Kuu loomine

N 25.05.2017 22:44

Kuu loomise ajal teostub kuuloometeenistus. Osalejate energiasüsteemi virgutatakse kuni rakutasandini. Avardub teadvus, käivitub tervenemine.

"The great relationship testing of 2017 ends on June 9th with Jupiter's return to prograde orbit at 13° Libra. Beyond this day the Almighty will be settling all outstanding interpersonal disputes with His perfect justice. The great grace that comes by Jupiter’s timing will restore faith in this year for those who have lost it. And for those who have lived in harmony with the times, the momentum of Jupiter’s prograde will elevate you into a higher dimension and quality of life that you deserve. The golden deals that I predicted will begin to manifest powerfully on and beyond June 9th as the planet of kings tilts all earthly scales in favor of heaven’s light.

Perfect people connections are coming with Jupiter’s prograde to enable tremendous new growth, healing, prosperity, freedom, and enlightenment. These divine connections are completely off of our radars at this time. Be ready to partner for power and success, especially if you have been stuck in situations where you have felt powerless. Be conscious that divine grace will be manifesting through extraordinary social, cultural, and relationship orchestrations in June, July, August, and September. Jupiter’s prograde will also be extremely supportive of true love connections and life changing romantic and marital developments.

We are heading into months and energies that will greatly reward active interpersonal and developmental engagement. This is not a year to be shy and withdrawn, this is a year to grow and ascend with the good and great people that the universe connects you with. If you find yourself currently entangled in a dysfunctional relationship then put your energy into resolving it wisely and legally so that future astrological events can increase and expand in potential. Do not let fear restrain you from making the big and necessary decisions. When Jupiter enters Scorpio in October the cosmos will be enabling us all to transform pain into peace and fear into bliss." (tõlge eesti keelde teostumas)

Astrologer Salvador Russo

www.starseedastrology.comKuuloometeenistusel©25.05 osalemise käivitab panus
Südamerahu kontole**** 
12/in  või

42/in (4 teenistust) või

120/in (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega 12€.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~

Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo****

Sinu Südamerahu konto:


Eelmine
Noorkuu
Järgmine
Täiskuu

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  26. mai 2017
    Kuuloometeenistus toimus paar tundi enne kuuloome hetke poole tunni jooksul.
    Selle teenistuse osavõtjatel käivitus hingeosade naasmine,
    eluenergia taastumine.

    Osalejad võivad tunda suuremat unevajadust lähipäevade jooksul.

Lisa kommentaar

Email again: