Kuu loomine 11. veebrualil kl 21.06

Toimub Kuuloometeenistus,  mis aitab kaasa  vaba hingamise taastumisele ja avardumisele  uue identiteedi loomiseks.
Eelmine teenistus
Vanakuuteenistus algas neljapäeva (4.02) õhtul seitsme paiku ja kestis viis tundi. Jätkus seni varjatud blokeeringute vabastamine ja lootusetute teemade tervenemine. Pikalt toimunud (pool aastat) Südamekeskuse avamine (Hõbeniidi taastamine) on vaibumas ja toimub üleminek kõikehõlmava avardumise blokeeringute vabastamisele. Sellega seoses kujuneb hästi unustatud vana - eheda tuumolemuse esiletoomine - millega kaasneb uus identiteet. Tekib uus hingamine. Vanakuu ajal olid jätkuvalt tähelepanu all hingamisega seotud teemad:
sügav psüühiline vastuolu
süü
massiivne psüühiline vastuolu
südamehaavad
spetsiifiline psüühiline vastuolu
massiivne psüühiline vastuolu
kombineeritud takistused
nõuka kahjud
teiste elude baasmustrid
vaimse sünnikanali kahjud.

Hingamise ja kopsude teemat pärssis elu(de) jooksul kogetud sündmused, mis olid kujundanud tugeva süütunde massiivi alateadvuses. Selle peale olid tekkinud jõulised psüühilised vastuolud, mis avaldusid masenduse, lootusetuse, hoolimatusena ning viisid kahjulike mõtte- ja käitumisharjumusteni. Sellises olukorras olid kujunenud ka parandamatud südamehaavad. Endaga ja oma vajadustega oli kontakt mingil määral kadunud. Selline pikaaegne pinge avaldus mitte ainult igapäevaelus (suhetes, materiaalsuses), vaid ka füüsilises kehas erineval viisil. Kõik nimetatud pinged said lõpliku leevenduse 4. veebruari Vanakuuteenistuse ajal. Seda vastavalt iga osaleja valmisolekule, kavatustele ja ( individuaalse tuumolemuse) vajadustele. Tõusis elujõud, avalduvad lahendused nii suhetes, materiaalses elus kui ka tervise tasandil. Olgem avatud ja valmis neid vastu võtma.

Järgmine teenistus
toimub N 11.02.2021 21:06 Kuu loomise ajal.
Kuuloometeenistus toimib "vanast mustusest puhastavana". Osalejad vabanevad piirangutest, mis pärsivad vaba hingamist, taastumist ja avardumist - uue identiteedi loomist. 

Osalemise soovist anna teada siin: https://telose.ee/registreerumine.

©2021 Magissa
Eelmine
Vanakuu 04.02.2021 19:37
Järgmine
R 19.02.2021 20:47

Kommentaarid

 • Magissa  •  12. veebruar 2021
  N 11.02.2021 kl 21:06 oli Kuu loomine ja algas Kuuloometeenistus kus toimus "vanast mustusest puhastamine, nn musta pesu pesemine". Osalejad vabanesid piirangutest, mis pärsivad vaba hingamist, taastumist ja avardumist - uue identiteedi loomist. 
  Kuuloometeenistuse teemadeks olid:
  Hirm;
  Immuunsüsteem - närvisüsteem;
  Massiivne psüühiline vastuolu;
  Vaimolendid;
  Massiivne psüühiline vastuolu;
  Satanistlikud mõjutused;
  Baasmustrid;
  Vaimse sünnikanali kahjud.

  Kuuloometeenistus kestis kolm tundi.

  Järgmine teenistus on R 19.02.2021 20:47.

  Osalemise soovist anna teada siin: https://telose.ee/registreerumine.©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: