursuseks (“Labürindipühitsus ehk teekond südame pühasse ruumi ja valguskeha aktiveerimine“), mille abil on võimalik Mer-Ka-Ba’d iseseisvalt käivitama õppida ja kogeda ka ühinemist kõrgema minaga. 8 aastat olen pidanud pausi valguskeha õpetamisest, et mõista sügavamalt seda, mis ikkagi tuleb pärast 17-ndat hingamist. 28. oktoobril toimuval seminaril jagan teiega neid äratundmisi. Eelnev Mer-Ka-Ba meditatsiooni tehnika tundmine on soovitav, aga mitte ilmtingimata vajalik. Sel seminaril vaatleme peamiselt teisi väga efektiivseid teid, kuidas oma valguskeha äratada ja püsivaks muuta, kombineerides sisemist joogat, kõrgemate dimensioonide tšakraid ja valguskanaliks olemist südame avardamise tehnikatega, mis meie valguskeha tõeliselt käivitavad ning aitavad meil oma kõrgeimat olemust ka füüsilise keha tasandil ja igapäevaelus järjest püsivamalt kogeda.

  Rohkem infot leiate siit: http://www.valgusesaar.ee/valguskeha_seminar.htm

  ***
  25. novembril 2017 toimub
  KANALDAMISSEMINAR edasijõudnutele

  Selle seminari eesmärgiks on süvendada teie kanaldamisoskust. Oodatud on kõik, kes on eelnevalt kanaldamist õppinud – kas siis osalenud mõnel minu kanaldamisseminaril või harjutanud audiokursuse (Kanaldamise CD) järgi ning kes soovivad nüüd liikuda järgmisele tasandile, et seda oskust edasi arendada.
  Kuigi kanaldama õppimine ei ole iseenesest keeruline, on see evolutsiooniline hüpe teadvuse arengus ning selle võime arendamine võib muuta teie elu väga drastilisel viisil, sest kanaldamine on võimas abivahend, mis viib vaimse avanemise ja teadliku transformatsioonini. Kanaldades ehitate te silla kõrgemate maailmadeni – selle puhta, armastava, hooliva ning kõrgemale hüvangule orienteeritud kollektiivse teadvuseni, mida võib nimetada Jumalaks, Jumalannaks, Algallikaks, kõiksuseks või universaalseks teadvuseks, kust ilmuvad ka meie kõrgemad õpetajad ehk vaimsed teejuhid.
  Kanaldamine on oskus, mida on kõigil võimalik üsna kergesti ära õppida. Selleks ei ole vaja eelnevalt aastakümneid mediteerida ega olla sündinud selgeltnägija. Siiski on oluline kannatlikkus, soov ja suutlikkus püsivalt praktiseerida ning tugev taotlus olla vankumatus ühenduses kõrgete ja puhaste teadvustasanditega.
  Kanaldades suundume väga avatud ja avarasse teadvuseseisundisse, millega kaasneb ühenduse loomine Algallikaga, kust hakkab voolama puhast valgust meie kehasse ja energiaväljadesse, sealhulgas ka mõtteruumi. See valgus sisaldab lisaks tervendavale ja korrastavale energiale ka armastust ja tarkust, mis vormub kergesti sõnadeks, kui suudame teadlikult lõdvestuda. Lõdvestumine Algallika valguses sünkroniseerib ära meie parema ja vasaku ajupoolkera ning peamine võti kanaldama õppimisel ongi avanemine sellele valgusele, mida saab kutsuda oma energiaväljadesse taotluse abil. Kõrgemate maailmade valgus ergastab ja ülendab meie mõtteid ja tundeid sedavõrd, et kui me vastupanu ei osuta, siis kanaldatud sõnumid lihtsalt voolavad meie seest välja. Protsess ise on niivõrd loomulik, et sageli tunneme, nagu oleks tegu meie enda mõtetega, sest kõrgemad maailmad kasutavad suhtlemiseks meie enda teadvuses olevaid tuttavaid kujundeid, pilte ja arusaamu, neid siiski märgatavalt avardades, ülendades ja ergastades, mis teeb saadud informatsiooni ühteaegu elavdavalt uudseks ja koduselt tuttavaks.
  Kui kanaldamisoskust edasi arendada, siis vajadusel on võimalik ligi pääseda kõikidele ideedele, teadmistele ja tarkusele, mis juba olemas on või mida alles tulevikus avastatakse. Esmalt aga on kõige olulisem õppida kergelt ja lõdvestunult vastu võtma informatsiooni, mis aitab muuta omaenda elu ning viia see üha rohkem kooskõlla hinge eesmärkide ja ülesannetega.

  Rohkem infot leiate siit: http://www.valgusesaar.ee/kanaldamine_2.htm

  ***
  2. detsembril 2017 algab
  UNENÄOJOOGA KURSUS

  See kursus koosneb ühest elavast seminarist ja sellele järgnevast interneti teel toimuvast koolitusest, mille kestvus on kaks nädalat ja mille jooksul jagatakse osalejatele põhjalikke juhiseid ja kujustamisharjutusi, kuidas praktiseerida unenäojoogat ja teadlikku unenägemist. Kõigil on võimalik saada ka tagasisidet oma kogemustele ning jagada oma unenägusid.
  Teadlik unenägemine avab meie ees ukse, mis viib haaravale avastusretkele teadvuse määratutesse avarustesse. Meister-unenägijad on öelnud, et kui inimene õpib õigesti kasutama aega, mis kulub magamisele ja unenägemisele, siis tema elu kahekordistub! Muutes nii päeva kui öö vaimseks teekonnaks, kiirendame oluliselt ka oma vaimset edasiminekut. Kuid lisaks sellele laskub teadlik unenägija alateadvuse kaudu oma tõelise olemuse lätetesse ning ankurdab särava valguse teadvuse neile aladele, mis on olnud seni varjatud või tundunud pimedad. Seega võib unenäojooga praktiseerimine muuta meid kartmatuks!
  Traditsiooniline unenäojooga koosneb nii päevastest praktikatest kui ka uneajal praktiseerimisest. Päevased praktikad on vajalikud selleks, et suudaksime oma unenägusid paremini meelde jätta ja nende sõnumitest aru saada; samuti selleks, et harjutada unenägudes teadlikuks saamist, mis võib päris paljude inimeste puhul omajagu aega võtta. Siiski on see kõigi jaoks võimalik, kellel vaid jätkub kannatlikkust praktiseerida!
  Oluline on mõista, et unenäod pakuvad tõelevastavat peegeldust meie energiate tegelikust olukorrast, seega võimaldab unenägudega töötamine meil iseennast väga efektiivselt tervendada. Unenäojooga aitab lahustada emotsionaalseid blokeeringuid ja neutraliseerida õudusunenägusid, võimaldab sooritada rännakuid vaimse maailma kõrgematele tasanditele ning saada tervendust, kosutust, juhatust ja abi.
  Sel kursusel õpite, kuidas oma unenägusid paremini meelde jätta ning kuidas hinnata unenägusid vastavalt sellele, kui suurt tervendust nad endaga kaasa toovad. Vaatleme viise, kuidas tervendavaid unenägusid taotleda ja kuidas olulisi unenägusid ära tunda. Uurime ka seda, kuidas eristada tähtsaid unenäosümboleid vähemolulistest detailidest ning kuidas kanaldamise abil oma unenägude kummalisest pildikeelest aru saada. Püüame välja selgitada, millised unenäod on hoiatavad või sisaldavad meie jaoks mingit muud olulist infot. Õpime ära tundma ka selliseid unenäosündmusi, mis peegeldavad minevikku kinnijäänud energiat, ja vaatleme viise, kuidas ebakõlalist energiat unenäkku taassisenemise abil tervendada, transformeerida või vabastada. Lisaks õpime, kuidas teatud kujustamisharjutuste ja unenäojooga praktikate abil suurendada oma kaasasündinud võimet unenägudes teadlikuks saada. Uurime ka meetodeid, mida sellise teadlikkusega peale hakata, ning kuidas unenägemist vaimse teekonnaga ühendada.

  Rohkem infot leiate siit: http://www.valgusesaar.ee/unenaojooga.htm  Armastusega

  Magissa

Lisa kommentaar

Email again: