Kuuloometeenistus 28.oktoobri varahommikul

Kuuloometeenistus 28.oktoobri varahommikul keskendub musta maagia kurnavate seisundite eemaldamisele osalejate elust ja järgmise aasta heaolust.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus
Hingedeaja oktoobri Vanakuuteenistus kestis 3 tundi ja lõppes kl 23-ks 21.oktoobril.
Selle teenistuse ajal toimus osalejate energias joondumine, mis aitab toime tulla sügisperioodile iseloomulike protsessidega. Eesti sügisele iseloomulik kliima ja päikese aktiivsus toovad esile varjupooled. Need võivad saada takistuseks järgmise aasta edu ja heaolu eostamisel eriti Kuu loomisele eelneval ajal.
Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta heaolu ja edu eostamine. Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja nende takistused teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule seda elurada käia. Sest tuletagem meelde seda vaimset seadust - need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.
Sügiseste energeetiliste joondumiste toetamiseks vabanesid Vanakuuteenistusel osalejad  (ja nende poolt nimetatud lähedased ning kohad) kõigepealt kõikide vaimsete peentasandite  kahjustustest. ja iidsete koodide piirangutest. Nimetatud kahjude ja piirangute eemaldamine aktiveeris osalejate neid energiakeeriseid, millele tavaliselt tähelepanu ei pööra.
Peentasandite korrastamine ja iidsete koodide eemaldamine käivitas kaua pinges olnud energiakeerised.
Seetõttu on nende energiakeeriste aktiveerumine vaevaline ja jätkub eeloleva nädala jooksul. Vanakuuteenistusel osalejad võivad kogeda tervenemise kriisi: kehale ja meelele võõraid, tundmatuid aistinguid jm erinevaid ebameeldivusi. Sel puhul on soovitav juua rohkem vett, võtta aeg maha ja teha hingamisharjutusi, viibida värskes õhus, vältida liigseid koormusi nii füüsilises kui suhte plaanis. Selle nädala jooksul käivituvad lõplikult uued tervenemised ja tulevad uued võimalused.

Järgmine teenistus
Kuuloometeenistus 28.oktoobri varahommikul keskendub musta maagia kurnavate seisundite eemaldamisele osalejate elust ja järgmise aasta heaolust.
Teenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ja puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.

Olgem teadlikud sellest, kui viljakas aeg on sügis - hingedeaeg.

~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Vanakuuteenistus 21.10
Järgmine
Kasvava Kuu teenistus 04.novembril

Kommentaarid

 • Magissa  •  28. oktoober 2019
  Hingedeaja oktoobri Kuuloometeenistus kestis 6 tundi ja lõppes kl 9.30 28.oktoobril.
  Selle teenistuse ajal toimus osalejate energias joondumine, mis aitab toime tulla sügisperioodile iseloomulike protsessidega.
  Eesti sügisele iseloomulik kliima ja päikese aktiivsus toovad esile elu varjupooled. Need võivad saada takistuseks järgmise aasta edu ja heaolu eostamisel eriti Kuu loomise ajal.
  Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta heaolu ja edu eostamine. Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja nende takistused teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule seda elurada käia. Need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.

  Sügiseste energeetiliste joondumiste toetamiseks vabanes Kuuloometeenistusel osalejate energeetika (ja nende poolt nimetatud lähedased ning kohad) piiravatest iidsetest koodidest. Sellele järgnes koodidele teostatud musta maagia manipulatsioonide (sh NKVD poolt teostatud kahjude) eemaldamine. Kuuloometeenistuse ajal toimus pidev ümberhäälestus ja joondumine vastavalt osalejate valmisolekule ja kavatsustele. Selle tulemusena tõusis osalejate elujõud ja võime tervenemiseks ning eneseteostuseks. Kõik algab praegusest hetkest, ka kõige pikem teekond algab esimesest sammust.

  Järgmine teenistus Kuu kasvavas energias toimub 4. novembri õhtul. Toimub osalejate vabastamine iidsetest ja kaasaegsestest piirangutest vastavalt valmisolekule ja kavatsustele.
  Teenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ja puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
  ~

Lisa kommentaar

Email again: